1955 yılında kurulan Arçelik markası, üretimlerini tüm dünya ile buluşturan beyaz eşya ve teknolojisi şirketidir. Hayatınızı kolaylaştıran beyaz eşya ürünlerini yenilikçi anlayışı eşliğinde beğenilerinize sunan Arçelik, mutfakta da vazgeçilmeziniz olur. Arçelik fırın ürünleri, kullanıcı dostu model seçenekleri ile lezzetli yemekler pişirmenize imkan tanır. Gerçekleştirdiği inovasyon çalışmalarıyla hayalinizdeki fırına sahip olmanızı sağlayan Arçelik, geniş ürün yelpazesi ile göz doldurur. Arçelik mini fırın, ocaklı fırın, mikrodalga fırın ve daha birçok model seçeneği her kullanıcının istek ve ihtiyaçlarına hitap etmeyi başarır. Arçelik fırın ne kadar sorusu, bütçe dostu bir alışveriş deneyimi gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer alır. Her bütçeye uygun aralıklar ile gözler önüne serilen Arçelik fırın fiyat listesi, modeller arasında değişkenlik gösterir. Arçelik fırın fiyatları arasından bütçenize uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bütçe dostu bir deneyim için öncelikle Arçelik tarafından sizlere sunulan fırın modellerini ve sahip oldukları özellikleri detaylı bir şekilde incelemeniz tavsiye edilir. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalara göz atarak sizin için ideal modeli kolayca bulabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Arçelik Fırın Modelleri

Arçelik fırın modelleri; ocaklı, ankastre, set üstü, mikrodalga ve kuzine olmak üzere farklı seçenekler karşınıza çıkar. Farklı özellikler ile donanımlı olan bu modeller içerisinde ön plana çıkan Arçelik ocaklı fırın, ocak ve fırını bir araya getiren tasarımıyla göz doldurur. Hem ocağınızı hem fırınınızı tek bir ürün ile kullanmak için ideal olan bu modeller, alandan tasarruf etmenize de yardımcı olur. Solo fırın olarak da isimlendirilen bu ürünler, gazlı veya elektrikli ocağa sahip olmalarına göre farklı çeşitler ile karşınıza çıkar. Mini fırın modelleri ise Arçelik setüstü fırın olarak da bilinir. Mutfakta yeterli alanı olmayan kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Arçelik mini fırın modelleri, tezgah üstü kullanıma sahiptir. Mini Arçelik fırın ölçüleri sayesinde oldukça portatif bir deneyimi beraberinde getirir. 30 litre kapasitesi bulunan modelleri; 50,5 cm genişlik, 40,2 cm derinlik ve 32,2 cm yükseklik ile gözler önüne serilir. 40 litre kapasitesi bulunan mini fırın modelleri; 59 cm genişlik, 56 cm derinlik ve 33 cm yüksekliğe sahiptir. 50 litre kapasitesi bulunan modeller ise 61 cm genişlik, 56 cm derinlik ve 35 cm yükseklik ölçüleri ile karşınıza çıkar. Bu ölçüleri göz önünde bulundurarak mutfağınızdaki alana uygun bir mini fırın modeli seçmeniz mümkündür. Kullanıcıların beğenisini kazanan bir diğer model seçeneği Arçelik ankastre fırın olur. Mutfak dolabı içerisine gömülü bir şekilde kullanıma sahip olan bu modeller, modern bir görünümü kaçınılmaz kılar. Arçelik gömme fırın olarak da bilinen bu ürünler, mutfak dekorasyonunuz ile bütünlük yakalayarak şık bir duruş sergiler. Arçelik kuzine fırın, büyük boyutları ile dikkat çeken bir model seçeneği olur. Geniş mutfağa sahip olan kullanıcılar için ideal olan kuzine fırınlar, yemek pişirirken zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Beş tane ocak gözü ve dört farklı pişirme bölgesine sahiptir. Geniş iç hacim alternatifleri, büyük ailelerin beğenisini kazanır. Gazlı ve elektrikli ocak imkanını aynı anda sunan bir donanım içerir. Arçelik tezgah üstü fırın ve ankastre fırın olmak üzere iki farklı tasarım seçeneği ile karşınıza çıkan mikrodalga fırın modeli ise yemeklerini hızlı bir şekilde ısıtmak isteyenlerin tercihidir.

