Mutfaktaki en büyük yardımcılarınız ve vazgeçilmez beyaz eşyalarınız arasında ocaklar yer alır. Yemek yaparken sürekli kullanacağınız ocaklar sayesinde mükemmel lezzetler elde edebilirsiniz. Arçelik ocaklar arasından yapacağınız, ihtiyaçlarınıza uygun bir tercih ile yemek pişirmeyle ilgili tüm bildiklerinizi değiştireceksiniz.

Arçelik Ocak

Arçelik, pişirme grubu ürünleri ve ocaklar ile tüketicilerine farklı ihtiyaçlar için fonksiyonel çözümler sunuyor. Ocaklar farklı pişirme imkanları sağladığı için yeni ve geleneksel lezzetlerde mutfaktaki en önemli yardımcınızdır. Solo, ankastre, domino ocak modelleri tüketicilerin kullanım alanları için alternatifler yaratıyor. Ocak seçiminde gözlerin ve düğmelerin kullanım kolaylığı rahatlık sağlıyor. Ocak gözlerinin farklı boyutlarda olması, özellikle pişirme anında ihtiyaç duyulan ısı miktarını daha kolay ayarlama imkanı sunuyor. Set üstü ocaklarda genel olarak 4 tip göz boyutu bulunuyor.

Ankastre ocak modelleri mutfak tezgahına monte edilerek kullanılır. Yeriniz ve tezgahınız böyle bir montaj için uygunsa Arçelik ocaklar arasından ankastre modelleri tercih edebilirsiniz. Ankastre ocaklarda göz boyutları ayarlanabilir. Tencere ve tavaların tabanına uygun göz seçenekleri bulunur. Domino ocaklar daha küçük alanlar ya da çok geniş alanlar için kendi çözümlerinizin üretilmesini sağlar. Domino ocaklarda da ocak gözü boyutları daha esnek bir şekilde ayarlanabilir. Ocak düğmelerinin tasarımda yeri büyük önem taşır. Düğmelerin güvenlik emniyeti olması, kolay ayarlanabilir ve farklı ısı ayarlarının yapılabilir olması ocak kullanımında rahatlık ve güven sağlar.

Arçelik Ocak Fiyatları

Arçelik ocak fiyatları dış kaplama, ocak tipi, göz sayısı, indüksiyon sistemi gibi özelliklere göre farklılaşır. Tercih edeceğiniz Arçelik ürünlerinde ortaya çıkan fiyat farklılıkları, farklı çözümler dolayısıyla meydana gelir. Firmanın, her segmentteki ürününü satın alan kullanıcısını aynı şekilde önemseyen vizyonu sayesinde tüm ürünleri aynı hassasiyet ile yüksek kalite standartlarında üretilir. Gaz emniyeti gibi vazgeçilmez özellikleri tüm modellerinde bulundurması, Arçelik'in güvenlik konusuna verdiği önemin ve önceliğin bir yansımasıdır.

Zamanlamalı ve ısı ayarlı olan ocakların cam yüzeyleri ile farklı mutfak gereçlerine ihtiyaç duymaya başlayabilir, düğmeli ya da dokunmatik ocak modelleri ile Arçelik'te pişirme ihtiyaçlarınıza keyifli çözümler bulabilirsiniz. Tüm bu farklı farklı fonksiyonları ile ön plana çıkan Arçelik ocakların, bu tür teknolojiler dolayısıyla fiyatlarında da farklılıklar yaşanacaktır.

Arçelik Ocak Modelleri

Arçelik ocaklar arasında çok farklı teknolojiler bulabilirsiniz. Set üstü ocaklar LPG'li, doğal gazlı ve elektrikli olmak üzere değişik şekillerde kullanılır. Arçelik ankastre ocaklar gazlı, elektrikli ve hem gazlı hem elektrikli olmak üzere üç farklı kategoride üretilir. 4 ya da 5 gözlü seçenekleri olan gazlı ankastre ocaklar ile aynı anda çok sayıda yemek pişirmek için 5. göz rahatlığından faydalanabilirsiniz. Tek gözü elektrikli, diğer gözleri gazlı olan modeller, her ihtimale karşı zor durumdakalmamanızı sağlar. Elektrikli ankastre ocaklar ise oldukça farklı bir pişirme deneyimi yaşatır. Vitroseramik ya da cam yüzeylere sahip olan bu ocaklar, diğer ocaklara göre biraz daha geç ısınır ama ısıyı uzun süre muhafaza eder. Ayrıca sadece tencere veya tavanın tabanını ısıtan sistemler sayesinde yemekleriniz döküldüğünde ya da taştığında yanma ya da yapışma söz konusu olmaz. Domino ocaklar, iki ya da tek gözlü, farklı özelliklere sahip ocak modelleridir. Mutfağınızda pişirme için kullanacağınız alanı özgürce düzenleyebilme imkanı sunan domino ocaklar, modüler olmaları sayesinde, farklı düzenlerde rahatlıkla kullanılır. Birden fazla domino ocak ile mutfağınızda kendinize has bir pişirme alanı düzenleyebilirsiniz. Gazlı, elektrikli, wok gözlü farklı modelleri aynı tezgahta bir araya getirerek farklı çözümler üretebilir ve pişirme deneyiminizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Arçelik Ocak Fiyatları

21 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Ventino
  3. Eminçelik
  4. Ferre
  5. Franke
  6. Simfer
  7. Siemens
  8. Kumtel
  9. Naturel
  10. Çetintaş
  11. ICF
  12. İtimat
  13. Beko
  14. Mekappa
  15. Vestel
  16. Bosch
  17. Silverline
  18. Luxell
  19. Profilo
  20. Termikel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Ocak Tipi
 6. Ocak Yüzeyi
 7. Yakıt Tipi
 8. Gazlı Ocak Gözü
 9. Elektrikli Ocak Gözü
 10. Renk
 11. Genişlik (cm)
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/22026
BAŞA DÖN