Bosch Fırın

Çağdaş bir tarz peşindeyseniz ve modern bir mutfak listenizin en başındaysa, rahat ve şık bir uyum için Bosch fırın tercih edebilirsiniz. Yalnız yaşıyorsanız veya evinizde sadece iki kişi varsa, Bosch set üstü fırın modellerinden biri size mükemmel bir uyum sağlayabilir. Eğer mutfağınız yoğun bir aile evinin kalbi görevi görüyorsa, bu durumda, ihtiyacınız olan ekstra alan için yerleşik çift kapılı fırınlara bir göz atabilirsiniz. Bosch, tüm dünyada teknoloji ve yenilikle eşanlamlı bir isimdir. Bosch, güvenlik teknolojisi, elektrikli aletler, otomotiv üretimi ve daha fazlası alanlarında uzmanlık sağlamanın yanı sıra, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve fırınlar gibi ev aletlerinin de önde gelen markalarından biridir.  Marka, çeşitli boyutlarda ve stillerde mevcut olan çeşitli ankastre fırın ve kompakt fırınlar satmaktadır. Bu fırın koleksiyonu çok yönlüdür ve farklı kapasite, rahatlık ve güvenlik standartlarına modeller sunar. Bu fırınlar, kirli, temizlemesi zor bir cihazla uğraşmaktan bıktıysanız ve yorulduysanız özellikle dikkate değer olabilir. Dayanıklılık ve uzun ömürlü güç söz konusu olduğunda Bosch, en sağlam malzemeleri kullanır.  Markanın fırınları stil, kapasite ve model serisine bağlı olarak tipik olarak 1fiyatlandırlır. Bu fırınları, geleneksel pişirme yöntemlerine uygun şekilde tasarlanmıştır. Mükemmel sonuçları garanti etmek için ayarları otomatik olarak düzenleyebilir. Böylece fırınlar mükemmel pişirme ve kızartma sonuçları verir Bazı modeller de işleri kolaylaştırmak için 3 aşamalı kendi kendini temizleme özelliği bulunur. Kiri otomatik olarak emen özel bir kaplamaya sahiptir. Dokunmatik ekran kontrolleri, tam metin ve renkli görüntüleri kontrol etme olanağı sağlar. 4D sıcak hava: mükemmel sonuçlar için sıcak havayı eşit olarak dağıtır Bazı modeller genellikle belirli öğünler için önceden ayarlanmış 10 otomatik program içerir.

Bosch Fırın Ek Güvenlik Sağlar

Kapı tasarımları kapakların nazikçe ve sessizce açılmasını ve kapanmasını sağlar. Bazı modeller paslanmaz çelik yerine beyaz bir cam cephe kullanır ve her yemek için optimum ısı türü, sıcaklık ve süre sağlayan otomatik ayarlar bulunur. Bosch fırınlarının hepsi oldukça benzerdir ve oldukça genel numaralı isimleri vardır. Bosch fırın fiyatları söz konusu olduğunda, birçok farklı uzmanlık alanına sahip seçenekler arasında fiyat farkı bulunabilir. Bunun nedeni büyük olasılıkla AutoPilot ve Bosch Assist seçeneklerine sahip olan ve bir düğmeye basarak önemli ölçüde daha kolay pişirme sağlayan seçeneklerin üretim maliyetleridir. Genel olarak, fırınlar şık ve modern bir tasarımla üretilmiştir ve kolaylık sağlamak için önceliklendirilmiştir. Kimi modeller çift bölmeye sahiptir ve alt ve üst kısımdaki sıcaklıklar tamamen ayrı olacak şekilde tek seferde farklı yemekler pişirmenize olanak tanır. Bu tür fırınların iki bölme içerdiğini unutmamak gerekebilir. Altta büyük ana fırın ve üstte daha küçük ikincil seçenek bulunur. Bu eşzamanlı olarak 3 seviyeye kadar optimum ısı dağılımı sağlar Tek seviyede pişirme için enerji tasarruflu bir ısıtma modu bulunur. Bosch fırın özellikleri çift taraflı ünitelerde farklı ısıtma seçeneklerle desteklenebilir. Ayrıca sınırlı otomatik pişirme seçeneklerine sahiptir ve potansiyel olarak daha yeni koleksiyona daha uygun bir alternatif haline getirir. Ancak bu, Bosch'un eski fırınlarının, özellikle esnek raf pozisyonları ve birçok müşteri arasında popüler olan kendi kendini temizleme özellikleriyle satın almaya değmeyeceği anlamına gelmez. Daha uygun fiyatlı seçenekler için, her zaman daha basit modellere bakabilirsiniz. Bosch fırın kullanımı oldukça kolay cihazlar üretmeye özen gösterir ve kullanım sırasında doğacak çeşitli sorunlara karşı gerekli önlemleri alır. Bosch, çoğu tekli fırın kategorisinde bulunan, aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir fırın yelpazesine sahiptir. Bu işlevler hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu fırınların, birkaç kişiyi beslemesi gereken, ancak yemek pişirirken yemeklerini sürekli izlemeye zaman bulamayan aileleri olan kişiler için daha uygun olması muhtemeldir. Sundukları ek özellikler sizi ve sevdiklerinizi korumaya yöneliktir.

Bosch Fırın Ankastre Fırın

Bosch ankastre fırın harika özellikleriyle birlikte gelir ve çift odalı modelleri de mevcuttur. İkili fırın satın almak, mutfağınızda iki kat daha fazla eğlenmek anlamına gelebilir. Daha büyük aile mutfakları için harikadırlar ve davetleri mükemmelleştirmek için biraz daha fazla alana ihtiyaç duyan ev aşçıları tarafından tercih edilirler. Bunlardan birine sahip olmak, sıkışık zaman dilimlerinde kolayca birden fazla yemek yapabileceğiniz anlamına gelir. Diğer yiyecekleri altta pişerken üstte ızgara yapabilirsiniz. Izgara yapmak gerçekten size göreyse, bazı ikiz fırın modelleri çift ızgara sunar. Fan, ısının eşit ve tamamen dağıtılmasını sağlayarak doğru ve eşit pişirme sağlar. Ayrı ayrı iki oda bulunduğu için, faklı yemekleri pişirmek için bolca alana sahip olursunuz. Fırınınızı sık sık temizlemekten hoşlanmıyorsanız, Bosch kendini temizleyen fırın modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde fırınların kaplamaları son derece kolay temizlenir ve haftada bir kez silmeniz yeterlidir ve cihaz yeni gibi görünmeyi sürdürür. Etrafta koşan çocuklar varsa, devrilmeyi önleyen otomatik duran raflar ve ısıya dayanıklı cam kapı onları güvende tutar ve kazaları önler. Bu fırınlar şık görünür, çok sayıda ayarı vardır ve oldukça kalitelidir. Tamamı emaye bir iç kısım ile kaplanmıştır. Bu, her türlü gres ve kir yapışmasını engeller, bu nedenle her seferinde hızlı bir şekilde silmeniz yeterlidir. Mutfakta geçirdiğiniz zamanı azaltmak istiyorsanız, Bosch elektrikli fırın anında ısınır, böylece beklemenize gerek kalmaz. Yemeğinizi her seferinde mükemmel bir şekilde pişirmek için eşit bir ısı sağlayan gazlı ocak ve elektrikli fanlı fırını olan hibrit bir fırını tercih edebilirsiniz. Hazır bir mutfağınız varsa ankastre tekli fırın serisine göz atabilirsiniz. Diğer yüksek kaliteli cihazlarınızla uyumlu bir fırın arıyorsanız, ankastre modelleri incelemek de faydalı olabilir. İster son teknoloji ürünü bir fırın, ister daha küçük bir şey arıyor olun, tüm marka size uygun bir modeli mutlaka ürün listesinde barındırır. Yerleşik fırınlar, neredeyse tüm mutfak kurulumlarına sorunsuz bir şekilde yerleştirilebilir. İster duvarınıza ister tezgahınızın altına monte edin, şık, çekici estetik ile zahmetsiz şekilde yemek pişirmenin keyfine varabilirsiniz. Bu yerleşim stili de mutfak ve evlerde daha ergonomik bir kullanımın önünü açmaktadır. En son teknolojilerle tasarlanmış ve pirolitik temizleme, otomatik programlar ve kontrollü pişirme ortamları gibi kullanışlı özelliklerle dolu yerleşik fırınlar, daha hassas ve güvenle yemek pişirmenize olanak tanır.