Kullanışlı Arçelik Fırın Özellikleri

Arçelik aygazlı fırın ve elektrikli fırın modelleri, mutfakta keyifli vakit geçirmenizi sağlayan özellikler ile donanımlıdır. Arçelik dijital fırın, kolay kontrol edilebilen paneliyle işlerimizi kolaylaştırır. Yaşam kalitenizi artıran teknolojileri sizlerle buluşturan Arçelik inox fırın, leke tutmayan yüzeyi ile göz doldurur. Arçelik retro fırın modellerinde karşınıza çıkan mekanik kontrol panelleri, nostaljik bir deneyim yaşatır. Rustik Arçelik gri fırın, krem fırın ve antrasit siyah fırın renk seçenekleri; retro tasarımlarıyla beğenilerinizi kazanır. Arçelik siyah fırın ve diğer renk seçeneklerinin yanı sıra sahip olduğu teknolojik özellikleri ile de dikkat çeker. Ön plana çıkan Arçelik fırın özellikleri şunlardır:

  • Aynı anda üç yemek pişirmenize imkan tanıyan 360 ısı pişirme teknolojisi, ön plana çıkan özellikler arasında yer alır. Bu teknoloji sayesinde dilerseniz üst rafta kek alt rafta et yemeği pişirebilirsiniz.
  • Farklı kokuların birbirine karışmasını engelleyen özelliği, enerji tasarrufu sağlamanıza da yardımcı olur. Yan duvarlarda bulunan deliklerden eşit bir şekilde sıcak hava gönderirken arka duvarlarda bulunan deliklerden de yemeklerden gelen kokuları emer.
  • Fırında az yağlı bir kızartma yapmak istiyorsanız sağlıklı kızartma özelliği kurtarıcınız olur. Özel bir aksesuar yardımı ile kullanabileceğiniz sağlıklı kızartma özelliği, sebze kızartmaları ile birlikte sağlıklı mısır patlakları ve kestaneler pişirmenize de imkan tanır.
  • Yemeğinizi fırına yerleştirmeye hazırlanırken ön ısıtma kullanmanız gerektiğini unuttuysanız Booster özelliği sizlere yardımcı olur. Booster özelliği bir diğer ismiyle hızlı ön ısıtma, bekleme süresini minimuma düşürür.
  • Hamur işi yemeklerin kabarmasını ve içinin yumuşak dışının çıtır çıtır olmasını istiyorsanız buhar destekli pişirme teknolojisi devreye girer. Et yemeklerinizin suyunu kaybetmeden yumuşak bir şekilde pişmesini sağlayan buhar destekli pişirme özelliği sayesinde fırının kapağı açılmadan buhar oluşumu sağlanır.
  • Arçelik büyük fırın ve küçük fırınlarda karşınıza çıkan farklı teknolojileri ve özellikleri yakından inceleyerek aradığınız donanıma sahip modeli hemen bulabilirsiniz.
Pişirme Tiplerine Göre Arçelik Fırın Modelleri

