Yüz makyajının en önemli malzemesi fondötenin yüzünüzde fazlalık gibi durmasına gerek yok. İyi bir fondöten cildinizi olduğundan sağlıklı ve ışıl ışıl görünmesini sağlayan bir tamamlayıcıdır. Cildin içten gelen ışıltısını ortaya çıkaran ve vurgulayan bir ten makyajı asla göze batmayacak ve teninizi sanki hep böyleymiş gibi gösterecektir. Doğru renk seçimiyle yapacağınız makyajın en etkili silahı olan fondöten seçiminizle göz kamaştırabilirsiniz. Makyaj trendleri ve teknolojileri konusunda dünya çapında başarılara imza atmış Estee Lauder’in fondöten seçenekleriyle baş döndürücü makyajınızı bir imza hâline getirebilirsiniz. 

Estee Lauder Profesyonel Makyaj Ürünleri 

60 yılı aşkın süredir Bayan Estee’nin başlattığı devrimle kalitesinden asla taviz vermeyen ve alanında hep üst sıralara ismini yazdırmış Estee Lauder özellikle cilt makyajındaki başarılı ürünleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir makyajdan beklentiniz öncelikle sanki makyaj yokmuş ve cildin kendi ışıltısıymış gibi bir görünüm elde etmektir. Estee Lauder’in hafif ama kapatıcı ürünleriyle bu görünümü yakalamanız çok kolay. Özellikle son yıllarda piyasaya sürülen Double Wear serisiyle işte tam da bu ihtiyaca uygun ürünleri bulabilirsiniz. 

Aynı zamanda Estee Lauder’in hafif ve kalıcı ürünleriyle cilt makyajınızı yaparken cildinizin nefes almasını engellemeden ve bütün gün ağırlaşmadan fondöten sürdüğünüzü unutacaksınız. İster bir iş toplantısında, isterseniz şık olmanız gereken davetlerde aynı etkiyi yakalayarak kusursuz bir görünüm elde edersiniz. Günlük kullanıma da sahne ışıklarına da eşlik eden ürünleri aynı yelpazede bulabilir, hangi şartta olursa olsun taze ve dinç bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

Double Wear Serisi

Kusursuz bir cilt görünümü için yaratılan Double Wear serisi kalıcılığıyla gün boyu makyaj yaptığınızı unutturacak. 

  • 24 saat kalıcı etkisiyle makyaj tazeleme derdini ortadan kaldıran Estee Lauder fondötenler aynı zamanda gün içinde ağırlaşma ya da renk değişimi asla yapmaz. Çok az miktarda uygulandığında bile yüzde eşit ve dengeli dağılır. Dalgalı bir görünüm ya da ton farklılıkları yaratmaz.
  • Sürdüğünüzde hissedeceğiniz ipeksi yapısı ile kolay kullanım sağlayacaktır. Aynı zamanda mat görünümüyle parlayan ve yağlı bir cilt görünümünün de önüne geçer.
  • Kullandıktan sonra sabitlenen yapısı, mükemmel formülüyle kusursuz ve doğal bir görünümü elde edersiniz.
  • Giysilerinize bulaşan ve kötü bir görüntüyle sizi baş başa bırakan fondötenleri unutun. Estee Lauder fondötenler asla bulaşma yapmaz ve gün boyu saatler süren aktivitelerinizde de kesinlikle ilk sürdüğünüz şeklini ve rengini korur. 

Fondöten Etkili Renkli Nemlendiriciler

Eğer fondöten kullanmak yerine benzer etkiyi sağlayacak ürünler arıyorsanız Estee Lauder Double Wear renkli nemlendiriciler imdadınıza yetişiyor. Double Wear özelliğiyle istediğiniz kapatıcılığı sağlayan pürüzsüz ve mat görünüm elde etmenizi amaçlayan bu ürünler aynı zamanda yumuşak yapılarıyla kolay kullanım sağlar. Nemden ve sıcaktan etkilenmeyen uzun süren aktivitelerde bile maksimum kalıcılık sağlayan formülüyle yanınızdan ayırmayacağınız ürünlerdir. Az-orta kapatıcı özellikleri vardır. Cildinizdeki parlamanın önüne geçer, doğal ve mat bir görünüm sunar. 

