El hijyeninizi sağlamak için Aseptoman antibakteriyel jel modellerinden yararlanabilirsiniz. Özel formüllerle üretilen jeller, içeriklerinde yer alan etken maddeler sayesinde elinizdeki virüs ve bakterileri öldürebilmenize yardım eder. Pratik bir şekilde uygulanabilen jelleri korunaklı kutularına pompa mekanizması takarak kullanabilirsiniz. Daha küçük ebatlara sahip kutulara antibakteriyel jel sıvısını aktarabilirsiniz. Mutfak, banyo ve tuvalet gibi noktalarda antibakteriyel özelliğe sahip jelleri kullanmanız, el temizliğinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar. Aseptoman antibakteriyel jel fiyatları, ekonomik fırsatlar yaratarak bütçenize uygun alışverişler gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Temizleyici jellerden evinizin yanı sıra iş yerinizdeki ya da işletmenizdeki tuvaletlerde de faydalanabilirsiniz.

El Temizliği İçin Kullanışlı Jellerden Yararlanın

Viral hastalıklara karşı el temizliğinize dikkat etmeniz korunma oranınızı artırır. Aseptoman antibakteriyel jellerin etkili formülleri sayesinde ellerinizi suyla yıkayarak temizleyici etkiden yararlanabilirsiniz. Ellerinize yeterli miktarda antibakteriyel jel sıvısını dökmenizden sonra suyla bu sıvıyı köpürtmeniz daha etkili bir temizlik yaratır. Köpüren sıvıyı ellerinizi ovuşturarak parmaklarınızın aralarına kadar yayıp cildinize iyice yedirebilirsiniz. Antibakteriyel jel elinizde yeterince kaldıktan sonra su ile durulama işlemini gerçekleştirmeniz günlük hayatınıza hijyenik bir şekilde dönebilmenizi sağlar. Gramajları farklılık gösteren Aseptoman antibakteriyel jel ürünlerini, evinizin ya da işletmenizin gereksinimlerine uygun modeller arasından sipariş edebilirsiniz.

Antiseptik Jellerle Hijyeni Koruyun

Jeller mikrop etkisini kırar ve ellerinizi bulaş riskine karşı korur. Aseptoman antibakteriyel jel ürünleri, hijyen ihtiyacınızı kolayca karşılayabilmeniz için idealdir. Cildinizi tahriş etmeyen formüller teninizin parlak ve pürüzsüz yüzeyini korur. Gün içerisinde belirli aralıklarla ellerinizi antibakteriyel jellerle yıkayabilirsiniz. Düzenli temizlikle beraber mikroplar ellerinizde yaşayacak alan bulamaz. Hoş kokularıyla da dikkat çeken Aseptoman antibakteriyel jel ürünleri ellerinizin güzel bir koku kazanmasını sağlar. Teni yumuşatan jelleri suyla beraber kullanarak ellerinizin nem ihtiyacına da katkı sağlayabilirsiniz. Antiseptik özelliğe sahip jelleri bileklerinize kadar sürmeniz sayesinde mikropların ve virüslerin en çok yer aldığı bölgeler hijyenik şekilde kalır. Mikrop öldürücü özelliği bulunan jeller, zararlı bakterilerin ellerinize yerleşip üremesini de engeller.

Ellerinizi Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Koruyun

Cilt dostu Aseptoman antibakteriyel jel modelleri, el ve el bileği bölümlerinin yanı sıra kol ve dirsek bölgesinde de kullanılabilir. Jeller cerrahi işlemlerden önce dirseklere kadar sürülüp suyla beraber yıkanabilir. Güçlendirilmiş formüle sahip antibakteriyel jeller hem sağlık çalışanları hem de ev yaşamını sürdüren kişiler için uygundur. Jeller suyla bir araya geldiğinde kısa sürede köpürür. Su temasını devam ettirerek jellerin çözünüp tamamen durulanmasını sağlayarak el temizliği işlemlerini sonlandırabilirsiniz. Antibakteriyel jelleri küçük kutulara yerleştirmeniz bu ürünleri gün içerisinde yanınızda da bulundurabilmenizi kolaylaştırır. Uygun temizleyicilere sahip olmayan tuvaletlerde kendi antibakteriyel jelinizden yararlanarak ellerinizi temizleyebilirsiniz.

Temizleyici Jellerle Eller Nasıl Yıkanır?

El ayanıza temizleyici jelinizi döküp elinizin tüm noktalarına yayabilirsiniz. Her iki elinizi de jeli yayarken kullanmanız ellerinizin tüm noktalarının temizleyici maddeyle kaplanmasına imkân tanır. Ellerinizi en az 20 saniye ovuşturduktan sonra su ile durulabilirsiniz.

Antibakteriyel Jel Kullanmak Neden Önemlidir?

Antibakteriyel formüle sahip olan jeller, ellerinizde yer alan bakterilerin ölmesini sağlayan bir formüle sahiptir. Güçlendirilmiş formüllere sahip jeller aynı zamanda el derinizi tahriş etmeyerek düzenli kullanımlarda rahatlığınızı korur. Bulaşıcı hastalıkların bulaşım gücünü kırmak için de antibakteriyel jellerden yararlanmanız gerekir.

Dezenfektan Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bulaşım kırma özelliğine sahip antibakteriyel jellerden dezenfektan olarak yararlanabilirsiniz. Ellerinizin tamamını kolayca kaplamanızı sağlayacak orandaki jel sıvısını temizlik sırasında ellerinize dökmeniz gerekir. 20 saniye kuralına uyarak virüs ve bakterilerin temizlik yoluyla yok edilmesini sağlayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aseptoman Antibakteriyel Jel Fiyatları

Konumseçilmedi
DSACategoryId/60001547/2147483633/80746000/60003464/aseptoman