İhtiyaçlarınızın size yol göstermesini sağlayan Arçelik son model fırın ürünleri, pişirme tiplerine göre farklı seçenekler ile gözler önüne serilir. Fırın içerisine koyduğunuz yemeğin ısı ile nasıl buluştuğunu belirten pişirme tipleri, hangi modelin size uygun olup olmadığını bulmanıza da yardımcı olur. Statik fırın seçeneğinde, pişirme işlemini ürün içerisinde bulunan alt ve üst ısıtıcılar gerçekleştirir. Bu ürünler eşliğinde kusursuz sonuçlar almak istiyorsanız içerisinde koyduğunuz yiyeceği orta bölümüne yerleştirmeniz veya tüm rafları aynı anda kullanmamanız tavsiye edilir. Tüm rafları aynı anda kullanıp tepsi yerleştirmeniz durumunda alt ve üst ısıtıcılardan gelecek ısı dalgaları, tepsiler tarafından engellenir ve hepsinin eşit bir şekilde pişmesi mümkün olmaz. Arçelik turbo fırın seçeneği, kullanıcıların beğenisini kazanan bir diğer pişirme tipine sahip model olarak karşınıza çıkar. Arka ısıtıcı ve fan yardımı ile yemekleri pişiren turbo fırınlar, fan sayesinde ısının eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. Böylece birden fazla rafı aynı anda kullanıp yemeklerinizi aynı ısı düzeyinde pişirmeniz mümkün olur. Enerji ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan turbo fırınların yanı sıra elektroturbo fırın seçeneği de ön plana çıkan bir diğer model olur. Arçelik fanlı fırın kategorisinde yer alan elektroturbo fırınlar; fan, arka ısıtıcı, alt ve üst ısıtıcılar eşliğinde kusursuz bir pişirme gerçekleştirir. Elektroturbo seçeneğinde sunulan pişirme tipleri ile birlikte sekiz farklı pişirme fonksiyonunu da sunan multifonksiyon fırın seçeneği, gelişmiş bir deneyim yaşatır. Özel fonksiyonları sayesinde farklı yemekleri kokuları birbirine karışmadan pişirmeye imkan tanıyan bu ürünler, yepyeni teknolojilerle zenginleştirilerek beğenilerinize sunulur. Aynı anda birden çok yemek kokuları ve tatları birbirine karışmadan pişirilmez ezberini de geride bırakır. Farklı pişirme tipleri ve fonksiyonlarına sahip ürünler içerisinden mutfağınızın ve sizlerin istek ve ihtiyaçlarına uygun olanı bulabilirsiniz.

