High Power
High Power Direct12 1000W 80+Bronze 13.5cm Fanlı Güç Kaynağı (HPL-1000BR-F14C)

High Power Direct12 1000W 80+Bronze 13.5cm Fanlı Güç Kaynağı (HPL-1000BR-F14C)

High Power
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İhtiyaçlarımı Karşılıyor (01.07.2015)
Sistemimin gereksinimlerinden dolayı güçlü bir güç kaynağına ihtiyacım vardı bu powerı aldım ihtiyaçlarımı karşılıyor üründen memnunum devamını göster devamını gizle
Ali Ahmet Meriç Tüm Yorumlar (2)
DSACategoryId/2147483646/8/1012

High Power Direct12 1000W 80+Bronze 13.5cm Fanlı Güç Kaynağı (HPL-1000BR-F14C)

High Power Direct12 BR II 1000W 80Plus Bronze Single Rail Güç Kaynağı (Tek 12V Kanal, 83A Akım)
80Plus Bronze Yüksek Verimlilik, 12V Kanalından 996W Güç ve Sessiz Çalışan 13.5 Fan ile Sınırları Aşan Performansa Ulaşın!

Bilgisayarınızı Güce Doyuracak Yüksek Verimli Güç Kaynağı!
High Power Direct12 BR II 1000W yüksek hızlı işlemciler ile performans delisi ekran kartlarına sahip kullanıcılar için özel olarak tasarlandı. Tek 12V kanalından neredeyse tüm gücünü sunan Direct12 BRII; 80Plus Bronze sertifikası, 13.5cm golf topu yüzeyli sessiz fanı, japon üretimi katı kapasitörleri, gelişmiş çift-katmanlı devre tasarımı ve patentli easy-swap konnektörleri ile üst seviye bir güç kaynağının özelliklerini fiyat/performans avantajıyla birlikte sunar. High Power Direct 12'nin tak-çıkar yapıdaki modüler kablo yapısı ihtiyacınız olan kabloları kullanmanızı sağlarken aynı zamanda kasa içi hava dolaşımına da katkıda bulunur. High Power Direct12 ile beklentilerinizin ötesinde güç ve performans sizi bekliyor..

Tek 12V Kanalından 83A ve 996W Güç!
High Power Direct12  BRII 1000W toplam gücün %99'unu tek 12V kanalından verebiliyor! Tek 12V kanalı tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı çok yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve yüksek hız aşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasını garanti altına almasıdır. High Power Direct12 BRII 1000W ile güç sınırı olmadan çok yüksek performanslı sistemler toplayabileceksiniz.


Tüm Bileşenlerinize Yetecek Güç Maksimum Bağlantı ile Emrinizde
Anakart bağlantıları, 4 adet IDE, 12 adet SATA ve 8 adet PCI-Express 6+2 pin ile toplamda tam 28 adet güç bağlantısı sunan ve bu çıkışların sadece ihtiyacınız kadarını takıp çıkarabilmenizi sağlayan yarı modüler yapısı ile High Power Direct12 BR II 1000W, kılıflı yapıdaki kablolarıyla hem kasa içi dağınıklığı önler hem de kasa soğutmasına katkıda bulunur.

Yeni Nesil Intel Haswell / Broadwell İşlemcileri ile Tam Uyumlu
High Power Direct12 BR II güç kaynağı, Intel'in geliştirilmiş yeni nesil teknolojiye sahip Haswell / Broadwell işlemcilerinin ultra düşük güç tasarruf modu ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
AMD'nin FX9590 & FX9370 gibi 220W TDP'li canavar işlemcilerini yüksek güce ulaştırın ve her zaman tam performanslı ve kusursuz bir bilgisayar deneyimine hazır olun.

High Power Direct12 BR II 1000W ile SLI ve Crossfire'da Üstün Performans

Nvidia SLI ve AMD Crossfire yapabilmek için çoklu ekran kartlarının ihtiyaç duyduğu yüksek performans High Power'dan! Güçlü TEK 12V kanalının sağlayabildiği yüksek akım gücü 8x PCI-EX 6+2 pin üzerinden sağlayan Direct12 BR II tam yük altında çalışırken bile güç çıkışlarında en ufak bir dalgalanma olmadan, donmalar ve çökme yaşamadan oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Örnek SLI ve CrossFire yapılandırmaları: 2x Nvidia GeForce GTX TiTAN (SLI), 2x AMD Radeon R9 290 (CrossFire), 4x AMD Radeon R9 270X (Crossfire)

%88+ Bronze Verimlilikle Harcamadığınız Güce Para Ödemeyin!
High Power Direct12 BR II 1000W verimliği %88'in üzerinde olan güç kaynaklarına verilen 80Plus Bronze sertifikasına sahiptir. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre çok daha fazla enerji tasarrufu gerçekleştirilir. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır.  High Power Direct12 BR II 1000W ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!


Yarı Modüler ve Kılıflı Kablolar ile Kasa İçindeki Dağınıklığa Son!
Bilgisayarınızın çalışması için olmazsa olmaz olan anakart ve CPU güç kabloları kılıflı yapıdadır ve az yer kaplar. Ekran kartı PCI Express, SATA ve IDE bağlantıları ise ihtiyacınız kadar bağlantı yapmanıza olanak tanıyan modüler yapıdadır. 

