İlerleyen teknoloji sayesinde küçük ev aletleri de gelişti ve mutfakta en büyük yardımcılar haline geldiler. Eskiden zahmetli olduğu için zor gelen, nadiren yapılan birçok tarif de böylece sofralarınıza daha sık konuk olmaya başladı. Arçelik küçük ev aletleri konusundaki yılların deneyimini doğrayıcılar ve rondolar sınıfında da kanıtlayarak mutfakların bu kendi küçük ama yararı büyük yardımcılarını evinize taşıyor.

Arçelik Doğrayıcı ve Rondolar

Doğramak, parçalamak, ufalamak, karıştırmak gibi her türlü işlemi kolayca yapmanızı sağlayan Arçelik doğrayıcı ve rondoları kullanarak hem mutfakta harcadığınız vakti azaltabilirsiniz hem de yemek yapmak sizin için daha zahmetsiz ve daha eğlenceli bir hal alır. Arçelik doğrayıcı ve rondolarda en iyi sonuçları elde etmeniz için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Doğrayıcı ve rondoların haznelerinin hacimleri modellere göre değişmektedir. Doğrayıcı veya rondonuzu en çok hangi amaçla kullanacağınızı düşünerek siz de uygun hazne hacmine karar verebilirsiniz. Ayrıca doğrama haznelerinin altına tezgahınızın üzerinde kaymaması için kaydırmaz lastik bir altlık bulunmaktadır, bu şekilde doğrayıcınızın çalışırken hareket etmesi, kayması engellenmiş olur.

Doğrayıcınızı seçerken göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz bir diğer özellik ise doğrayıcınızın bıçaklarıdır. Çeşitli modellerde doğrayıcı bıçaklar farklılık göstermektedir. Çift bıçaklı modeller olduğu gibi özel tasarım bıçakları olan modeller de beğeninize sunulmuştur. Mesela, Vitaplus bıçak teknolojisinin kullanıldığı modellerde, sebze ve meyvelerinizin parçalandığı zaman vitamin kaybetme oranı en aza indirgenmeye çalışılmıştır. Günümüzde herkesçe, sebze ve meyvelerin doğrandığı zaman vitamin kaybettiği kesin olarak bilinmektedir, Arçelik Vitaplus teknolojisiyle bu besin kaybını engelleyip vitamin ve mineralleri sofranıza taşımanızı sağlar.

Arçelik doğrayıcılar ve rondolar pratik kullanım gözetilerek üretilmiştir. Mesela doğrayıcı ve rondoların parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Bu özellik rondoyu hem kullanırken hem de kullandıktan sonra temizlerken zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca bazı modellerin parçaları mikkrodalgaya da girebilmektedir. Bu özellik de mikrodalga kullananlar için çok pratik bir çözümdür. Böylece, parçalanan besinleri rondonun haznesinde ısıtabilirsiniz. Arçelik doğrayıcı ve rondoların sunduğu bir başka pratik çözüm ise tek dokunuşla kolay doğrama özelliğidir. Bu sayede tek bir tuşa dokunarak hemen doğrama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Arçelik'in sunduğu bu pratik çözümler özellikle vakti dar olanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Arçelik Doğrayıcı ve Rondo Fiyatları

Arçelik doğrayıcılar ve rondoların fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Sizin için doğru olan doğrayıcı ve rondoya karar verirken, doğrama haznesinin büyüklüğü, çift bıçak sistemi ya da modelin Vitaplus bıçak sistemi kullanıyor olması gibi özelliklere dikkat etmek isteyebilirsiniz.

Arçelik birçok küçük ev aletinde olduğu gibi doğrayıcılar rondolarda da farklı renkte modelleri beğeninize sunmuştur, böylece mutfağınızın dekorasyonuna veya sevdiğiniz renklere göre bir tercih yapabilirsiniz. Arçelik doğrayıcı ve rondolar bazen aynı modelin farklı renklerinde farklı fiyat fırsatları sunabilir. Mesela bir modelin belli bir rengi diğerlerinden daha ucuz veya daha pahalı olabilir, bu seçenekleri de gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Arçelik doğrayıcı ve rondoların hem fiyatlarını hem de performanslarını etkileyen bir teknik özellik ise aletin kaç watt güç harcadığıdır, küçük ev aletinizi seçerken kaç watt güç harcadığını da hesaba katmak isteyebilirsiniz. Bu küçük ama çok yararlı ev aletleri size zaman kazandıracağı gibi, zahmetli tarifleri kolaylaştırarak sevdiklerinize ailenize güzel ziyafetler hazırlamanıza da olanak sağlayacaktır.

Arçelik doğrayıcı ve rondolar, Arçelik güvencesinde garantilenmiştir. Küçük ev aletiniz satın alındıktan sonra 24 ay süreyle garanti altında olacaktır. Arçelik gibi büyük ve güvenilir bir markanın sunduğu garanti de Arçelik doğrayıcı ve rondoları cazip kılan özelliklerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Arçelik Doğrayıcılar Rondolar

17 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Arçelik Doğrayıcılar Rondolar
  2. Tefal Doğrayıcılar Rondolar
  3. Bosch Doğrayıcılar Rondolar
  4. Philips Doğrayıcılar Rondolar
  5. Arzum Doğrayıcılar Rondolar
  6. Vestel Doğrayıcılar Rondolar
  7. Sinbo Doğrayıcılar Rondolar
  8. Korkmaz Doğrayıcılar Rondolar
  9. Homend Doğrayıcılar Rondolar
  10. Fakir Doğrayıcılar Rondolar
  11. Siemens Doğrayıcılar Rondolar
  12. Arnica Doğrayıcılar Rondolar
  13. Kenwood Doğrayıcılar Rondolar
  14. King Doğrayıcılar Rondolar
  15. Tupperware Doğrayıcılar Rondolar
  16. Beko Doğrayıcılar Rondolar
  17. Yakut Doğrayıcılar Rondolar
  18. Conti Doğrayıcılar Rondolar
  19. Stilevs Doğrayıcılar Rondolar
  20. Tantitoni Doğrayıcılar Rondolar
 4. Hazne Malzemesi
 5. Renk
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/22001/22008/arcelik
Başa dön