Üretimlerine ilk olarak çay kaşığı ve tabağı ile 50 yıl önce başlayan Korkmaz, bugün dünyanın sayılı markaları arasında bulunur. Şık ve estetik tasarımları size uzun yıllar aynı kalitede kullanım imkanı yaratıyor. Zamanla paslanmaz çelik eşya üretimini geliştiren marka,  elektronik mutfak gereçleriyle de dikkat çekiyor. Hem günlük kullanımlar hem de çeyiz alışverişlerinin aranan markası olan Korkmaz, çeliği kaliteyle harmanlıyor. Mutfağın en sık kullanılan tencerelerinden, çaydanlıklara kadar uzanan geniş ürün gamı seçimlerinizde fark yaratıyor. Tüm mutfak gereçleri kategorisinde ürün çeşidi olan marka, 100'den fazla ülkeye yaptığı ihracatlarıyla da ekonomiye katkıda bulunur. Kullanıcıların tercihlerinde üst sıralarda yer alan Korkmaz, farklı gruplarda işlevsel ürünlere sahiptir. Çeliğin dışında granit efektli Korkmaz tava ve tencereler, sevdikleriniz için mutfaklarda lezzetli yemekler yapmanızı sağlıyor. Günlük yaşamda kahvenizi keyifle yudumlamanız için uzun süre sıcak ve soğuk tutucu özelliği olan muglar tercih edilir. Sağlıklı yapısıyla tercih edilen çelik ürünlerin dışında  marka, elektronik aletler kategorisinde de kullanıcıların ihtiyaçlarına yön verir. Salata ve yemek hazırlama aşamasında işlevsellik kazanan Korkmaz bıçak setleri ve rendeler, keskinliklerini uzun yıllar aynı formda korumayı başarır. Gerek basit mutfak gereçleri gerekse kapsamlı ürünleriyle dikkat çeken marka, mutfakta geçen süreyi keyifli anlara dönüştürür. Çeliğin sağlam ve dayanıklı yapısına sahip her bir ürün, uzun yıllar kullanım ayrıcalığıyla bütçe dostu seçimler olarak öne çıkıyor. 

Korkmaz Mutfak Araçları Ve Gereçleri Ürün Özellikleri 

Korkmaz mutfak araçları ve gereçleri ürün özellikleri ile de fark yaratıyor. Mutfakları pratik ürün çeşitleriyle buluşturan marka, yeni ev kuran kullanıcılar için de farklı alternatifler oluşturur. İster tek tek isterseniz set şeklinde satın alacağınız Korkmaz tencere ve tavalar, ideal boyutlarıyla farklı kullanımlara hitap eder. Sabahları çayınızı ve kahvenizi demlemek için satın alacağınız makineler, mutfağın temel ihtiyaçları arasında bulunuyor. Sevdiklerinize lezzetli aperatifler hazırlamanız için üretilen Korkmaz tost ve waffle makineleri, güne sıcak başlangıçlar yapmanızı sağlıyor. Pişirme ve kesme aşamasına eşlik eden ürünler, yiyeceklerin daha kısa sürede hazırlanmasına eşlik ediyor. Mutfaklarda uzun pişme süresi gerektiren yiyecekleri kısa zaman diliminde hazırlayan düdüklü tencereler size pratiklik kazandırır. Isının homojen dağılmasını destekleyen modeller, pişme süresinin yanı sıra enerji tasarrufu da sağlar. Akıllı kilit ve ergonomik kapak detayı sayesinde güvenlik üst seviyede tutulur. Tüm ocaklara uyumlu olan tencereler, değiştirilebilir kapak dizaynı sayesinde farklı kullanımlara uygundur. Çayınızı demlerken size eşlik eden çaydanlıklar, el yakmayan sap tasarımı ile mutfaklara farklı bir hava getiriyor. Tüm tencere ve çaydanlıklar, ısının eşit dağılımını sağlamak adına solar base sistemiyle donatılıyor. Çizilmelere karşı ekstra dirençli olan tavalar, mükemmel omletler için farklı boyutlara sahiptir. Düşük ateşte bile mükemmel pişirme sağlayan Korkmaz pişirme ekipmanları, kurşun ve kadyum içermeyen çevre dostu ürünler olarak dikkat çeker. Minimum yağ ve ısı ile yiyecekleri hazırlama ayrıcalığı sunan Korkmaz pişirme gereçleri, markanın kalitesiyle birleşerek uzun ömürlü kullanım imkanı yaratıyor. 