Kolay Temizlene Bosch Fırın

Bosch buharlı fırın farklı pişirme yöntemlerini desteklerken, size temizlik konusunda kolaylık sunar. Hafif kirli bir fırın için, buharla temizleme işlevi olan bir fırınınız olmasa bile, yağlı lekeleri çözmek için buharın gücünü kullanabilirsiniz. Dayanıklı büyük bir tepsiyi yarım fincan beyaz sirke ile karıştırılmış suyla doldurup, en alttaki fırın rafınıza yerleştirebilirsiniz. Fırını en yüksek sıcaklığa getirip ve 25 dakika bekletmeniz yeterlidir. Sıcak buhar lekeler karşısında oldukça pretik bir temizlik sağlar. Fırın soğuduktan sonra, artıkları silmek için bir bez kullanabilirsiniz.  Bosch fırın ayarları, entegre tasarım öğeleri sunmak için modernize edilir. Artık tek bir uyumlu yaşam alanı oluşturmak için bir dizi canlı renk, yüzey, metal ve tasarım özelliği arasından seçim yapabilirsiniz. Herhangi bir işlevsel mutfağın en temel unsurlarından biri fırındır. Fırın, özellikle büyük partilere ev sahipliği yaptığınızda hayat kurtarıcı olabilir. Mutfağınızı yeniden biçimlendirecekseniz veya yeni bir evin mutfağına sıfırdan başlıyorsanız, ankastre bir fırın kurmayı düşünmelisiniz. Bosch beyaz ankastre fırın mutfağınıza oldukça ferah bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. Bazen duvar fırınları olarak adlandırılan bu yerleşik fırınları kurmak, gerçekten modern bir görünüm elde etmenin ideal bir yoludur. Ankastre fırın size kolay erişim sağlar. Ankastre fırınlar ergonomi düşünülerek tasarlanmıştır. Artık yiyecekleri kontrol etmek için eğilmeye veya sıcak ve ağır yemekleri tehlikeli bir şekilde fırından çıkarmaya çalışmanıza gerek kalmaz. Mutfakta şeflere optimum rahatlık sağlamak için duvar fırınları göz hizasına yerleştirilebilir. Yerleşik tasarım, bir mutfağı yeniden biçimlendirenler veya yeni bir mutfak inşa edenler için büyük bir avantaj sağlayabilir. Yerleşik fırınlar şık ve oldukça fütüristtik görünür. Bosch en çarpıcı ankastre fırınlardan bazılarını yaratmak için birinci sınıf tasarımla yüksek teknoloji özellikleriyle ustaca bir araya getirir. Bu lüks kurulum, mutfakta vakit geçirmeyi seven şefler ve aileler için oldukça pratiktir. Artık iki katı kapasiteye sahip iki tam boyutlu fırın kullanabilirsiniz. Marka, mutfağınızdaki tüm duvarı kaplamadan size ekstra alan sağlamak için tam boyutlu ankastre fırınlarını daha küçük bir yarım fırınla eşleştirme seçeneğine sunar. Bu fırınlar, şeflerin mutfakta daha iyi akış yaratmak için aletlerini daha rahat organize etmesine olanak tanır. Hem fırını hem de ocağı bir araya getiren geleneksel bir ocağınız varsa, bu alan tüm yemekleri pişirmek için merkezi yer haline gelir. Bunları bölerek mutfakta aşırı kalabalığı ortadan kaldırabilirsiniz. Gaz brülörleriyle yemek pişirmeyi seven bir aşçıysanız, ancak aynı zamanda elektrikli veya konveksiyonlu bir fırının sonuçlarından hoşlanıyorsanız, çift yakıtlı bir ürün yelpazesi seçebilirsiniz.