Kılıflı Kablolar ile Yüksek Hava Akımı
Direct12 BR II 1000W güç kaynağı, kasa içerisindeki hava akımını maksimize etmek için tamamı kılıflı kablo yapısına sahiptir. Bu sayede kasa içi kablo karmaşasından kurtularak kasa içi soğutmanızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

13.5cm Golf Topu Kanatlı Fan ile Sessizlikte Yeni Boyutun Kapısı Açılıyor!
High Power Direct12 BR II 1000W'ın termal kontrollü fanı bilgisayarınızın ısısına göre çalışır. Standart güç kaynaklarında bulunan 12cm'lik fanların aksine High Power Direct12 BR II 1000W'da 13.5cm'lik fan kullanılmıştır. Bu sayede daha düşük devirde daha yüksek soğutma performansına ulaşır ve 12cm fanlı güç kaynaklarına göre daha sessiz çalışır. Ayrıca hava sürtünmesinden kaynaklanan ses seviyesini azaltmak için dizayn edilmiş golf topu yüzeyli fan kanatları sayesinde standart fanlardan %20 daha sessiz çalışır. Her kullanıcının hayali olan gerçekten sessiz bir güç kaynağı rüyası High Power Direct12 BR II  80Plus ile gerçek olacak!

Bal Peteği Tasarımı Sayesinde Mükemmel Hava Akımı
Mükemmel hava akımının anahtarı olan minimum sürtünme için High Power, hava kanallarında bal peteği tasarımı kullanmıştır. 13.5 cm'lik bilyeli fanın ürettiği hava akımı fan ızgaralarından sessizce içeri süzülür ve güç kaynağını soğutarak bal peteği tasarımlı ızgaralardan dışarı atılır. Daha düşük sürtünme ve ses seviyesi ile High Power Direct12 BR II serisinin kasanızdaki varlığını unutacaksınız!

Katı Kapasitörler ile Maksimum Kullanım Ömrü
High Power Direct12 BR II 1000W'ın tasarımında Japon malı kapasitörler kullanılmıştır. Polimer Alüminyum'dan yapılan katı kapasitörler ile güç kaynağınız yıllarca hizmet eder. Katı kapasitörler sayesinde High Power Direct12 BR II serisi güç kaynaklarının kullanım ömrü geleneksel güç kaynaklarına göre kat kat daha fazladır.

Aktif PFC ve 5 Kademeli Akım/Gerilim/Güç Koruması
Şebekeden kaynaklanan güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan High Power Direct12 serisi güç kaynakları reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. Ayrıca High Power Direct12 serilerinde bulunan 5 ayrı koruma sistemiyle de (OVP / UVP / OCP / OPP / SCP) güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü akım/gerilim dengesizliklerinden korur. PWM kontrolcüsü sayesinde fan sabit hızla dönmez, yüke göre hızlanıp yavaşlar. Çok değerli bilgisayar bileşenleriniz High Power Direct12 ile koruma altında!

OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
UVP (Under Voltage Protection - Düşük Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)

4Pin Molex - Floppy Dönüştürücü
Artık daha az kullanılan 4Pin floppy bağlantısını yapacağınız zaman kutu içerisindeki MOLEX dönüştürücüyü kullanabilirsiniz.

Kasanıza Şıklık katacak High Power Sticker
Kutu içeriğiyle birlikte gelen özel High Power sticker ile kasanız olduğundan daha şık görünecek ve sahip olduğu gücü gösterecek.

Teknik Özellikler:

 • Güç Değeri: 1000W
 • Verimlilik Sertifikası: 80Plus Bronze (%86 üzeri)
 • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 13.5cm değişken hızlı fan
 • Aşırı Voltaj / Akım / Güç, Yüksek Sıcaklık, Düşük Gerilim ve Kısa Devre Korumaları
 • Max. Çıkış Değerleri: 12V: 83A +5V: 23A , +3.3V: 23A
 • Güç Çıkışları: : 12x SATA / 4x IDE / 8x 6+2 Pin PCI-Ex / 1 x FDD / 1x 4+4 Pin / 1x 8Pin CPU / 1 x 20+4 Pin
 • Ürün Kodu: HPL-1000BR-F14C

High Power Hakkında
Lian Li, Enermax, OCZ ve Thermaltake markaları için OEM güç kaynağı üretimi yapan Sirtec firmasının kendi markası olan High Power; 2009 yılında 80PLUS onaylı Gold sertifikasını almaya hak kazanan ilk 1000W, 1200W ve 1350W güç kaynağı modellerini duyurmuştur. Bunu takiben 2010 yılında ise 80PLUS Platinum sertifikasını almaya hak kazanan 1000W ve 1200W'lık modellerinin lansmanını yapan High Power ayrıca Astro, RockSolid, Direct12, Absolute, Performance ve Element serileri ile 400W'tan 1600W'a kadar kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Aydınlatma Yok
Fan Çapı 13,5 cm
Modüler Kablo Çıkışı Var
Power Supply 1000 W
Verimlilik (%) 85%
Verimlilik Sertifikası 80+ Bronze
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD803143
High Power Direct12 1000W 80+Bronze 13.5cm Fanlı Güç Kaynağı (HPL-1000BR-F14C) Yorumları
Tüm yorumları gör (2)
 • YÜKSEK PERFORMANS

  Güçlü bir power'a ihtiyacınız varsa hemen alabileceğiniz bir ürün yüksek performans sağlıyor tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • İhtiyaçlarımı Karşılıyor

  Sistemimin gereksinimlerinden dolayı güçlü bir güç kaynağına ihtiyacım vardı bu powerı aldım ihtiyaçlarımı karşılıyor üründen memnunum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (3)

 • Tüm yorumları gör (2)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN