Kusursuz bir cilt görünümüne sahip olmak için kullanacağınız ürünlerden biri fondötendir. Yaz ve kış aylarında sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz fondötenler, hem kapatıcı özelliği sayesinde hem de nemlendirici yapısıyla ön plana çıkarlar. Tercih edeceğiniz kimi ürünler aynı zamanda, cildinizi güneşin olumsuz etkilerine karşı da koruyabilir. Geliştirdiği makyaj malzemeleriyle dünya çapında çok sayıda kadına ulaşan Bobbi Brown, fondöten modelleriyle de gereksinimlerinizi ve beklentileriniz karşılayabilir.

Bobbi Brown Fondöten Çeşitleri

Kullanım alanınıza ve gün içindeki beklentilerinize göre farklı biçimlerde geliştirilen Bobbi Brown fondöten çeşitleri; stick, mineral ya da krem yapıdadır. Seçeceğiniz stick fondöten modelleri, açılır kapanır mekanizmaları ile pratik bir kullanım sunarken, çantanızda ve makyaj ürünlerini sakladığınız bölmelerde fazla yer kaplamamaları dolayısıyla tercih nedeniniz haline gelebilirler. Ayrıca stick yapılı ürünlerin formülleri, sıvı formda olmadığından kullanım sırasında elinize bulaşmayacağı gibi bulundukları yere akmama özelliğine de sahiptirler. Fırça gereksinimi olmadan değerlendirilebilen stick yapıdaki Bobbi Brown fondöten modelleri, doğrudan kapatılacak bölgeye uygulandığından tasarruflu bir kullanım imkanı da yaratır. Bölgesel kızarıklık, leke ve sivilce gibi şikayetleri olan kadınlar için ideal olan stick yapılı fondöten çeşitleri, kusursuz görünüm sağlarken pratik kullanımı ile de size zaman kazandırır. Gözaltı hariç olmak üzere burun, alın, yanak ve çene bölgelerinizde rahatlıkla değerlendirebileceğiniz ürünlerden biri olan Bobbi Brown stick fondöten, farklı renk seçenekleri ile her cilt tipine uyum sağlayabilir.

Mineral fondötenler, özel vitamin ve minerallerle zenginleştirilmeleri sayesinde cildinizin tonunu anında eşitleyerek olası cilt kusurlarınızın fark edilmesinin önüne geçerken cildiniz daha canlı bir görünüme sahip olur. Ciltte maske veya aşırı makyaj yapmış izlenimi yaratmadığından doğallık kazandıran mineral fondötenler, ambalajlarının boyutları itibariyle pratik taşımaya da uygundur.

Eğer cildinizde ciddi anlamda bir kusur yoksa ve sivilce, kızarıklık ya da benzeri şikayetleriniz yoksa stick yapıdaki ürünler yerine krem formundaki fondötenlere yönelebilirsiniz. Cildinizin olduğundan daha canlı, parlak ve kusursuz bir görünüme kavuşmasını sağlayan krem bazlı fondöten çeşitleri, stick yapıdaki ürünlere nazaran daha az kapatıcı özellikle gelir. Nemlendirici özellikleriyle öne çıkan krem fondötenler, kışın nemlendiriciye gereksinim duyulmadan kullanılabilirler.

Bobbi Brown Fondöten Fiyatları

Normal ve normalden kuruya dönük cilt tipleri için tasarlanan Bobbi Brown fondöten modelleri, nemlendirici özelliklerinin yanı sıra SPF (Sun Protection Factor - Güneş Koruma Faktörü) içermesiyle güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korur. Cildinizin renk tonuna uygun olarak geniş renk yelpazesine sahip olan Bobbi Brown fondöten çeşitleri ile kendi cilt tonunuza uygun bir rengi mutlaka bulabilirsiniz.

