Arçelik Ocak

Günümüzde mutfaklarda kullanılan birçok beyaz eşya yer alıyor. Günün kurtarıcısı olan ve hemen hemen en sık kullanılan beyaz eşyalar arasında ocaklar ilk sırada yer alıyor. İstediğiniz yemeği kısa sürede yapmak için evlerinizde mutlaka bulunması gerekir. Gelişen teknoloji ile beraber tüm mutfaklara uyum sağlayan Arçelik ocaklar modern tasarımıyla kendine hayran bırakıyor. Evinizde yemek pişirmeyi daha çok seveceğiniz bu ocaklar ile tüm hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Geniş model ve renk seçenekleriyle her tarza hitap ediyor. Mutfağınızda kullanacağınız ocağın ilerleyen teknolojiye uygun olmasını istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Arçelik ocaklar üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ile uzun yıllar boyu dayanıklı kullanım sunar. Tüm pişirme ihtiyaçlarınıza fonksiyonel açıdan çözüm sunar. İhtiyacınıza uygun bir tasarımdan yanan seçim yaparak bir ömür kullanabilirsiniz. 

Arçelik Ocak Modelleri

Birbirinden farklı özelliklerde ve en modern tasarımlarıyla her mutfağa yakışan Arçelik ocak modelleri çağımızda sevilerek tercih ediliyor. 2 gözlü modellerden 5 gözlü modellere kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Arçelik 5 li ocak modelleri en geniş işlev sunan modellerden biridir. Kalabalık misafirlerinize yemek hazırlamak için 5 gözü birden kullanabilirsiniz. Tüm gözlerini aynı anda kullanabilme imkanı sunar. Arçelik ocakların set üstü, elektrikli, gazlı, dokunmatik, ankastre gibi modelleri mevcuttur. Siyah, beyaz, gri, bej, krem gibi geniş renk seçenekleri de mevcuttur. Sizler de mutfak dolaplarınız ve tarzınızla uyum sağlayan renk ve model tercihi yapabilirsiniz. Tüm modeller rahat kullanım imkanı sunar. Kolay temizliği ile mutfağınızda en sevdiğiniz beyaz eşya kategorisinde yer alabilir. Arçelik ocak modelleri ile kullanacağınız alanı daraltmadan dizayn edebilirsiniz. 

Set Üstü Arçelik Ocak Modelleri

Günümüzde sıklıkla tercih edilen Arçelik ocaklar arasında set üstü modeller ilk sıralarda yerini alıyor. Set üstü modeller her mutfakla uyum sağlayabilir. Mutfağınızın istediğiniz bölümüne yerleştirerek kullanabilirsiniz. 2 gözlü modellerden başlayarak 5 gözlü modellere kadar set üstü tasarımlar mevcuttur. Ocak gözlerinde yanan ateş miktarını istediğiniz ayara getirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cam, paslanmaz çelik, vitroseramik tasarımlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Arçelik set üstü ocak fiyat bakımından her bütçeye uyum sağlar. Cam ve dokunmatik modeller klasik tasarımlara oranla daha yüksek fiyatlıdır. Uzun yıllar boyu dayanıklılık sunacağı için fiyatları ile doğru orantılıdır. Set üstü ocakları ister doğalgazlı isterseniz elektrikli kullanabilirsiniz. Mutfak tezgahına monte edilmeden kullanılabildiği için temizliği en rahat modeldir. Pişirme işlevi ve temizlik açısından verimli bir ocak kullanmak istiyorsanız güvenle tercih edebilirsiniz. 

Elektrikli Arçelik Ocak Modelleri

Arçelik ocak modellerinde geçmişten günümüze kadar ulaşan elektrikli ocaklar teknoloji ile uyumludur. Ankastre olarak döşenen bu modeller çoğunlukla cam ve vitroseramik malzemeden üretiliyor. Gün geçtikçe popülerliği daha da artan elektrikli modelleri sizler de evinizde tercih edebilirsiniz. Tüplü ocaklara oranla güvenli kullanım sunar. Yemeğin taşması ya da ocağın aniden sönmesi durumunda tüplü modellerde yaşanan sorunlar meydana gelmez. Mutfağınızda büyük ocaklar kullanmak istemiyorsanız Arçelik 2 gözlü doğalgazlı ocak modelini seçebilirsiniz. Geniş göz tasarımıyla yemeklerinizi daha hızlı pişirmede yardımcı olur. Ocak üzerinde yer alan rezistans ısınarak cama ısı verir. Isınan cam üzerine koyduğunuz kaba ateşle aynı düzeyde ısı verir. Bu sayede tencerenizdeki yemek hızla pişer. Elektrikli modellerde her türlü tencere ve tavalarınızı kullanabilme imkanı vardır. 

