Sofralarının sunumuna dikkat eden kullanıcılar, çatal, kaşık ve bıçak seçimlerine özen gösteriyor. Korkmaz çatal kaşık bıçak ve takımları ile hem estetik hem de işlevsel açıdan ideal sofralar hazırlayabilmek mümkün oluyor. Şık tasarımlarıyla öne çıkan setler, yemekten alınacak keyfi de arttırıyor. Kaliteli Cr-Ni paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş ürünleri uzun süre kullanabilmek olanaklı hale geliyor. Sofraları güzelleştiren setlerde ihtiyaca göre, farklı sayıda birçok ürün bulunabiliyor. 24 parça, 84 parça ya da 89 parçadan oluşan setlerin yanı sıra 101 parçalı setler de ürün çeşitlilikleriyle göz dolduruyor. İşlevsel parçalardan oluşan setler geniş bir kullanım alanına hitap ediyor. Tabak ve kaselerle de uyum içinde bir görüntü ortaya çıkaracak zarif mutfak gereçleri, her yönüyle uyum içinde bir sofra yaratabilmeyi kolaylaştırıyor.

Korkmaz Çatal Kaşık Bıçak ve Takımları Fiyatları

Geniş sofralarda çok sayıda konuğu bir arada ağırlamayı sevenler, 101 parçalı, 89 parçalı ya da 84 parçalı çatal, kaşık ve bıçak takımlarını tercih ediyor. Bu tip setlerde yer alan her türlü gereç ile nitelikli bir yemek sunumu gerçekleştirilebiliyor. 12’şer adet yemek kaşığı, çatalı ve bıçağı sayesinde, özenle hazırlanmış tariflerin tadını çıkarmak mümkün oluyor. Yemek kaşığı, çatalı ve bıçaklarıyla; çorbalar, ana yemekler ve salatalar rahatça tüketilebiliyor. Yemeğin hemen ardından sofralara gelecek tatlılar için 12’şer adet kaşık, çatal ve bıçak da setlerde yerini alıyor. Günün her saati yapılabilecek çay keyfi için ise takımlarda 12 adet çay kaşığı bulunuyor. 84 parçalık setler bu parçalarla tamamlanırken daha fazla ürüne sahip takımlarda ekstra parçalar da kullanıcılara sunuluyor.

Geniş kullanım imkanı sunan 89 ya da 101 parçalı setlerde, 84 parçalık takımlara bazı servis ürünleri ekleniyor. Birer adet servis kaşığı, çatalı, kepçesi; 1 adet spatula ile 1 adet kevgire sahip bu setler sayesinde büyük sofralarda yemek servisi yapabilmek de kolaylaşıyor. 101 parçalı takımlarda ekstra olarak 12 kahve kaşığı da bulunabiliyor. Yemek ve tatlı yerken kullanılan gereçlerden çay ve kahve tüketiminde işe yarayan kaşıklara kadar her türlü ürün setlerin işlevselliğini arttırıyor. Servis elemanlarıyla zenginleşen şık takımlar, yemekleri konuklara kolayca dağıtmaya imkan tanıyor. Korkmaz çatal kaşık bıçak ve takımları fiyatları ile de kullanıcıların gereksinimlerini karşılıyor. Kaliteli görünümlerini yitirmeden uzun yıllar kullanılabilecek takımlar, yemek saatlerinin gözdesi haline geliyor.

Çatal, kaşık ve bıçak takımlarını seçerken ihtiyaca ve kullanım alışkanlıklarına göre karar vermek yararlı oluyor. Zarafetleriyle öne çıkan ürünler, büyük setlerin yanı sıra küçük takımlar halinde de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Çok büyük setlere ihtiyaç duymayanlar, 24 parçalı takımları kullanabiliyor. Bu takımlarda 6’şar adet yemek kaşığı, bıçağı ve çatalının yanı sıra 6 adet tatlı kaşığı da yer alıyor. Tüm işlevleri karşılayan geniş bir takım yerine gerekli parçaları almak isteyenler de 6’lı küçük takımları seçiyor. 6’lı yemek kaşığı ya da 6’lı yemek çatalı setleri, günlük kullandığı mutfak gereçlerini yenilemek isteyenlerin işine yarıyor.

Kahvaltı ve çay saatleri için estetik ürünler arayanlar, 6’lı tatlı kaşığı ve 6’lı çay kaşığı setlerini tercih ediyor. 3’lü ya da 6’lı setler halindeki bıçaklar; tatlılar, yemekler ya da meyveler için kullanılabiliyor. Farklı büyüklükteki zarif setler, mutfak ve sofralardaki gereksinimlere cevap veriyor. Sağlamlıkları ile fark yaratan ürünler, farklı estetik zevklere hitap edebiliyor. Modern çizgilerle dizayn edilmiş ürünler, tabak ya da bardak benzeri sofra ögeleriyle ahenk içinde bir görsellik ortaya çıkmasına olanak tanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Korkmaz Çatal Kaşık Bıçak ve Takımları

76 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 76 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/235155/22231/korkmaz