Latince'de su ile gelen sağlık anlamına gelen Spa kelimesinin karşılığını tam anlamıyla veren Dead Sea Spa Magik ürünleri ile zararlı dış etkenlerden korunurken aynı zamanda kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebiliyorsunuz. Spa kelimesi önceleri kaplıca ve banyo gibi ortamları akla getiren tedavi yöntemleri olarak düşünülürken bu marka ile daha geniş bir alana yayılıyor. Dead Sea Spa Magik adıyla uyumlu olmak üzere sihirli bir formüle sahip olmasıyla yaz aylarında kullanılan kozmetik ürünleri arasında dikkat çekici bir konumda bulunuyor.

Dead Sea Spa Magik Güneş Kremi & Losyon

Dead Sea Spa Magik Güneş Kremi & Losyon sayesinde cildiniz güneşin olumsuz etkilerinden korunurken aynı zamanda ürünlerin içeriğindeki spa mineralleri, bitki özleri, aromaterapi yağları ve cilde canlılık veren yosunlarla daha parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor. 

Ölü Deniz'den elde edilen minerallerden oluşan bu formülün cilt için çok sayıda faydası bulunuyor. Nemlendirici özelliğiyle cildiniz tazelenirken ürünlerin yüksek koruma faktörü de zararlı dış etkenlere karşı iyi bir koruma sağlıyor. Antiseptik özellik sayesinde ciltte stresli yaşamdan ya da çevresel nedenler sonucu oluşan bakteriler temizleniyor. Daha önceden çeşitli nedenlerle oluşan tahrişleri ise ürünlerde bulunan iyileştirici maddeler yok edebiliyor. Yağ emici maddeler ile ciltteki gözenekler açılıyor ve tüm cildiniz daha sağlıklı hale geliyor. Arındırma özelliği ise peeling etkisi yaparak ölü deri hücrelerini temizliyor ve cildin pürüzsüzleşmesine destek oluyor.

Tüm gün boyunca ve her koşulda kullanabileceğiniz bu ürün ile cildiniz her zaman en iyi şekilde korunabiliyor. Tüm cilt tipleri ile uyumlu olması da ürünlerin kullanıcılar açısından avantaj yaratan bir başka yönü olarak görülebiliyor. Yağlı ciltlere sahip kullanıcılar ise ürünlerin içeriğinde bulunan matlaştırıcı faydası sayesinde aradıkları güneş kremi ve losyon ile bir araya gelmiş oluyor. 

Dead Sea Spa Magik Güneş Yağı 

Yararlı deniz minerallerinden ve bronzlaşma sonucunda en iyi cilt renk tonunu yakalamayı sağlayan formülden oluşan Dead Sea Spa Magik Güneş Yağı ile istediğiniz verimi rahatlıkla alabiliyorsunuz. Güneşlenirken ve deniz ile havuzun tadını çıkarırken bu yağı kolaylıkla uygulayıp faydalarından yararlanabiliyorsunuz.

Dead Sea Spa Magik ürünlerinin formülündeki deniz minerallerinin en önemli özelliklerinden biri ise cildin pH,nem ve yağ oranını dengede tutmaları olarak kendini gösteriyor. Böylece güneşlenmenin keyfini çıkarırken 21 çeşit farklı mineralin vücudunuzda yarattığı etkileri de hissedebileceksiniz. Tüm bu özellikleriyle birlikte bu yağlar ciltte yoğun bir tabaka bırakmıyor ve rahatsız edici bir yağlanma hissi ile karşılaşmanız önlenmiş oluyor. Organik bazlı içerikleri ise çeşitli cilt tiplerine zararlı olabilecek kozmetik formüllerinin bu ürünlerde bulunmasına izin vermiyor. Aksine cildinizi iyileştiriyor ve nem oranını hissedilir şekilde arttırıyor. Hassas bir cilde sahipseniz ya da güneşten kolay etkilenen bir teniniz varsa bu güneş yağları ideal seçimler olarak sizlerle buluşuyor. 

Dead Sea Spa Magik Güneş Yağı kullanarak hem sağlıklı bir şekilde bronzlaşabiliyor hem de güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korunabiliyorsunuz. Zararlı ışınlar cilt ile temas etmeden önlenerek hem oluşabilecek hasarlar hem de yaşlanma belirtileri önlenebiliyor. Kolay uygulanması, uzun süre kalıcı olması ve deniz ile havuz suyundan etkilenmemeleri bu ürünlerin diğer avantajlı yönleri olarak ön plana çıkıyor. Uzun süre su ile temas halinde bulunduğunuz durumlarda bile bronzlaşma etkisi devam ediyor. Deniz minerallerinin hoş kokusunu formülünde barındırmasını ise güneş yağı tercihinizde Dead Sea Spa Magik ile buluşmanız için bir başka neden olarak belirtilebiliyor. 

Dead Sea Spa Magik Güneş Kremi ve Yağları

1 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Dead Sea Spa Magik
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Babe
  11. Solante
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Hamilton
  17. Uriage
  18. Nuxe
  19. Cosmed
  20. Daylong
  21. Arko
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Satıcı
 • Marka Dead Sea Spa Magik
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/deadseaspamagik
BAŞA DÖN