Hisar Tencere Setleri ve Tencereler

Mutfak eşyaları arasında olmazsa olmaz parçalardan biri olan tencereler, Hisar uzmanlığında mükemmel tasarımlar olarak karşınıza çıkıyor. Yanmaz ve yıpranmaz özelliklere sahip çelik tencereler, son dönemde dayanıklılık olarak yepyeni özelliklerle donatılmış granit tencereler ile kulvarı paylaşıyor. Çok az yağ kullanılarak birbirinden leziz yemek ve kızartmalar hazırlamanıza imkân veren granit özellikli tencereler, fonksiyonel tasarımının yanı sıra şık görünümüyle de göz dolduruyor. 

Hisar Çelik Tencere Setleri 

Hem günlük kullanımda hem de çeyiz hazırlıkları içinde olanların tercih edebileceği Hisar tencere setleri, farklı sayıdaki parçaları ile ihtiyacınıza göre çözümler sunuyor. Sahan, çorba tenceresi, karnıyarık tenceresi gibi parçalardan oluşan tencere setleri, tek bir setle tüm mutfağın gıda hazırlama aşamasındaki tencere ihtiyacını gidermeyi amaçlıyor. Çeyiz seti olarak da tercih edebileceğiniz Hisar tencere setleri, şık görsel tasarımlarıyla mutfağınızda ve sofralarınızda mükemmel sunum imkânı sağlıyor. Çelik tencereler, mutfağınızdaki ocaktan gelen ısıyı en verimli biçimde kullanarak kısa sürede yemek pişirmenize imkân tanıyor. Kısa sürede ısınan taban tasarımı, ısıyı daha uzun süre tencere içinde muhafaza ederek yemeğin ideal seviyede pişmesine katkı sunuyor. Lezzetli et ve sebze yemekleri, makarna ve pilavlar bu sayede kolaylıkla tüketime hazır hale getiriliyor. 

Hisar Tekli Tencere Modelleri

Hisar markalı tencere modellerini set olarak satın alabileceğiniz gibi dilerseniz tekli olarak da tercih edebilirsiniz. Tekli tencereler, mutfaktaki ihtiyacınıza göre farklı boylarda üretilmiş modellerden oluşuyor. Çorba tenceresi, pilav tenceresi gibi farklı tasarım ve ebatlarda olan modellerin yanı sıra daha kısa sürede pişirme özelliği ile pişme süresi uzun olan gıdaları kolayca hazır hale getiren düdüklü tencere modellerinden de bir seçim yapabilirsiniz. Düdüklü tencere modelleri, hem bazı setlerin içinde hem de tekli olarak satışa sunuluyor. Tencerenin içinde bulunan buhar ve basınçla gıdaları oldukça kısa sürede pişiren ürün, Hisar kalitesiyle güvenli bir ürün olarak tasarlanıyor. Çelik ya da granit tencere tiplerinden dilediğiniz ürünü, tekli olarak da satın alabilir mutfaktaki tencere ihtiyacınıza keyifli çözümler üretebilirsiniz. 

Yeni Nesil Granit Tencere Tasarımları

İç yüzeyde tamamen granit taş görünümü taşıyan ve ısıyı uzun süre tencere içinde saklama özelliği bulunan granit tencereler, dayanıklılığı ve kullanım performansıyla dikkat çekiyor. En sert karıştırıcılara karşı bile dayanıklılık özelliği bulunan granit tencereler, granit tava ve sahan gibi farklı parçalarla bir araya getirilerek set olarak da satışa sunuluyor. Granit tencere modelleri, hem kullanım özelliklerindeki avantajlar hem de şık tasarımları ile yeni nesil mutfak eşyaları arasında yer alıyor. Ürünlerin farklı renk ve model seçenekleri, her tür zevke sahip kullanıcının ilgisini çekiyor. Granit ürünler, hem eviniz hem de sevdiklerinize şık bir ev hediyesi seçeneği olarak benzersiz bir alternatif oluşturuyor. 

Hisar Setlerin Zengin İçeriği

Çelik setlerin içerisinde bulunan ürünler, sadece tencere ve tava gibi yemek pişirme sırasında ihtiyaç duyulan parçalardan oluşmuyor. Süt ısıtmak için kullanabileceğiniz farklı boylardaki sütlükler, kahve pişirmek için cezve tasarımları ve demlik modelleri, Hisar setlerin bir çoğunda yer alan parçalardan yalnızca birkaçı. Çelik tencere ve granit tencerelerin kapakları, ürünlerin gövdelerini oluşturan materyaller ya da cam malzeme ile tasarlanıyor. Cam materyalin şıklığı, tencere ve tavalara ekstra görsel bir avantaj sağlamakla birlikte aynı zamanda yemeklerin pişme seviyesini dışarıdan takip etmede de büyük kolaylık sağlıyor. Tencere, tava, demlik ve cezvelerin kulpları, el yakmayan bakalit malzemeden tasarlanıyor. Bakalit malzeme ele ergonomik bir biçimde oturan ve aynı zamanda da konforlu bir kullanıma imkân veren ayrıcalıklı bir materyal niteliği taşıyor. 

Hisar kalitesi ile tasarlanan tencereler ve tencere setleri, indirimli fiyatları ile cazip seçenekler sunuyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hisar Tencere Setleri ve Tencereler

Granit Tencere
Çelik Tencere
Döküm Tencere
26 cm
28 cm
24 cm
20 cm
22 cm
18 cm
16 cm
Tekli
Set
Derin Tencere
Pilav Tenceresi
Karnıyarık Tenceresi
Sahan
Kızartma Tenceresi
Makarna Tenceresi
Sos Tenceresi
Yoğurt Tenceresi
Granit
Çelik
Titanyum
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 32 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667013/22535/hisar