Yaşlanma Karşıtı Fondötenler

Yaşlanmayla mücadele eden serum uzmanlarının geliştirdiği içeriğiyle canlı görünümünüzü yeniden kazandıran bu ürünler aynı zamanda ince çizgi görünümünü de azaltır. Yüze esneklik katan serum etkisiyle cildin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olur. Yağsız nemlendirme özelliğiyle de cildinizi yumuşak tutmaya yardım eder. Kısa süre içinde aydınlık ve ferah bir görüntüye ulaşmanızı sağlar. 

Pratik Makyajın Anahtarı 

  • Double Wear serisinin kullanım kolaylığıyla öne çıkan stick fondötenleri makyaj artistlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır.
  • Yüzünüzde istediğiniz bölgeyi kapatmanız için yumuşak sünger başlığıyla küçük bir alana uygulayabilir kolaylıkla dağıtabilirsiniz.
  • 8 saate kadar kalıcılık sağlayan bu fondötenlerin cilt dostu ve ağırlık yapmayan bir yapısı vardır. 

Cildinizi Olduğundan Farklı Göstermeden Kapatın

Her ne kadar fondöten ön plana çıksa da cildinizi kusursuz gösterecek birçok ürünü Estee Lauder ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Renkli nemlendiriciler, sıkıştırılmış formattaki ve bölgesel uygulamaya fırsat verecek yapıdaki ürünleriyle en pratik şekilde cilt makyajınızı tamamlayabileceğiniz birçok çeşidi Estee Lauder uzmanlığıyla bulabilirsiniz. Estee Lauder fondöten fiyatları ürün kalitesine göre çok iyi bir fiyat-performans dengesi sunar. Küçük miktarda kullanmanız bile çok etkili sonuçlar doğuracağından daha az fondötenle daha güzel sonuçlar alırsınız. Cildiniz değerlidir ve ona gereken değeri vermeniz kaliteli malzemeler kullanmanızla mümkün olacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Estee Lauder Fondoten Fiyatları

73 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Makyaj Ürünleri
Makyaj Ürünleri
Yüz
Yüz
Fondöten
Fondöten
Likit
Likit
Krem
Krem
Pudra
Pudra
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk Tonu
Toplam 48 / 73 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
FondötenFondöten; cildi olduğundan daha güzel, daha kusursuz göstermek amacıyla tercih edilen, likit ya da pudra gibi farklı formları bulunan ve kapatıcı etkisi nedeniyle yaygın olarak kullanılan en popüler makyaj ürünlerinden biridir. Pek çok çeşidi bulunan fondötenler yalnızca kapatıcı etki değil, aynı zamanda nemlendirici, güneşten koruma gibi özellikler ya da köpük, "cushion" ve "stick" gibi yaratıcı formlar da içerir.  Cilt kusurlarını örtmek amacıyla geliştirilen ve kullanılan fondötenler, makyajın temel taşlarından birini oluşturur ve günümüzde yalnızca kusur örtmek için değil; cildi daha canlı, daha parlak ya da daha nemli göstermek için de kullanılır. Bu nedenle fondötenler, farklı kapatıcılık seviyelerine sahiptirler.  Fondöten Nasıl Uygulanır? Fondöteni cildinizi temizleyip nemlendirdikten sonra eliniz, makyaj süngeri veya fırçasıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm için likit fondötenleri elinizle uygulayabileceğiniz gibi eşit dağılım için makyaj süngerlerinden de yararlanabilirsiniz. Pudra formundaki fondötenleri de yine elinizle veya ambalaj içindeki aplikatör ya da makyaj fırçası ile uygulayabilirsiniz.  Bu popüler makyaj ürünü, makyajın olmazsa olmazlarından biri sayıldığı için günlük hayatta yapabileceğiniz basit makyajlardan özel davetlerde uygulayabileceğiniz iddialı makyajlara kadar tüm makyajlarınızda kullanmanız gereken ürünler arasında yer alır.  Fondöteni günün her saati uygulayabilir ve gün içinde yenileyebilirsiniz. Fondötenlerin farklı kalıcılık süreleri bulunur. Özellikle suya dayanıklı olmayan veya hafif bir formüle sahip olan fondöten çeşitlerini, kolayca silinebildiği için gün boyunca bir veya birkaç kez yenilenmeniz gerekir. Fondötenleri, günlük makyaj yapanlardan sadece belirli noktalardaki kusurlarını kapatmak isteyenlere, özel günlerde daha iddialı görünmek isteyenlerden genel olarak cilt tonunu eşitlemek isteyenlere kadar herkes kullanabilir. Siz de makyajınızın zeminini oluşturan fondöteni, günlük ya da özel tüm makyajlarınızda kullanabilirsiniz.
Detaylar