Bosch Fırın ile Farklı Pişirme Yöntemleri

Bosch buharlı pişirme fırınları size gevrek yüzeyler sağlar çünkü nem yiyeceklerin üzerine yerleştikçe buharlaşır, bu da iç kısım nemli kalırken yüzeyin gevrekleşmesine neden olur. Yalnızca sebzeleri daha sağlıklı bir şekilde pişirmek için değil, aynı zamanda farklı pişirme teknikleri ve ekmek ve rosto benzeri ürünleri pişirmek için mükemmeldir. Bosch solo fırın, temel yemeklerin pişirilmesindeki zorluğu ortadan kaldırır. Tek yapmanız gereken yemek pişirmek için gereken yemeği, sıcaklığı ve zamanı ayarlamaktır, fırın sizin için her şeyi yapar. Hatta bazı modeller pişirdiğiniz yemeği seçebileceğiniz ve gerisini sizin için halledecek, hatta yemeği hangi rafa koyacağınızı bile söyleyen bir tarif seçeneğiyle geliyor. Et pişirirken çoğu zaman etin bitip bitmediğini görmek için sürekli olarak dışarı çekmeniz ve bir termometre ile kontrol etmeniz gerekir. Fırınınız için zamanlayıcıyı ayarlamak yerine, etinizin ulaşmasını istediğiniz sıcaklığı ayarlayıp termometreyi ete yerleştirirsiniz, ardından etiniz mükemmel sıcaklıkta olduğunda fırın bu sıcaklığı muhafaza etmeye başlar. Böylece etiniz tam istediğiniz şekilde pişer. Bosch Perfectbake fırın size oldukça geniş bir tarif yelpazesi sunar ve farklı pişirme seçeneklerini destekler. Bu fırınlar, üstün ısıtma elemanları ile birlikte sıcak havayı sirküle etmek için çift fan teknolojisi ile ustalıkla üretilmiştir ve her yemeğin lezzetini artırarak yiyecekleri eşit şekilde pişirirler. Size sadece mutfağınızda daha fazla zaman geçirmeniz için ilham vermekle kalmayıp, aynı zamanda daha lezzetli ve mükemmel pişirilmiş yemekler hazırlamanıza da olanak tanıyan hayranlık uyandıran kusursuz bir tasarım oluşturmak için üretilmişlerdir. Bir fırın kuracaksanız, bir ocağa ihtiyacınız olacaktır. Gazlı, elektrikli veya indüksiyonlu olsun, Bosch ocaklı fırın her iki özelliği de mükemmel şekilde yerine getirebilir. Her ocak, işlevsellik ve performans göz önünde bulundurularak iyi bir şekilde tasarlanmıştır. Hassas sıcaklık kontrolü sunar ve çeşitli ürünler için özel gözlere sahiptir. Yeni fırınınız ideal olarak 10 yıldan daha uzun süre dayanmalıdır, bu nedenle doğru seçimi yaptığınızdan ve hemen modası geçmiş olmadığından emin olmak isteyebilirsiniz. Dahası, pişirme ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyması önemlidir, asla ihtiyaçlarınızı karşılamayan bir fırına seçmemelisiniz. Markanın fırınları çok sayıda yararlı özellik ile birlikte gelir, ancak fırınınızın temel özellikleri iyi yaptığından emin olmanız gerekir, isteyeceğiniz son şey, kolay görevleri daha uzun bir hale getirmektir.

Bosch Fırın ile Dilediğiniz Model Sizinle!