Korkmaz Mutfak Araçları Ve Gereçleri Modelleri

Marka, tüm mutfak ürünlerinde yıllarca aynı kaliteyi koruyan paslanmaz çeliği tercih eder. Homojen ısı dağılımı sağlayan kapsül tabanların sunduğu konfor, mutfakta geçireceğiniz zamanı daha keyifli hale getirir. Parlaklığı uzun yıllar aynı oranda koruyan polisaj dış yüzeyler, kolay temizlenebilme ayrıcalığı sunar. Süt ve sos yapımında konfor sağlayan çeşitler, farklı boyutları ile tüm ailenin ihtiyacını karşılamayı başarır. Anne lezzetinde mantı yapmak için tasarlanan Korkmaz ikili tencere, set olarak satışa sunulur. İndüksiyonlu ve standart ocaklarda kullanım imkanı yaratan tencereler, farklı iki yemeğin aynı anda pişmesini mümkün kılar. Ergonomik tasarımlı el yakmayan çelik kulplara sahip Korkmaz mutfak araçları ve gereçleri modelleri, kullanım detaylarına göre değişen parça detayları barındırır. Hem tencere hem de saklama kabı olarak işlevsellik kazanan modeller, çeyiz alışverişleri için de  ideal seçenekler oluşturuyor. Saklama kapları, çelik tasarımlı ve vakumlu kapakları ile mutfaklara pratik çözümler kazandırıyor. İç yüzeyleri üstün yapışmazlık özelliği ile desteklenen tavalar, zaman ve enerjinin korunmasını sağlar. Volkanit kaplamalarla dayanıklılığı 5 kata kadar artan granit çeşitler, çizilme ve düşmeler karşı da korumalıdır. Kısa sürede pişirme güvencesi ile kullanıcıların beğenilerini kazanan her bir ürün, markanın kalitesiyle bütünleşir. Minimum yağ ile maksimum lezzette yemekler hazırlamak için tasarlanan modeller arasından, ihtiyaçlarınız çerçevesinde seçimler yapabilirsiniz. 

Korkmaz Mutfak Araçları Ve Gereçleri Çeşitleri 

Uzun ömürlü ve dayanıklı mutfak gereçleri alanında öncülük yapan marka, kullanıcıların talepleri doğrultusunda üretimler yapıyor. Kahve demleme sırasında pratiklik sağlayan french preslerden damlatmayan kapak tasarımı olan yağlık ve sirkeliklere kadar geniş ürün gamını kullanıcılara sunar. Tek elle konfor sağlayan yağlıklar, cam haznesi sayesinde sağlıklı seçimler olarak öne çıkar. Dış yüzeyleri çeliğin mat görünümüne sahip tuzluk ve biberlik setleri, şık akşam yemeklerini tamamlayan parçalardır. Dinamik ve özel sofraların tarzına uygun renk seçenekleri, sadeliği ve ışıltıyı bir araya getirir. Dilerseniz tüm içeceklerlerinizi yanınızda taşımanızı sağlayan farklı boyutlardaki termos  seçeneklerini inceleyerek uygun tercihler yapabilirsiniz. Isıyı uzun süre aynı derecede tutma detayı, aktiviteleriniz sırasında konfor sağlayan önemli detaylar arasında bulunur. Saplı ve sapsız olarak sunulan muglar, canlı renkleri ile her ortama uygundur. Şişe acacağından baharat setlerine kadar kullanıcılara geniş ürün gamı sunan Korkmaz mutfak araçları ve gereçleri çeşitleri, şık olduğu kadar pratiktir. Saklama ürünlerinin yanı sıra pişirme ve sunumlarınıza da eşlik eden ürünler sıradışı renkleriyle de farklı zevklere hitap etmeyi başarıyor. Gerek elektrikli gerekse çelik materyalden elde edilen ürünlerde marka, kaliteyi zarafetle harmanlar. Farklı kullanımlarla işlevsellik kazanan modeller, yeni evlenen ve mutfağını yenileyen kullanıcılar için değişik fırsatlar sunar. İster elektrikli isterseniz manuel Korkmaz meyve sıkacakları, günün her öğününde taze meyve ve bitki suları hazırlamanızı sağlar. 

