Kahvaltı ve diğer öğünlerde sağlıklı bir içecek tüketmek isteyenler, taze sıkılmış meyve sularını tercih ederler. Vitamin, mineral ve enerji değeri oldukça yüksek olan meyve sularının kısa sürede hazırlanabilmesi için en sık kullanılan cihazlar ise meyve sıkıcılardır. Bu cihazlar yumuşak gövdeli narenciyelerin yanında sert gövdeli meyvelerin ve çoğu sebzenin de suyunu çıkartarak damak tadına en uygun doğal karışımların hazırlanmasına yardımcı olurlar. Fonksiyonel meyve sıkıcı modelleri ile Arçelik de lezzetli ve sağlıklı meyve sularının hazırlanmasını oldukça pratik hale getirir.

Arçelik Meyve Sıkıcı

Arçelik meyve sıkıcıları, meyve sebze sıkma işinin kolaylıkla yapılmasını sağlayan kullanışlı cihazlardır. Bu modeller ile çok farklı çeşitteki meyve ve sebzeler kolaylıkla sıkılabilir. Arzuya göre portakal, mandalina, elma, armut ya da havuç benzeri tek bir meyvenin ya da sebzenin suyu sıkılabileceği gibi, birbiri ile uyumlu olan meyve ve sebzelerin suları sıkılıp karıştırılarak çok farklı lezzetlere sahip kokteyller de hazırlanabilir. Bu karışımlara ayrıca süt, soya sütü, yoğurt, soda ve çeşitli bitki çayları ve baharatlar da eklenerek detoks içecekleri ya da smoothie’ler de hazırlanabilir.

Arçelik markalı meyve sıkıcı modelleri sağlam ve dayanıklıdır. Kullanılan kaliteli malzemelerden dolayı bu ürünler, uygun kullanım koşullarında uzun yıllar boyunca deformasyona uğramazlar ve ilk günkü performanslarını korurlar. Dayanıklılıklarının yanında bu ürünler meyve ve sebze sıkmayı kolaylaştıracak fonksiyonel özelliklere sahiptir ve tüm modellerde ürün temizliğinin kolaylıkla yapılabilmesi için önlemler alınmıştır. Yaşanabilecek herhangi bir problemde ise Arçelik garantisi ve yaygın servis ağı sayesinde meyve sıkıcı ürününün tamiri ve gerekli parça değişimleri en kısa sürede gerçekleştirilerek tüketicilerin mağduriyeti önlenir.

Arçelik Meyve Sıkıcı Fiyatları

Arçelik meyve sıkıcıları, özelliklerine ve malzeme kalitelerine göre farklı fiyat etiketlerine sahiptir. Bu ürünlerin fiyatlarını belirleyen en önemli etken motor gücüdür. Güçlü bir motor daha yüksek performans sunar ve uzun süreli kullanımda daha dayanıklıdır. Bu özelliklerinden dolayı güçlü motorlara sahip olan modellerin fiyatları daha yüksektir. Motor gücünün yanında meyve sıkıcıların elek ve rendeden oluşan sıkma bölümlerinin kalitesi de bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Bu parçalar, meyvelerin posalarının yanında sürekli olarak asitli sularına da maruz kaldıklarından dolayı dayanıklı ve paslanmaz malzemeden üretilmelidir. Daha dayanıklı ve çok daha kolay temizlenebilen sıkıcı parçaya sahip olan ürünlerin fiyatları da diğer modellere göre biraz daha yüksektir.

Arçelik meyce sıkıcılarının fiyatları, ürünün dış kaplamasında kullanılan malzemeye göre de farklılık gösterir. Daha şık bir görünüme sahip olan ve parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik kaplamalı modeller, sert ve dayanıklı plastik kaplamaya sahip ürünlerden daha yüksek fiyatlıdır. Bunların yanında cihazın tasarımı, besleme haznesi genişliği, posa kabı kapasitesi, köpük oluşumunu engelleme ve damlatmama gibi özelliklerin bulunması da fiyatın yükselmesinde etkilidir.

Arçelik Meyve Sıkıcı Modelleri

Arçelik, tüm meyve sıkıcı modelleri ile meyve ve sebze suyu sıkmayı oldukça pratik hale getirmiştir. Farklı kullanım alışkanlıklarına hitap edecek cihaz modelleri, 100 ila 800 Watt arasında değişen güçlerde motorlarla donatılmıştır. Çok sık kullanım için bu modeller arasından güç değeri yüksek olanların tercih edilmesi daha doğru olup, cihazın kullanım sıklığına ve sıkılacak meyve-sebze çeşidine göre farklı güçteki ürünler de tercih edilebilir. Arçelik, meyve sıkıcı ürünlerinde kolay kullanımı amaçladığından elma, armut ya da portakal gibi meyvelerin parçalanmadan sıkılmasını sağlamak amacıyla bazı modellerinde geniş çaplı meyve besleme bölümüne yer vermiştir. Bu modellerde meyveler sadece yıkanarak makineye atılabilir ve kolaylıkla sıkılabilir. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan sıkma bölümünün kolay temizlenebilme özelliği ise tüm modellerde standart olarak bulunur. Arçelik meyve sıkıcıları geniş posa haznesinin yanında ayrıca damlatmama, köpük oluşumunu engelleme ve sökülebilir parçaları makinede yıkayabilme gibi özellik seçeneklerine de sahiptir.

Arçelik Meyve Sıkacağı Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Philips
  3. Tefal
  4. Arzum
  5. Braun
  6. Vestel
  7. Electrolux
  8. Sinbo
  9. Korkmaz
  10. Homend
  11. Fakir
  12. Siemens
  13. Arnica
  14. Kenwood
  15. Hotpoint Ariston
  16. King
  17. Bosch
  18. smeg
  19. Beko
  20. Breville
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanma Şekli
 6. Satıcı
 • Marka Arçelik

Meyve Sıkıcıları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/22001/22020
BAŞA DÖN