Özgün Bir Deneyim Sunan Arçelik Fırın Fonksiyonları

Arçelik fırın çeşitleri, özgün bir deneyim sunan fonksiyonları ile göz doldurur. Yemeğinize uygun çözümler bulmanızı sağlayan bu fonksiyonlar, mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırır. Büyük ızgara fonksiyonu, ekstra bir ızgaraya ihtiyaç duymadan pratik bir şekilde ızgara yemeği hazırlamanıza imkan tanır. Fırının kapağı kapalı bir şekilde çalışan bu fonksiyon, ızgara kokusunun evinize yayılmasını da önler. Kullanıcıların beğenisini kazanan Arçelik fırın özellikleri arasında karşınıza çıkan ızgara fonksiyonu, fırın sıcaklığı maksimuma getirilerek kullanılır. Üst duvarda yer alan ızgara ve üst ısıtıcıdan yayılan ısı, yiyeceğinize ulaşır ve şişmesini sağlar. Bu fonksiyonu kullanmak istiyorsanız yiyeceğinizi ızgaradan uzak kalmayacak şekilde rafa yerleştirmeniz gerekir. Az miktarda ızgarayı az miktarda enerji ile hazırlamak isteyenler için küçük ızgara fonksiyonu kurtarıcı olur. Üst ısıtıcı ve ızgaranın yalnızca orta kısmını ısıtan küçük ızgara fonksiyonu, fazla enerji tüketmeden küçük porsiyonlu ızgara yemeği hazırlamanıza imkan tanır. Hızlı bir çözüm arayanlar için ızgara artı fan fonksiyonu tavsiye edilir. Dışı çıtır içi sulu bir et yemeği veya kızarmış ancak suyunu kaybetmemiş bir sebze yemeği pişirmek için kullanabileceğiniz bu fonksiyon, ısının eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. Izgara, üst ısıtıcı ve fan üçlüsünün bir arada rol aldığı bu fonksiyon, yemeklerin kısa sürede ve ideal bir biçimde pişmesine yardımcı olur. Donmuş yiyecekleri zahmetsiz bir şekilde çözmek istiyorsanız buz çözme fonksiyonu imdadınıza yetişir. Buzdolabınızın dondurucu bölümünde sakladığınız yiyecekleri dilediğiniz zaman tüketime hazır hale getirmek istiyorsanız bu fonksiyonu kullanabilirsiniz. Donmuş olan gıdanın çözünmesini beklemenize gerek kalmaz. Yoğurt yapmayı pratik hale dönüştürecek yoğurt yapma fonksiyonu ise dikkat çeken bir diğer fonksiyon olur. Yoğurdunuzu evde yapmak istiyorsanız yoğurt yapma fonksiyonu sayesinde süt kaynatmaya gerek kalmadan pratik bir şekilde ev yoğurdu hazırlayabilirsiniz. Sevdiğiniz lezzetleri evde yapmak istiyorsanız piliç çevirme fonksiyonuna sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Piliç çevirme fonksiyonu, fırın içerisinde yer alan özel aparat sayesinde piliç çevirme lezzetini eve taşımanıza imkan tanır. Arçelik elektrikli fırın ürünleri beraberinde sizlere sunulan çeşitli pişirme fonksiyonlarını keşfederek yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Arçelik Fırın Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arçelik buharlı fırın, ankastre fırın ve diğer model seçenekleri içerisinden seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Ocaklı, kuzine, ankastre ve set üstü gibi farklı fırın çeşitleri içerisinden seçim yaparak ilk adımı atabilirsiniz. Fırın kapasitesi ve çeşitleri; dikkat etmeniz gereken ilk nokta olarak karşınıza çıkar. Mutfaktaki alanınız, aileniz ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak sizin için ideal olan çeşidi ve kapasiteyi seçebilirsiniz. Ardından pişirme tiplerine geçmeniz gerekir. Yemekleri nasıl pişireceğini belirten turbo, statik, multifonksiyon, elektroturbo gibi pişirme tipleri arasından karar vermeniz gerekir. Büyük ızgara fonksiyonundan yoğurt yapma fonksiyonuna kadar birçok fonksiyonun sizlere sunduğu avantajları göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Seçeceğiniz modelin farklı yemekler pişirmenize imkan tanıyan bu özel fonksiyonlardan hangilerine sahip olduğuna dikkat etmelisiniz. İster Arçelik solo fırın ister ankastre fırın modeller arasından seçim yapacak olun fırın temizliği konusunda da bilgi sahibi olmanız önerilir. Fırın temizliğini kolaylaştıran özelliklere sahip modellere yönelerek zorlu ve kurumuş fırın lekeleri ile uğraşmayı geride bırakabilirsiniz. Değiştirilebilir duvarları sayesinde temizliği kolay bir hale getirir. Fırına bulaşan yağların kötü kokularını engelleyen bu teknolojinin yanı sıra buharlı temizleme fonksiyona sahip ürünler de dikkat çeker. Kolay temizliği biraz su ile gerçekleştiren bu teknoloji, zor lekeleri kolay bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olur. Bu fonksiyonu kullanmak için fırın içerisindeki tüm aksesuarları çıkarmanız gerekir. Ardından bir tepsiye biraz su koyup alt rafa yerleştirmeniz ve fonksiyonu aktif hale getirmeniz tavsiye edilir. Bu işlem sonrasında fırınınızın daha kolay temizlenebilir hale dönüştüğünü görebilirsiniz. Komple çıkarılabilir iç kapak, buharlı temizleme fonksiyonu gibi özellikleri sayesinde fırın temizliği hakkındaki ezberleri geride bırakan Arçelik akıllı fırın modellerini tercih ederek benzersiz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz Arçelik fırın seti ürünlerinin sahip olduğu ek teknolojileri de dikkate alabilirsiniz. Yemek yapmanızı pratik hale dönüştürecek ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak özelliklere sahip ürünleri tercih ederek sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Arçelik fırın yorum ve değerlendirmelerini okuyarak seçimlerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. Diğer kullanıcıların deneyimlerinden yararlanmanıza imkan tanıyan yorum ve değerlendirme bölümüne göz atarak merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını kolayca bulabilirsiniz.