Koyu bir cilt tonuna sahipseniz; dark veya medium to dark renklerindeki ürünleri makyaj temeli olarak kullanabilir, günlük yaşantınızda cildinizin çok daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Cildinizin tonu açıksa; light, light to medium ya da naturel fondöten çeşitlerini değerlendirebileceğiniz gibi bunların dışındaki renk tonlarında dahi cilt renginize uygun fondötenleri edinebilirsiniz. Cildinizin olduğundan daha güzel görünmesini sağlayan fondötenler, psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissettireceğinden kendinize olan güvenin daha üst seviyeye çıkmasına da yardım eder.

Sadece kapatıcı özelliğe sahip ya da nemlendirici ve güneş koruma faktörü içerip içermemesine göre değişiklik gösteren Bobbi Brown fondöten fiyatları, seçeceğiniz ürünün krem ya da stick formda üretilmiş olmasına göre de farklılık arz eder. Seçeceğiniz ürünler, cildinizin görünümünün daha iyi bir hale gelmesine yardım ederken, ilgili ürünlerin cildinize nefes aldırması, sık kullanımlarda cildinizin tahriş olmamasını ve çeşitli cilt sorunları yaşamamanızı sağlar.

Siz de gereksinimlerinize uygun ürünleri değerlendirerek kolaylıkla edinebilir, cildinizin canlı ve doğal bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bobbi Brown Fondoten Fiyatları

85 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Makyaj Ürünleri
Makyaj Ürünleri
Yüz
Yüz
Fondöten
Fondöten
Krem
Krem
Likit
Likit
Pudra
Pudra
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 85 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
FondötenFondöten; cildi olduğundan daha güzel, daha kusursuz göstermek amacıyla tercih edilen, likit ya da pudra gibi farklı formları bulunan ve kapatıcı etkisi nedeniyle yaygın olarak kullanılan en popüler makyaj ürünlerinden biridir. Pek çok çeşidi bulunan fondötenler yalnızca kapatıcı etki değil, aynı zamanda nemlendirici, güneşten koruma gibi özellikler ya da köpük, "cushion" ve "stick" gibi yaratıcı formlar da içerir.  Cilt kusurlarını örtmek amacıyla geliştirilen ve kullanılan fondötenler, makyajın temel taşlarından birini oluşturur ve günümüzde yalnızca kusur örtmek için değil; cildi daha canlı, daha parlak ya da daha nemli göstermek için de kullanılır. Bu nedenle fondötenler, farklı kapatıcılık seviyelerine sahiptirler.  Fondöten Nasıl Uygulanır? Fondöteni cildinizi temizleyip nemlendirdikten sonra eliniz, makyaj süngeri veya fırçasıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm için likit fondötenleri elinizle uygulayabileceğiniz gibi eşit dağılım için makyaj süngerlerinden de yararlanabilirsiniz. Pudra formundaki fondötenleri de yine elinizle veya ambalaj içindeki aplikatör ya da makyaj fırçası ile uygulayabilirsiniz.  Bu popüler makyaj ürünü, makyajın olmazsa olmazlarından biri sayıldığı için günlük hayatta yapabileceğiniz basit makyajlardan özel davetlerde uygulayabileceğiniz iddialı makyajlara kadar tüm makyajlarınızda kullanmanız gereken ürünler arasında yer alır.  Fondöteni günün her saati uygulayabilir ve gün içinde yenileyebilirsiniz. Fondötenlerin farklı kalıcılık süreleri bulunur. Özellikle suya dayanıklı olmayan veya hafif bir formüle sahip olan fondöten çeşitlerini, kolayca silinebildiği için gün boyunca bir veya birkaç kez yenilenmeniz gerekir. Fondötenleri, günlük makyaj yapanlardan sadece belirli noktalardaki kusurlarını kapatmak isteyenlere, özel günlerde daha iddialı görünmek isteyenlerden genel olarak cilt tonunu eşitlemek isteyenlere kadar herkes kullanabilir. Siz de makyajınızın zeminini oluşturan fondöteni, günlük ya da özel tüm makyajlarınızda kullanabilirsiniz.
Detaylar