Bosch mini fırın modellerinde üstte ve alt kısmında veya yanlarında olmak üzere iki statik ısıtma elemanı vardır, bunlar fırın yemeklerini pişirmek için uygundur, ancak tam kapsamlı pişirme için bir fanlı fırına ihtiyacınız olabilir. Çoğu modelde pervaneli pişirme özelliği bulunur, bunların üstte veya yanda ısıtma elemanları yoktur, bunun yerine havayı ısıtan ayrı bir bölmede ısıtma elemanı vardır. Isıtılmış hava daha sonra vantilatör kullanılarak yemeğin üzerine üflenir. Havanın fırında ne kadar iyi dolaştığı, size yemeğinizin ne kadar eşit pişeceğini söyleyecektir. Cesur bir fırıncıysanız, ayrıca fanı kapatıp gerektiğinde ısıtma elemanlarını kullanmaya pişirmeyi de isteyebilirsiniz. Bu, çıtır pizza tabanları veya çıtır çıtır hamur işleri pişirmek için ideal olabilir. Bosch ankastre fırın yorumları pervaneli ve pervanesiz pişirmenin yiyecek türüne göre etkili sonuçlar doğurduğuna işaret eder. Izgara, genellikle gözden kaçan başka bir pişirme seçeneğidir. Bu fırınların çoğu hala ızgara işlevine sahiptir. Buharlı pişirme, dikkatlice düşünmeniz gereken başka bir özelliktir. Son yıllarda, büyük ölçüde sağlık yararları nedeniyle, bu tekniğin popülaritesinde önemli bir artış olmuştur. Bununla birlikte, çoğu buharlı pişirme ünitesi taşınabilir cihazlardır ve bu, mutfağınızda daha uygun bir yerde buharlı pişirmeyi koymanız için bir fırsattır. Bu fırınlar elektrikli ya da gazlı modellere göre daha küçük kapasiteye sahip olma eğilimindedir ve ana şebekeye bağlanmaları ya da kendi su tanklarına sahip olmaları gerekir. Bir buharlı fırın yemek pişirmenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir. Böylece daha sağlıklı yemeklerinizi daha sulu hale getirebilirsiniz. Ankastre fırınlar söz konusu olduğunda iki seçeneğiniz vardır: tekli fırın veya çift fırın. Markanın ürün yelpazesi göz önüne alındığında İhtiyacınız olan her boyutta bir fırın bulabilmeniz kolaylaşır. Ankastre fırınlar, onlar için kalıcı bir yer belirlemenizi gerektirebilir. Tezgahınızın altına sığan ankastre bir fırın ile, büyük kapasiteli tek bir fırın veya çift fırın formatında iki küçük fırın seçeneğiniz vardır. Her şey mutfak planlarınıza ve yeni mutfağınızda ne kadar yeriniz olduğuna bağlıdır. Muhtemelen kaç öğün pişireceğinizi ve günlük olarak genellikle kaç kişi için pişirdiğinizi hesaba katmanız gerekir, bu size aynı anda kaç fırın kullanmanız gerektiğini ve bunların ne kadar büyük olması gerektiğini söyleyecektir. Kahve makinesi, ankastre mikrodalga fırın veya ısıtma çekmecesi gibi diğer aksesuarlar için yer bırakmanız gerekip gerekmediğini de dikkate almanız önemlidir. Ayrıca, baktığınız fırının tam dış boyutlarını iki kez kontrol ettiğinizden emin olun, bu ölçümler farklı modeller arasında biraz farklılık gösterebilir. Markanın fırınlarını satın almak ve incelemek için Hepsiburada’dan yaralanabilirsiniz. Birbirinden farklı modelleri inceleyebilir, mutfağınızın tarzına ve tasarımına uygun ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Bosch Fırın Ne Kadar Sürede Isınır?

Bosch fırınların ısınma süresi hem modele hem de ulaşılmak istenen ısı derecesine göre değişir. Yemek yapımına başlamadan kısa bir süre önce fırını çalıştırarak ısınmasını sağlayabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bosch Fırında Hangi Yemekler Pişirilir?

Sebze ve et yemekleri için ideal pişirme araçlarından biri olan fırın, birbirinden lezzetli her yemeği yapmanıza olanak tanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Fırın

48 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Toplam 24 / 48 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/bosch