Arçelik Fırın Fiyatları

İster Arçelik davul fırın ister ankastre fırın arıyor olun tüm ürünler, her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile gözler önüne serilir. Kapasite, program sayısı, ek fonksiyonlar ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösteren fiyatlar; geniş aralığı ile dikkat çeker. Arçelik beyaz fırın modelleri, uygun fiyatlarıyla karşınıza çıkar. Son model Arçelik cam fırın modelleri, artan fiyat aralıklarına sahiptir. Arçelik 4 gözlü fırın modellerinin fiyatlarında teknolojik özellikler öne çıkar. Arçelik 4 ocaklı fırın modellerinde olduğu gibi ocak sayısı, fiyatlar üzerindeki önemli bir etkendir. Kuzine Arçelik 2 li fırın modelleri, geniş aileler ve profesyonel kullanım için ideal bir seçim olur. Döküm ızgara plakası, çoklu göz sayısı ve katalitik yan duvarları ile ön plana çıkan kuzine fırınlar, mutfağınızda şık bir duruş sergiler. Arçelik fırın 50 lt gibi geniş kapasitelere sahip olan ikili fırınlar, farklı bütçelere uygun fiyat aralıklarında karşınıza çıkar. Dilerseniz Arçelik 40 lt fırın kapasitesine sahip olan ürünlere yönelerek ideal bir seçim yapabilirsiniz. Yemeklerinizi ısıtmak için bir fırın arıyorsanız Arçelik mikrodalga fırın modellerine yönelebilirsiniz. Mutfağınızda istediğiniz alanda konumlandırabileceğiniz boyutlara sahip olan bu ürünler, uygun fiyat aralıkları ile de beğenilerinizi kazanır. Genellikle 20, 23 ve 25 litre kapasite seçenekleri ile karşınıza çıkan mikrodalga fırın modelleri, hızlı çözümleri beraberinde getirir. Arçelik tüplü fırın modellerini de geniş ürün yelpazesi içerisinde bulmanız mümkündür. Buharlı temizleme, katalitik duvar, yeni teleskopik ray sistemi, 360 ısı teknolojisi gibi yepyeni özellikler ile donanımlı olan Arçelik fırın önerisi modellerine hemen şimdi göz atabilirsiniz. Arçelik taş fırın, ankastre fırın ve daha birçok model bütçenize uygun fiyatlar ile sizleri bekler. Arçelik fırın en ucuz fiyatları yakalamak ve ihtiyacınıza uygun olan modeli kolayca bulmak için Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz.

Arçelik Fırın Modellerinde Ön Plana Çıkan Yeni Teknolojiler Nelerdir?

Katalitik duvar, buhar destekli pişirme, yeni teleskopik ray sistemi, on adet otomatik pişirme fonksiyonu; Arçelik fırın modellerinde ön plana çıkan yeni teknolojiler arasında yer alır. Bu teknolojiler sayesinde mutfakta işlerinizi daha pratik bir şekilde yapmanız mümkün olur.

Kaç Çeşit Arçelik Fırın Modeli Vardır?

Arçelik fırın modelleri beş farklı çeşitte karşınıza çıkar. Ankastre, kuzine, mikrodalga, ocaklı ve set üstü olmak üzere farklı özelliklere sahip beş farklı çeşitteki ürünleri beğenilerinize sunar.

Arçelik Fırın Modellerinin Renk Seçenekleri Nelerdir?

Antrasit, beyaz, gümüş, krem, inoks ve siyah; Arçelik fırın modellerinde en çok sunulan renk seçenekleri arasında yer alır. Ürün renkleri modeller arasında değişkenlik gösterebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Fırın

61 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Renk
Toplam 24 / 61 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/arcelik