Kuruluş tarihi olan 1972 yılından bu yana sektöründe daima gelişim göstererek büyüyen Korkmaz, 100’e yakın ülkeye ihracat yapan global markalardan bir tanesidir. Ar-Ge çalışmalarının sonuçlarına göre tüketicinin ihtiyacı olan kullanışlı ve şık tasarımlı mutfak ürünleri tasarlar. Mutfak ve sofra ürünleri olarak da isimlendirilen Korkmaz mutfak araç ve gereçleri; modern ve kaliteli tasarım ürünlerden oluşur. Mutfağınızın ve sofranızın havasını değiştirmek isterseniz, Korkmaz’ın tasarladığı fonksiyonel nitelikli özel tasarım ürünlere bir göz atabilirsiniz.

Mutfak Araç Gereçleri Nasıl Seçilir?

Mutfakta gereksinim duyacağınız pişirme ve servis ürünlerini alırken dayanıklı malzemelerle üretilen Korkmaz mutfak araç ve gereçleri içerisinden seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra mutfak dekorasyonuna ve sizin zevkinize uygun olan Korkmaz ürünlerine de yönelebilirsiniz. Korkmaz tencere ve tava setleri, sunum ve servis tabakları, yemek, çatal, kaşık takımları ve bıçak setleri içerisinden beğeninize uygun tasarımları seçerek kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

Kaliteli ve dayanıklı materyallerle üretilen Korkmaz tencere, tava ve tepsi çeşitleri size birçok alternatif ürün sunar. Paslanmaz çelik, seramik, granit, titanyum ve döküm gibi malzemelerle üretilen Korkmaz pişirme araç ve gereçleri, farklı lezzetler hazırlamanız için büyük kolaylık sağlar. Fırın kaplarınızı, ocakta kullanacağınız tencere ve tavalarınızı, yapacağınız yemek çeşitlerine göre seçerseniz daha pratik kullanım konforuna kavuşabilirsiniz. Korkmaz mutfak ürünlerini, pişirme ve servis araç gereçlerini ihtiyacınız olan boyutlarda ve sayılarda alabilirsiniz. Böylece mutfağınızda fazlalık oluşmasını önlemiş olursunuz.

En Gerekli Mutfak Araç ve Gereçleri Nelerdir?

Her bireyin ya da ailenin ihtiyaç duyacağı pişirme ve servis gereçleri farklıdır. Kalabalık aileler, sık sık büyük yemek davetleri veren kişiler, küçük çocukları olan aileler ve tek başına yaşayanlar için değişen gereksinimler söz konusudur. Tek başınıza yaşıyorsanız 6 kişilik Korkmaz yemek takımları sizin için ideal olurken kalabalık aileler için 12 veya 24 kişilik yemek takımına ihtiyaç duyulabilir. Kendi yaşam kapasitenize uygun Korkmaz mutfak araç ve gereçleri alırsanız, mutfağınızda daha sade görünüm oluşmasını sağlarsınız. Gereksiz harcamalar yapmaktan da sakınmış olursunuz. 

Korkmaz mutfak araçları gereçleri kategorisi her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sunarak size kolay seçim yapma şansı tanır. Korkmaz çelik ve teflon tencere setleri 3’lü ve 4’lü seçenekler sunarak size yardımcı olur. Paslanmaz çelikten yapılmış tek tencereleri de tercih edebilirsiniz. Korkmaz düdüklü tencere çeşitlerinden bir tane alarak daha kısa sürede yemek pişirme konforuna erişebilirsiniz. Her evde olması gereken mutfak gereçleri arasında önceliği; tencere, tava, çatal kaşık seti, yemek takımı, bıçak seti, fincan ve bardak takımı, fırın tepsileri, baharat takımı ve servis takımı gibi ürünler alır. Korkmaz mutfak ürünleri tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar. 

Korkmaz Mutfak Araç Gereç Çeşitleri Nelerdir?

Korkmaz, dünya standartlarında üretim yapan global bir marka olarak çok çeşitli ürün seçeneğine sahiptir. Kaliteli materyallerle üretilen mutfak araç gereçleri aynı zamanda tasarım ürün niteliği de taşır. Paslanmaz çelikten, granitten, döküm malzemeden ve teflondan üretilen tencere ve tava setleri modern ve şık tasarımlı ürünlerdir. İç ve dış yüzeylerde mükemmel yapışmazlık özelliği gösteren granit kaplama tavaları ve tencereleri çok beğenilir. Çeşitli çaydanlık ve çatal kaşık takımları, stantlı bıçak setleri ve kahve fincan takımları vardır. Porselen yemek takımları ise mükemmel tasarım özellikleri taşıyan ürünlerdir. Kevgir, rende, kepçe setleri, granit klasik kek kalıpları ve tart kalıpları da diğer seçenekleri oluşturur. Korkmaz, çelikten yapılmış cezve takımları, hoş tasarımlı baharat takımları, slikon ızgara maşası, cam şişe setleri, tuz ve karabiber öğütücüsü gibi özel ürünler de tasarlar. Korkmaz mutfak araç gereç kategorisini inceleyerek ürün çeşitlerini daha yakından görebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Korkmaz Mutfak Araçları ve Gereçleri

Marka
Yemek Hazırlama
Pişirme
Fırında Pişirme
Sofra, Servis & Sunum
Çay & Kahve Demleme
Saklama, Düzenleme
Termoslar
Çeyiz Setleri
Toplam 24 / 1599 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/korkmaz