Geniş kullanım alanı ile öne çıkan bardak altlıkları çay, kahve ve soğuk içecek keyfinize renk ve eğlence katar. Özenli sunumların vazgeçilmez aksesuarı olan bardak altlıkları, masanızda istenmeyen yuvarlak halka izlerinin çıkmasını da önler. Paşabahçe, Yetkin ve Lav gibi pek çok markanın ürünleri arasından zevkinizi, tarzınızı yansıtan çay tabağı ve bardak altlıklarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bardak Altlığı Fiyatları

Yapımında kullanılan malzeme, işlevi, boyutu, parça sayısı ve tasarımına göre farklılıklar gösteren bardak altlığı fiyatları her bütçeye uygun olması ile dikkat çeker.

Aradığınız tarza, konsepte ve ihtiyaca göre şekillenen ürün seçimi, evinizin ya da iş yerinizin renkleri ile uyum içinde olmalıdır. Ayrıca kullanım alanı da alacağınız ürün sayısını belirleyecek, bu da sizin için en uygun bardak altlığı fiyatlarını kendiliğinden ortaya koyacaktır. Hem ihtiyacınıza cevap veren hem de bütçenize uygun ürünü seçmeniz için farklı ürün gruplarını ve markalarını inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Eğer aradığınız ürün sıcak içeceklerin bardakları ile ilgili ise çay bardaklarını inceleyebilir, soğuk içecekler ile ilgili ise bardak altlıklarına bakabilirsiniz. Cam, metal, porselen ve bambu malzemesinden üretilen çay tabakları, desenli ve düz tasarımları ile tarzınızı yansıtmanıza yardım eder. Desenli, fotoğraflı ve düz seçenekleri ile mekanınızın çizgisini bardak altlıkları ile de pekiştirebilirsiniz.

Bardak Altlığı Nedir?

Ev, ofis ve yeme içme mekanlarında kullanılan bardak altlığı, sıcak ve soğuk içeceklerin servis edildiği bardakların masada iz bırakmamasını sağlayan önemli bir dekorasyon aksesuarıdır. İşlevinin yanı sıra bulunan mekanın tarzını da yansıtması ile öne çıkan modeller özellikle kafe, restoran, bar, pub gibi mekanlarda sıklıkla kullanılır. Özenli sunumun önemli öğelerinden biri olan bu ürün ev ve ofiste de kolaylıkla kullanılır. Masanızın üzerinde istenmeyen izlerin önüne geçer ve masa ve sehpalarınız ilk günkü görünümünü korur.

Evinizin dekorasyonuna küçük bir dokunuş getiren bardak altlığı, çeşitli renk ve desende pek çok malzemeden üretilebilir. Genellikle yuvarlak olan bu ürünün kare şeklindeki seçenekleri de mevcuttur. Seramik, cam, metal, ahşap ve plastikten üretilen bardak altlıklarının üzerinde çeşitli desenler olabileceği gibi baskı fotoğraflar da yer alır. Klasik çay tabağı olarak bilinen ürünler de bir çeşit bardak altlığı olarak anılır.

Bardak Altlığı Ne İşe Yarar?

Kahve içtiğiniz kupa, çay bardağı, fincan gibi sıcak içeceklerin masanızda iz bırakmasını önler. Bira, kola, limonata gibi soğuk içeceklerin bardaklarının dış kısmında bulunan buharın damlamamasını ve suyun masada iz bırakmamasını sağlar. Bu sayede masa, tezgah gibi eşyaların ilk günkü gibi kalmasına yardımcı olur. Geleneksel bardak altlığı olarak en çok bilinen çay tabaklarıdır. Özellikle beş çaylarında, arkadaşlarınızla olan gün toplantılarında sıklıkla kullanılan çay tabakları, şık sunumlar yapmanıza da olanak sağlar.

Bunun yanı sıra çeşitli malzemelerden üretilen modeller de vardır. Sıklıkla yuvarlak olarak üretilen çay bardaklarının kare şeklinde de seçenekleri mevcuttur. Çeşitli renk ve desende olan bu ürünün çok geniş kullanım alanı vardır. Ofis, kafe, pastane gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılır.

Küçük hediyelerle sevdiklerinizi şımartmayı seviyorsanız bu ürünler, sizin için ideal bir hediye seçeneği olabilir. Farklı renk ve desende, kullanım alanlarına göre işlevsel bardak altlıklarını sevdiklerinize hediye edebilir ve onları sevindirebilirsiniz.

Genellikle 6'lı setler halinde satışa sunulan bu ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda inceleyebilir ve birbirleriyle kıyaslayabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan bu işlevsel ürünler, su bardağından kadehe, çay fincanından kahve kupasına, limonatadan rakı bardağına kadar pek çok bardak çeşidi ile uyum içinde kullanılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bardak Altlıkları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60003715/233735