Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan Türk kahvesi, artık makineler ile kendine has tadı kaybolmadan yapılabiliyor. Eskiden uzun ve yorucu işlemlerden geçtikten sonra hazır hale gelirken günümüzde ise artık kahve istenilen şekilde çekilip içilmeye hazır hale geliyor. Üstelik eskisi gibi büyük makinelere veya saatlerce süren işlemlere gerek olmadan! Arçelik Türk kahvesi makineleri cezve ile yapılacak bir kahveye göre çok daha hızlı bir şekilde kullanım imkanı sağlıyor. Özellikle ofis tarzı yerlerde imkanlar kısıtlı olabiliyor. Kahve makineleri bu durumlarda daha kullanışlı olabiliyor. Böylece istediğiniz mekanda ve saatte dilediğiniz tat ve aroma ile kahvenin tadına bakabilme imkanı bulunuyor.

Arçelik Türk Kahvesi Makineleri

Arçelik kahve makinelerini kullanırken tek yapmanız gereken kahve çekirdeklerini makineye yerleştirmek. Geriye kalan tüm işi makine hallediyor. Yapımı diğer kahve çeşitlerine göre daha fazla özen ve araç isteyen Türk kahvesi pişirebilmek mümkün hale geliyor. Özellikle kahve sonrası fal bakmadan yapamayanlar için telve modelleri ile hem kahve hem de fal eğlencesi unutulmuyor. Türk kahvesinin özelliklerinden bir tanesi olan telve de bu modeller ile beraber devam ediyor. Üstelik Türk kahvesinin kendine has köpüğü ve lezzeti de azalmadan bu işlemleri gerçekleştirebilmek mümkün.

1200-W’a kadar ulaşabilen motor güçleri ve aynı anda çift hazneden hazırlanabilen modeller ile artık aynı anda hem lezzetli hem de hızlı Türk kahvesi pişirilebiliyor. 1 litreye kadar varan su kapasiteleri ile artık arkadaşlarınıza veya ailenize dilediğiniz kadar Türk kahvesi imkanı sağlayabilirsiniz. Bununla beraber fazla yer kaplamayan şık ve ergonomik modellere de kategori altında ulaşabilir ve dilediğiniz model ve özelliklere göre seçim yapabilirsiniz. Üstelik tüm bu işleri yaparken de makineler ile sürekli uğraşmanıza gerek kalmıyor. Tek tuşla artık hem hızlı hem de lezzetli Türk kahveleri yapabilmek mümkün hale geliyor.

Arçelik Türk Kahvesi Makinesi Fiyatları

Patentli olan Arçelik Türk kahvesi makineleri kategorisinde satın alabileceğiniz birçok model yer alıyor. Genel olarak tekli veya çift olarak üretilen modellerin fiyatları da bu özelliklere göre değişik gösteriyor. Gelişmiş özelliklere sahip modeller daha yüksek fiyatlar ile satışa sunulurken, temel seviyede özellik sağlayan modeller ise daha düşük fiyatlar ile tüketicilerinin beğenisine sunuluyor. Bu özelliklerden bir tanesi olan sertlik seçimi özelliği ile dileğinize göre az-orta-çok gibi seçenekler ile damak zevkinize göre de tercih yapabilmek mümkün. Ayrıca ışıklı ve sesli uyarı ile kahveniz hazırlanırken sürprizlere karşı engel olabilirsiniz. Böylece güvenle kahveniz hazırlanırken bir yandan da işlerinizi halledebilirsiniz. Yine opsiyon olarak bu modellerde yer alan Cook Sense teknolojisi ile acaba kahvem pişti mi diye düşünmeden en lezzetli halinde Türk kahvesi yudumlayabilirsiniz.

Pişme algılama denilen bu teknoloji ile artık en güzel kahveler sizin elinizin altında! Kahveniz en uygun pişme aralığına ulaştığında sesli uyarı sistemi ile lezzetinden eksilmeden hazır hale geliyor. Genelde kahve yapanların en büyük korkularından bir tanesi olan taşma ise Arçelik Türk kahvesi makineleri ile tarihe karışıyor. Zira Anti Spill teknolojisi ile makineler taşmaya karşı artık daha güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor. Uygun kahve miktarına göre ölçeklerinde yer aldığı modeller arasında tercih yapabilirsiniz. Bu makineler ile gelen diğer bir özellik ise sıcak tutma teknolojisi. Kahvenin bulunduğu haznenin alttan ısıtılarak sıcak kalması sağlanıyor. Böylece hem sıcak hem de taze bir şekilde kahveyi muhafaza edebilmek kolaylaşıyor. Bunun yanında değişen hazne boyutları ile birden çok kişiye servis imkanı sağlanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Türk Kahvesi Makineleri

69 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fincan Kapasitesi
Toplam 24 / 69 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22348/60006398/arcelik