Dokunmatik Arçelik Ocak Modelleri

Dokunmatik ocak tasarımları günümüzde gittikçe yaygınlaşan modeller arasındadır. Kullanımı son derece kolay ve güvenlidir. Çocuklu ailelerin tereddüt etmeden kullanabilmeleri için sistem kilidi mevcuttur. Ocağınızı uğraş gerekmeden tek dokunuşla açmak istiyorsanız tercihinizi dokunmatik modelden yana kullanabilirsiniz. Arçelik 4 lü ocak tasarımları daha sık tercih edilen dokunmatik modeller mutfağa modern hava katmanıza yardımcı olur. Elinizi yakmadan yemek pişirmenin rahatlığına varabilirsiniz. Dokunmatik modeller cama ısı vererek çalıştığından tencerelerinizin saplarının ısınmasına engel olur. Hem mutfak araç gereçlerinizi hem de ocağınızı daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Doğru ve temiz kullandığınız takdirde seneler boyunca çizilme ve kırılma yapmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Siyah, beyaz, gri ve birbirinden güzel renk tonları arasından sizi yansıtan renkten yana seçim yapabilirsiniz. 

Ankastre Arçelik Ocak Modelleri

Mutfak tezgahına monte edilerek kullanılan ocak modelleri ankastre ocak olarak biliniyor. Ankastre modellerin kullanımı oldukça yaygındır. Tencere ve tavalarınızın genişliğine göre ocağın gözlerini ayarlayabilmeniz mümkündür. Farklı pişirme imkanı sunan ankastre ocaklar ile birbirinden lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Güvenlik emniyetli düğmeleri ve ısı ayarları ile konforlu kullanım sunar. Mutfağınızda tezgah yeriniz varsa ankastre modelleri tercih edebilirsiniz. 5 gözlü tasarımları ile aynı anda birden fazla yemeği hazırlayabilirsiniz. Ankastre ocaklar kolay takılıp sökülebildiği için evinizi taşımak durumunda kaldığınızda pratik bir şekilde sökebilirsiniz. Yemekleriniz taştığında pürüzsüz yüzeyi sayesinde ocak üzerinde yapışma meydana gelmez. Ömür boyu kullanabileceğiniz ocak modellerindendir. 

Arçelik Ocak Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evinize alacağınız beyaz eşyaların çoğunu almadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Arçelik ocaklarda da seçim yapmadan önce bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Izgaralı bir model seçtiğinizde lastikleri olmasına dikkat etmelisiniz. Gaz ve tüple çalıştığından mutlaka gaz emniyet sistemi olmalıdır. Mutfağınıza uygun bir model olması önem taşıyan konulardan biridir. Tezgahınıza uygun ölçüde seçmeniz gerekir. Pişirme özelliği ve ısı miktarı en iyi işlev sunan model seçilmelidir. Kolay temizlenebilir yapıda olması kullanımının daha uzun ömürlü ve rahat olmasını sağlar. Tercih edeceğiniz modelin ocak düğmeleri, gözleri ve ızgaralarının dayanıklı olmasına özen göstermeniz gerekir. Tüm bunların yanı sıra Arçelik ocak fiyatı daha uygun olan bir model seçmeniz ekonomik açıdan rahatlık sunar. 

Arçelik Ocak Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Arçelik ocak modelleri, teknolojiye uygun özellikleri ve modern tasarımıyla en sevilen markalar arasında yer alıyor. Mutfağınıza dilediğiniz şekilde kullanım imkanı sunuyor. Mutfağınızın dolap ve dekoruna uyum sağlayan bir model seçerek bir ömür kullanabilirsiniz. Yemeklerinizi pişireceğiniz zaman en uygun ısı miktarını ayarlayabilirsiniz. Ocakta yemek pişirmenin yanı sıra temizliği önem taşır. Tüm modelleri kolay temizlik imkanı sunduğundan ekstra çaba sarf etmeden temizleyebilirsiniz. Set üstü ya da ankastre modeline göre kullanımına uygun işlemeler yapabilirsiniz. 

Arçelik Ocak Fiyatları

Birbirinden farklı renk, özellik ve modelde üretilen Arçelik ocaklar her bütçeye uyum sağlar. Arçelik ocak fiyatları ocağın kalitesine, kullanılan malzemenin cinsine, rengine, özelliğine, tasarımına göre değişir. Ocak modelinde göz sayısı arttıkça fiyatında da artış meydana gelir. Arçelik set üstü ocak fiyatları en uygun oranlarda sunularak kolay satın alma durumu sağlanıyor. Set üstü, dokunmatik, ankastre, elektrikli vb. tüm modellerde uygulanan indirimler sayesinde fiyatlar daha uyguna düşer. Sizler de indirim ve kampanyaları takip ederek ihtiyacınız olan ocak modelini uygun fiyat karşılığında satın alabilirsiniz. 

Arçelik Ocak Nerelerde Kullanılır?

Arçelik ocaklar yalnızca evlerde değil mutfak bölümü olan tüm inşalarda kullanıma uygundur. 

Arçelik Ocak Fiyatları Pahalı mıdır?

Geniş fiyat seçenekleri ile satışa sunulan Arçelik ocaklar her bütçeye uyum sağlar. 

Arçelik Ocak Modelleri Güvenilir midir?

Üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı ile güvenilir kullanım sunar. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Ocak

98 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Gazlı Ocak Gözü
Toplam 24 / 98 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22026/arcelik