Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beauty Tapes Earlap Kozmetik Kepçe Kulak Düzeltici Bant

Beauty Tapes
499,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010890/32010927
Beauty Tapes Kozmetik Kepçe Kulak Düzeltici Bant

EARLAP© By Beauty Tapes

UYARILAR

EARLAP© kozmetik kulak düzeltici çift taraflı bant, profosyonel bir makyaj ürünüdür. Uygulama başarısı, tecrübe ile artar. EARLAP© uygulamasına başlamadan en az 24 saat önce ufak bir parça bant kesilerek kolun iç tarafına yapıştırılmalı ve 2 saat beklenmelidir. Bant kolunuzda kaldığı sürece herhangi bir cilt irritasyonuna sebep olmamalıdır. Şayet kolunuzda ciddi , sulu , kabarıklık görülürse, 2 saat beklenmeden bant sökülmeli ve uygulamadan vazgeçilmelidir. EARLAP© hipo testlerinin tamamından geçmiştir. 

Yapılan incelemelerde sadece deneklerin 0,02% sinde k reaksiyon lemlenmiştir. EARLAP© kozmetik bir üründür, bu yüzden bebeklerde ve çocuklarda kullanıma uygun değildir. EARLAP© düzenli kullanıma uygun bir üründür, ancak düzenli kullanım sırasında herhangi , k reaksiyon görülmesi halinde uygulama derhal sonlandırılmalıdır ve cilt tamamen iyileşene kadar yeniden uygulanmamalıdır. 

EARLAP© terden ve sudan en az etkilenecek şekilde tasarlanmıştır, ancak yapışma süreci bant ve cildiniz arasında olduğu için, bant kadar cildinizin anlık yapısı da yapışma sürecini etkiler. Uygulama öncesinde cildiniz tüyler de dahil olmak üzere temizlenmelidir. EARLAP©, spor yaparken, ya da yüzerken kullanılabilir, ancak bu zor koşullarda başarılı olması uygulamanın düzgün yapılmasına bağlıdır. EARLAP© ‘ı zorlu koşullarda kullanacaksanız, uygulama sonrası en az 3 saat aktiflenme süresi tanımalısınız. Uygulama sonrasında 3 saat boyunca terlenmemeli, suyla temas etmesine izin verilmemelidir. ,

EARLAP© UYGULAMAUygulama öncesinde kulağınızın arkasını ve başınızın cildini iyice temizlemelisiniz ve kurutmalısınız.Uygulama adımları sıralı uygulanmalıdır.•EARLAP© a şekil vermek için kullanacağınız makasa bir miktar SOLAP© çözücü sürün. Çözücü hassas bir bant olan EARLAP© ın makasınıza yapışmadan şekillendirmenizi sağlayacaktır. 

EARLAP© ı kulağınıza uygun şekillendirin.

EARLAP© ın mavi koruma kağıdını kaldırın ve bandı kulağınızın arkasına hafifçe bastırarak yapıştırın.

•Vücut ısınızla aktiflenmeye başlaması için 2 dakika bekleyin. 

•EARLAP© ın beyaz koruma kağıdını kaldırın ve kulağınızı yapışmasını istediğiniz pozisyonda hafifçe başınıza doğru bastırın. ( bandın karşılığına gelen bölümde saç olmaması gerekmektedir.) 

•Kulağınızı en az 60 saniye boyunca başınıza bastırın, bastırma esnasında elinizi mümkün olduğunca hareket ettirmeyin.

•2 Saat boyunca kulağınıza dokunmayın, yapışıp yapışmadığını test etmeyin…ve hazırsınız.

EARLAP© ALTERNATİF UYGULAMA•

EARLAP© a şekil vermek için kullanacağınız makasa bir miktar SOLAP© çözücü sürün. Çözücü hassas bir bant olan EARLAP© ın makasınıza yapışmadan şekillendirmenizi sağlayacaktır. 

•EARLAP© ı başınıza tam kulağınızın yapışmasını istediğiniz bölüme uygun şekillendirin

•EARLAP© ın mavi koruma kağıdını kaldırın ve bandı başınıza hafifçe bastırarak yapıştırın

•Vücut ısınızla aktiflenmeye başlaması için 2 dakika bekleyin.

•EARLAP© ın beyaz koruma kağıdını kaldırın ve kulağınızı yapışmasını istediğiniz pozisyonda hafifçe başınıza doğru bastırın

•Kulağınızı en az 60 saniye boyunca başınıza bastırın, bastırma esnasında elinizi mümkün olduğunca hareket ettirmeyin.

•2 Saat boyunca kulağınıza dokunmayın, yapışıp yapışmadığını test etmeyin…ve hazırsınız.

EARLAP© ÇIKARTILMASI•

EARLAP© istediğiniz zaman istediğiniz ortamda kolayca çıkartabileceğiniz bir uygulamadır.

•EARLAP© ı çıkartmak için parmak uçlarınıza çok az miktarda SOLAP© çözücü sürün.

•EARLAP© yapışmış bölgeyi SOLAP© uygulanmış parmaklarınızla yavaşça açın

•EARLAP© kalıntılarını temizleyin•EARLAP© kalıntılarını ken SOLAP© çözücü kullanın

EARLAP© SAKLAMA ŞEKLİ •Direk güneş ışığından, nemden ve sıcak ortamlardan uzak tutunuz

•Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000HKFV1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Ht Healing Touch Doğal At Kılı Fırçası Assos Imex Merhem 20 gr Hilal Temiz Healing Touch At Kılı Yüz Fırçası Layes % 100 Doğal At Kılı Fırçası A313 Krem Retinol Pommade 50 GR VITAYES Retinol Alternatifi Bakuchiol %1 Squalene Yapıcı Onarıcı Bio Retinol Cilt Serumu Dermabien® 0,5% Lactic Acid Lotion Quality Life Ql Akne Karşıtı Sebum Dengeleyici Serum Mjcare Miracle Foot Peeling Pack - Mjcare Çorap Tipi Ayak Peeling Maskesi 2'li Vıtayes Göz Çevresi Peptit Kompleks Serumu Göz Altı Torbaları Mor Halkalar Canlandırıcı Kırışık Karşıtı 339 Beauty Tapes Earlap Max Hold Kozmetik Kepçe Kulak Düzeltici Bant Şık Kalıp Güzellik Paketi %100 Doğal At Kılı Batık Fırçası Yüz Fırçası ve Kabak Lifli Gül Sabunu VITAYES Akne Sivilce Siyah Nokta Sinek Isırması Cilt Problemlerine Karşı Onarıcı Sos Doğal Çay Ağacı Serumu VITAYES İaluset Hyaluronik asit krem 25 gr NEMLENDİRİCİ ve ONARICI Narcissa Sıkılaştırıcı, Selülit ve Çatlak Karşıtı Yengeç Jeli 250ML The NewLab Hyalüronik Asit Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Serumu 30 ml (hyaluronic Acid 2% Vit B5 ) VITAYES C Vitamini %10 ve Panthenol Cilt Tonu Eşitleyici Leke Karşıtı Aydınlatıcı Nemlendirici Cilt Serumu 903 Seranem Nemlendirici Vücut Bakım Şampuanı 250 ml Rolleye Göz Çevresi Bakım Roll-On Madetoll %100 Doğal At Kılı Selülit Fırçası (Saklama Kesesi Hediyeli) VITAYES Niacinamide %10 ve Hyalüronik Asit Cilt Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bariyeri Güçlendirici Cilt Serumu 901
Başa dön