Çocuğun doğumdan sonra en temel ihtiyaçlarından biri olan bebek arabası modelleri çocuğun taşınması gereken durumlarda en rahat ve en güvenilir yollardan biri olarak hemen hemen tüm ebeveynler tarafından kullanılıyor. Çocuğunuzun güvenle taşınması için gerekli olan desteği sağlayan Casual marka bebek arabaları 2007 yılından bu yana çocuklar için en iyisini üretmeyi hedefliyor. Yılların tecrübesine sahip dünyaca ünlü markaları ebeveynlerle buluşturan Casual, en son araç gereçlerin kullanıldığı, çocuğun güvenliğini ön plana alan model ve ürün çeşitliliği ile seyehat sistem bebek arabaları kategorisinde tasarımları ve hizmet kalitesi ile segmentinde fark yaratıyor.

Casual Seyahat Sistem Bebek Arabası

Çocuklar için özellikle tasarlanmış rahat ve güvenli Casual seyahat sistem bebek arabası modelleri  görsel tasarımı ile de anne ve anne adaylarının oldukça ilgisini çekiyor. Bebeklerin yeni doğduğu süre içerisinde yaklaşık olarak 0-6 ay arasında iken rahatlıkla yatabilmesi için tasarlanan 3 kademeli otomatik ve mekanik ayar fonksiyonları, bebeğiniz 15 kiloya ulaşıncaya kadar rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle kullanışlı olmasıyla dikkat çeken bebek arabaları çocuğun büyüme durumuna göre kullanılabiliyor. Casual Travel sistem bebek arabaları genel olarak cesur bir tasarımla piyasaya sunuluyor. Akıllı ve pratik katlanabilme özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlayan bebek arabaları, kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Farklı özellikler ile kullanıcısına oturma ünitesi ile birlikte satılan bebek arabaları portbebe olarak kullanıldığı gibi; oto koltuğu, sallanan koltuk gibi detayları ile de göz alıcı ve yenilikçi özellikleri sayesinde fark atmayı başarıyor. Üstelik bebek arabalarında en çok aranan özelliklerden biri olan yükseklik ayarlanabilen ergonomik itme kolu sayesinde seyahatlerinizi daha rahat geçirebilirsiniz. Tentelerinde yer alan fermuarlı pencere sayesinde bebeği görebilme imkanı sunan Travel sistem bebek arabası çeşitleri bir bebek arabasından beklenen tüm ihtiyaçların fazlasına sahip olunuyor. 

Casual Seyahat Sistem Bebek Arabası Modelleri

Koleksiyonlarında güvenilir malzeme kullanmaya özen gösteren ve güçlü duruşu ile göz dolduran marka, 360 derece dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlekleri sayesinde yolu kavrama, fren yapma ve kişinin hızını bozmama gibi destekleyici detaylarıyla kullanıcıya büyük fayda sağlıyor. Sağlam malzemelerden oluşan iskelet yapısı ile uzun dönem kullanmayı mümkün kılan Casual seyahat sistem bebek arabası modelleri, sağladığı özellikler ve artılar bakımından fiyatları ile doğrusal bir orantı sunuyor. Her bütçeye uygun Casual Travel sistem bebek arabası fiyatları yeni ve şık dizaynıyla kıyaslandığında oldukça makul görülüyor.  Sevilen ve en trend renklerden oluşan zengin çeşitleri ile Travel sistem bebek arabası modelleri bütçenizi yormadan uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam ve güvenilir bir bebek arabası kullanmanızı sağlıyor. Hem çift yönlü kullanımı hem de hijyenik kullanım için yıkanabilen ve kolay temizlenen kumaş dokusu ile fark yaratan bebek arabası modelleri anne bebek güveninin dışarıda da kurabilmesi açısından bir avantaj sağlıyor. Gece kolay fark edilmeyi sağlayan kazaları önleyici reflektörleri sayesinde gece seyahat etmenin de daha güvenli bir halde sağlandığı bebek taşıma pusetleri, ebeveyne her açıdan kolaylık sağlıyor. Özelliklerde alışveriş merkezine giderken veya herhangi bir gezi durumunda yumuşak dokusu ile çocuğa rahatlık veren kumaş dokusu sayesinde seyahat sürenizin bir önemi kalmıyor.

Bebeğin içinde rahatça uyumasını sağlayan fonksiyonel yapısı sayesinde gezmek daha keyifli bir hale geliyor. Çocuğunuzun veya bebeğinizin taşınması için gerekli bir ihtiyaç olan bebek arabasını Travel sistem bebek arabası kullananlar da tereddütsüz tavsiye ediyor. Hem çocuğun içinde rahat edebileceği geniş bir sepete hem de çocuğun güvenli bir sistemde oturtulduğu taşıma koltuğu ihtiyacınız var ise kategori üzerinden modelleri kolaylıkla inceleyip tek tıkla sipariş verebilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Casual Seyahat Sistem Bebek Arabası Fiyatları

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483639/305668/60002068/casual