Arnica Kıyma Makinesi Fiyatları

Pek çok ana yemeğin temel malzemesini oluşturan kıymayı kendi istediği şekilde ve ev konforunda çekerek elde etmek isteyen kullanıcılar için tasarlanan Arnica kıyma makineleri, fonksiyonel özelliklerle donatılmış olup pek çok aksesuarla gelir. Yalnızca et çekmek için değil, kahvaltı öğünleri için çeşitli şarküteri gıdalarını ve kış için salçanızı da evinizde ve tamamen kendi istediğiniz malzemelerle hazırlamanıza yardımcı olan Arnica kıyma makineleri, şık ve ergonomik tasarımları sayesinde son derece kullanışlıdır ve fazla yer kaplamaz.

Et Kıyma Fonksiyonu 

Arnica kıyma makinesi modelleri 700 W ile 1400 W arasında değişen güçlerle çalışan güçlü motorları sayesinde etlerinizi tam isteğiniz kalınlıkta çekerek kıyma haline getirir. Paslanmaz çelikten üretilen iki farklı kıyıcı silindire sahip olan kıyıcı bıçağı, kendi kendini bilediği için performansını kaybetmez ve ek bir bakım gerektirmez. Et kıyma makinelerinin motor koruma şalteri güvenli bir kullanım sunar. Açma kapama ve geri alma düğmelerine sahip olan makinelerin geri alma fonksiyonu, etleri çekerken bıçaklara sarılan ve et çekmeyi zorlaştıran yağları ve sinirleri çözerek geriye sarar. Böylece et çekmeye kesintisiz olarak devam etmenizi sağlar. Etlerinizi ürünle birlikte gelen et tepsisi üzerine koyup sırayla kıyıcı hazneye doğru itme aparatıyla iterek kolayca çekilmelerini sağlayabilirsiniz. Makinelerin güçlü çelik dişleri ve kıyma diskleri ile etlerinizi yemeklik ve köftelik olacak şekilde istediğiniz gibi çekebilirsiniz. Makinenizden üst düzeyde verim almak için etleri et çekme bölmesine tıka basa doldurmamak, etleri et çekme haznesinin ağzından rahatlıkla geçecek boyutta doğrayıp hazırlamak yerinde olacaktır. 

İçli Köfte, Sucuk, Sosis ve Salça Aparatları 

Arnica kıyma makineleri, mutfakta pek çok gıdayı hazırlamanıza yardımcı olan özel aparatlarla gelir. Bu aparatlar sayesinde sucuk, sosis, salça ve içli köfte yapabilirsiniz. Sosis ve sucuk hunisi, ev yapımı sosis ve sucuklar hazırlayabilmeniz içindir.  Kış için harika lezzette ev yapımı salçalar hazırlamanıza yardımcı olan Arnica kıyma makineleri, elde yapımı son derece zahmetli olan içli köfteyi içli köfte aparatı ile son derece basit bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

Kablo Sarma Yuvası ve Aksesuar Bölmesi

Arnica kıyma makineleri, sahip olduğu aksesuar bölmesi ile makinenizin aparatlarının dağınık bir şekilde durmasını önler ve tüm aksesuarlarını muhafaza ederek kaybolmasını engeller. Arnica kıyma makinesi ile işiniz bittiğinde bir sonraki kullanıma kadar kablosunu kablo saklama yuvasına toplayabilirsiniz. Böylece cihazın etrafından sarkan kablo kirliliği de ortadan kalkmış olur. Arnica kıyma makinelerinin bakımı ve temizliği de çok kolaydır. Makineler, yıkanabilir parçaları sayesinde kolayca temizlenir. Elektrik aksamı içeren bölümler sadece hafif nemli bezle silinmeli ve su ile temas ettirilmemelidir. 

Tüm Arnica kıyma makinesi modelleri hepsiburada.com adresinde sizlerin de beğenisine sunuluyor. Siz de bu mükemmel ürünlere bütçenize uygun Arnica kıyma makinesi fiyatları ve hepsiburada.com güvencesiyle kolayca sahip olabilirsiniz. 

Soru 1: Arnica kıyma makineleri ile hangi tür etleri çekebilirim? 

Cevap 1: Arnica kıyma makineleri ile her türlü eti çekebilirsiniz. 

Soru 2: Arnica kıyma makinesi ile et çekerken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Cevap 2: Arnica kıyma makinesi ile etlerinizi çekecekseniz ve etlerinizi dondurucudan çıkardıysanız etin buzlarının tamamen çözülmesini beklemelisiniz. Buzu tam olarak çözülmeyen etler makineyi zorlar ve etlerin istediğiniz gibi çekilmemesine neden olur. Bunun dışında et çekme haznesine, içinde kemik bulunan etleri atmaktan kaçınmanız gereklidir. Buzlu ve kemikli etler makinenizin zarar görmesine neden olur.

Soru 3: Et çekme haznesine ne kadar et koymalıyım? 

Cevap 3: Arnica kıyma makinesi ile etlerinizi çekerken etlerinizi hazneye doldurmak yerine, et tepsisinde bekletmek ve makine attığınız etleri çektikçe azar azar diğerlerini hazneye itmek, bıçakların rahat çalışmasını ve etlerin tam istediğiniz şekilde çekilmesini sağlar. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arnica Kıyma Makinesi Fiyatları

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483637/22001/22018/arnica