ARA
Loading interface...
Loading interface...
Invidyo
Invidyo Akıllı Bebek Kamerası

Invidyo Akıllı Bebek Kamerası

Invidyo
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483639/301128/60002087

Invidyo Akıllı Bebek Kamerası

Invidyo Akıllı Bebek Monitörü

invidyo banner

• Invidyo çalışan anne babaların işini biraz olsun kolaylaştırmak için geliştirilen ilk yapay zeka temelli bebek kamerasıdır.

• Invidyo siz iş yerindeyken çocuğunuzun günündeki en önemli anları otomatik olarak tespit eder ve 2 dakikalık özet video klip haline getirir. Böylece eve geldiğinizde, siz yokken neler olup bittiğini hemen anlarsınız.

• Invidyo çocuğunuzun güldüğü anları otomatik olarak yakalar ve fotoğrafını çeker. Bu anlardan yıllarca saklayıp istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz dijital gülme albümleri oluşturur.

• Ayrıca yüz tanıma özelliği sayesinde aile bireylerini tanır ve eve tanınmayan bir kişi geldiğinde mobil cihazlarınıza alarm gönderir.

invidyo yüz tanıma

Yüz Tanıma

Invidyo yüz tanıma teknolojisi kullanarak aile üyelerinizi tanır ve eve yabancı bir kişi geldiği zaman cep telefonunuza alarm gönderir. Invidyo'ya yeni yüzler tanıtabilir, tanınan bir yüz görüldüğünde belirli aksiyonlar almasını sağlayabilirsiniz. Invidyo bir yüzün en son görüldüğü anları hatırlar, istediğiniz kişilerin günlük görülme zamanlarını raporlar ve tüm bu anların görüntülerini kayıt eder.

invidyo günün özeti

Günün Özeti

Invidyo çocuğunuzun günündeki en önemli anları otomatik olarak tespit eder ve 2 dakikalık günün özeti klibi oluşturur. Günün özeti, Invidyo tarafından tespit edilen hareket, insan yüzü, yüksek ses, gülme, ağlama veya anormal sensör değerleri anlarının görüntülerinden oluşur. Hangi tip olayların günlük özetinizde yer almasını istediğinizi seçebilirsiniz.

invidyo gülme bulma ve gülme albümleri

Gülme bulma ve gülme albümleri

Invidyo akıllı gülme bulma algoritmasını kullanarak çocuğunuzun güldüğü anları tespit eder, bu anların fotoğrafını çeker ve dijital gülme albümleri oluşturur. Çocuğunuzun güldüğü özel anları istediğiniz an hatırlayabilmeniz için gülme fotoğraflarınızı aboneliğiniz devam ettiği sürece silmiyor, güvenli bir şekilde saklıyoruz.

invidyo ağlama bulma ve 2 yönlü ses

Ağlama bulma ve 2 yönlü ses

Invidyo sıradan yüksek seslerle çocuk ağlamasını birbirinden ayırt edebilir. Ağlama tespit edildiği an mobil cihazınıza alarm gönderir ve 2 yönlü ses özelliği sayesinde çocuğunuzla konuşarak onu sakinleştirebilmenizi sağlar. Ayrıca ağlama tespit edildiğinde otomatik olarak devreye girebilen (çok yakında) ninni çalma özelliğine sahiptir.

invidyo hava kalitesi takibi

Hayat Kalitesi Takibi

Invidyo entegre sıcaklık, nem ve hava kalitesi sensörleri sayesinde çocuğunuzun ortamını takip etmenizi sağlar. Eşik değerler tanımlayıp sensörlerden gelen veriler bu sınırların dışına çıkarsa sistemin size alarm göndermesini sağlayabilrsiniz.


Çalışan anne babalar için çocuklarını takip etmek artık daha kolay

Invidyo olarak hem çalışıp hem çocuk yetiştirmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. O yüzden Invidyo olarak, anne babaların yükünü biraz olsun hafifleten ve bu süreçten biraz daha fazla keyif alabilmelerini sağlayacak ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz ilk ürün olan Invidyo akıllı bebek ve bakıcı kamerasını çok beğeneceğinizi umuyoruz.

invidyo logo

• Çok kolay, iki dakikada kurulum.

• HD görüntü kalitesi - Web, iOS, Android uygulamalarımız sayesinde her yerden, her zaman izleyin.

• Cep telefonunuza hareket, ses ve yüz tespit uyarıları ile siz meşgulken bile gözünüz bebeğinizin üzerinde olsun.

• Sıcaklık, nem ve hava kalitesi sensörü ile bebeğinizin hayat kalitesini takip edin.

• İki yönlü haberleşme ile bebeğinize seslenin.

• Hareket ve ses algılandığında güvenli görüntü kayıt.

• Uygulama üzerinden kayıt izleme imkanı.

• Dahili batarya ile elektrik kesilse bile kayıt alma imkanı.

• Kablosuz ve kablolu internet bağlantısı.

• Geniş izleme açısı (120 derece).

• Duvar montaj aparatı.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön