Gözleri canlandıran ve renklendiren, göz makyajını tamamlayan göz farları makyajın en ince ayrıntısını oluşturur. Göz farlarının seçimi, renk uyumunun sağlanması, gölgeler ve geçişler arasındaki yumuşak ton uyumunu yapmak göründüğü kadar kolay değildir. Estee Lauder göz farları tam da bu noktada işinizi kolaylaştıracak seçenekleri size sunar. Estee Lauder göz farları çok geniş renk skalasına sahip olup dumanlı, gizemli, buğulu, nude, çarpıcı göz makyajı yapmak isteyenlerin tercih edeceği bir dizi ürüne sahiptir. Estee Lauder toz farlar, birbirinden uyumlu gölgeli makyaj için ihtiyacınız olan tüm renkleri bir arada toplayan far paletleri ve krem farları ile gün boyu kalıcı ve son derece profesyonel görünüme sahip göz makyajı yapmanıza yardımcı olur.

Güzel Bir Makyajda Öncelik Gözlerde

Göz makyajının hem gözünüzle hem de tüm makyajla uyum içinde olması gerekir. Göz renginiz, o gün tercih edeceğiniz kıyafetinizin rengi bile göz farı seçimini etkilemektedir. Ve tabi ki hangi renkleri birbiriyle nasıl match yapacağınız hangi tona ne renk gölge vereceğiniz hepsinin uyum içinde olması sizi adım adım doğru göz makyajına götürecek unsurlardır. Estee Lauder bu konuda size yardımcı olacak birçok ürün seçeneği sunar.

Toz farlar, en çok tercih edilen ve en çok kullanılan far çeşitleridir. Günlük makyajlarda sıkça tercih edilirler. Estee Lauder toz farlar kuru olarak kullanıldıklarında 12 saatte kadar kalıcılık sağlarken ıslak olarak tercih edildiklerinde 10 saat kadar kalıcılık sağlarlar. Estee Lauder toz farlar tekli ve palet halinde olmak üzere iki çeşittir. Estee Lauder toz farlar ve özellikleri;

  • True vision özelliğine sahiptir ve bu sebepten dolayı rengin sıra dışı görünmesini sağlar.
  • Palet far takımları canlı, parlak, iddialı renkleri bir araya getirdiği gibi toprak ve nude tonları da bir araya getiren çok geniş renk yelpazesi sunar.
  • İpeksi, kadifemsi bir görünüm yaratır ve kolay harmanlanır. Gerçek rengini korur ve solmadan uzun süre kalıcılığını kaybetmez.
  • Mat, saten, ışıltılı ve metalik çeşitleri bulunur. Mat farlar, dolgun ve ipeksi bir dokunuş sağlarken saten farlar, yumuşak ve parlak bir görünüm sunar. Işıltılı farlar, prizmatik bir parlaklık sağlarken metalik farlar, canlı ve metalik bir görünüm oluşturur.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur. Suya, tere, ısıya karşı dayanıklıdır.
  • Estee Lauder farlar hem toz hem de ıslak kullanım için uygundur. Kuru uygulandığında kremsi ve sofistike bir bitiş sağlarken, ıslak uygulandığında parlak ve aydınlık kişiye özel bir etki yaratır.

Estee Lauder krem farlar; krem formunda oldukları için kullanımları ve uygulamaları pratiktir. Kalıcılığı yüksek ürünlerdir. Başka renk farlarla kolaylıkla karıştırılıp kullanılabildikleri gibi tek başına da kullanılırlar. Sahip oldukları kremsi ve ışıltılı bitiş özelliğinden dolayı gözlerin daha aydınlık ve parlak görünmesine neden olduğu için çok fazla tercih edilirler. Estee Lauder krem farlar ve özellikleri;

  • Profesyonel göz makyajı yapmayı sevenlerin tercihi için uygun olup ayrıca göz makyajına yeni başlayanlar içinde kullanım rahatlığı sağlar.
  • Hassas cilt kullanımına uygun olmakla birlikte tüm cilt tipleri kullanımı için uygundur.
  • Fırça ya da parmağınız yardımıyla kolaylıkla sürülür ve hafif yapıya sahip oldukları için göz kapaklarında yumuşaklık sağlar.
  • Bulaşmaz. Buruşmaz. Pul pul olmaz. Gerçek rengini korur. Gün boyu kalıcılık sağlar. Su ve tere karşı dayanıklı olmakla beraber suyla temas ettiği halde kalıcılığını kaybetmezler.
  • İçeriğinde bulunan özel formülü sayesinde cildi kurutmazlar ve nemlendirme özelliği sağlarlar. Kremsi yapısını ve parlaklığını kaybetmezler.
  • Renk skalası çok çeşitli olup sıra dışı ve çarpıcı bir görünüm sağlar.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Estee Lauder Göz Farı Fiyatları ve Modelleri

16 ürün var
  1. Markalar A-Z
    1. Estee Lauder
    2. Loreal Paris
    3. Max Factor
    4. Maybelline
    5. Golden Rose
    6. Flormar
    7. Rimmel London
    8. Clinique
    9. Lancome
    10. Inglot
    11. MISSHA
    12. Farmasi
    13. Tca Studio Make-Up
    14. PUPA
    15. Pastel
    16. Make up Factory
    17. Clarins
    18. Elizabeth Arden
    19. Beyu
    20. Note
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı
  • Marka Estee Lauder
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010965/32010984/esteelauder
Başa dön