Korkmaz Mutfak Ürünleri

Korkmaz mutfak araçları ve gereçleri arasında tava ve tencere takımları öne çıkar. Granitin şık görünümünün yanında çeliğin uzun kullanım ömrüne sahip modeller, ısının eşit dağılımını sağlıyor. Modern indüksiyonlu ocaklarla uyumlu olan tencerelerde maksimum verim hedeflenir. Mutfaklara işlevsellik ve pratiklik kazandıran farklı kategorilerde ürün yelpazesi olan marka, sunumlarınızın daha özel olmasını sağlar. Sofrada zarafet sağlayan ürünler, pişirme sırasında profesyonel çözümler sunarak zaman tasarrufu oluşturur. Çay ve kahve saatlerini üst seviyelere taşıyan Korkmaz makineler, lezzetli ikramlıklar hazırlama aparatları ile de özenli sofralar hazırlamanızı kolaylaştırır. Mutfaktaki tüm aşamaları birbiriyle harmanlayan marka, kaliteli ve şık  ekipmanları ile profesyonel tarzda sunumlar yapmanıza yardımcı olur. Mangal tadında lezzetler hazırlamak için tasarlanan küçük ev aletleri, özel koleksiyon parçalarıyla şık sunumlara imza atmanıza yardım eder. Mutfakta aklınıza gelebilecek küçük ev aletlerinden elektrikli modellere uzanan ürün yelpazesi tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulmayı hedefler. Pişirme sırasında kullanabileceğiniz Korkmaz fırınlar, inox tarzıyla her mutfağa şıklık kazandırır. Turbo fan desteği, ısıyı her yere eşit dağıtarak mükemmel pişirme ayrıcalığı sunar. Çıkarılabilir yağ haznesine sahip Korkmaz fritözler, lezzetli kızartmalarla hafta sonu  kahvaltılarını şölene çevirir. Kırmızı rengin albenisine sahip ürünler, kaliteli filtreleri sayesinde kokusuz kızartma yapma ayrıcalığı oluşturuyor. Siz de mutfaklarınıza hem dinamik hem de işlevsel pişirme ekipmanları seçerken kaliteli ve dayanıklı Korkmaz gereçlerini tercih edebilirsiniz. 

Korkmaz Mutfak Araçları Ve Gereçleri Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli? 

Korkmaz mutfak araçları ve gereçleri alırken nelere dikkat etmeli dendiğinde önceliğiniz kalite oluyor. Yılların tecrübesinden yola çıkan marka, değişen kategorilerdeki ürünleri ile mutfaklara ahenk getiriyor. Sunum ve sofra dizaynlarına görsel zenginlik kazandıran Korkmaz, şık ve estetik ürünleri ile mutfak aksesuarlarına farklı bir boyut kazandırıyor. İç yüzeyleri çizilmelere karşı dirençli tavalar ve Korkmaz sos tencereleri sağlıklı seçimler olarak öne çıkıyor. Mutfak aksesuarları satın alırken uzun süreli kullanıma sahip  olması göz önünde tutulur. Paslanmaz çelik hem sağlıklı hem de dayanıklı seçenekler arasında yer alıyor. Çevre ve insan sağlığını koruyan Korkmaz ürünleri, yeni evlenecek çiftler için de farklı seçenekler sunuyor. Tost makinelerinden çaydanlıklara kadar uzayan geniş ürün çeşitliliği, hazırlık ve pişirme aşamalarında en büyük yardımcınız olur. Parlaklığı uzun süre muhafaza eden dış yüzeylere sahip modeller, özel temperli cam kapak dizaynıyla şık görünüm kazanır. Satın alımlar sırasında ihtiyacınız olan parça sayısına göre seçim yapmak hem bütçe hem de günlük yaşamda rahatlık sağlıyor. Kullanım amacına göre satın alınan tencere ve tavaları, farklı boyutlarda tercih edebilirsiniz. Çekirdek aileler, minimal boyutlu ürünleri tercih ederek mutfaklarına dinamizm kazandırır. Farklı sap kısımlarına sahip modeller, her mutfağa uyumlu tonlarla kullanım imkanı yaratır. Yeni ev kuran kullanıcılara özel olarak üretilen tabak takımları, porselenin sağlıklı yapısını desenlerle harmanlar. İstenen parça ve model seçenekleri sunan markanın ürün çeşitleri arasından, kullanımınıza uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Elektrikli mutfak gereçleri konusunda da farklı ürünlere sahip olan marka, set ya da tekli modelleriyle dikkat çeker. Çay ve kahve makinelerinden Korkmaz blender setlerine uzayan yelpazede, ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Mutfağınızın dekoruyla uyumlu renk kartelası, seçimler sırasında farklı alternatifler oluşturuyor. Çeyiz setleri, ihtiyaç durumunuza göre hem tencere hem de çay kahve makineleri ile zenginleşir. Mavi, gold, kırmızı ve pembe gibi göze hitap eden canlı renkler sayesinde mutfaklarınıza ışıltı kazandırabilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan her bir ürün, sunduğu farklı modellerle değişen zevklere uygun tasarımlar sunuyor. Mükemmel ısı ve yalıtım özellikli ürünler, size zaman ve enerji tasarrufu konusunda destek olur. 

Korkmaz Mutfak Araçları Ve Gereçleri Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Korkmaz mutfak araçları ve gereçleri kullanırken nelere dikkat etmeli, alışveriş yapanların sıklıkla sorduğu sorular arasında bulunuyor. Sıcaklığı uzun süre koruyan kapsül tabanlara sahip tencereleri ilk kullanımda, sıcak su ve deterjanla temizlemek gerekir. Yemek pişirme sırasında tencereleri içerisinde su olmadan ısıya temas ettirmek tabanlara zarar verebiliyor. Pişirme sonrasında, temizlemek için aşındırıcı fırça ve teller tercih edilmemesi tavsiye ediliyor. Yemek pişirme aksesuar ve gereçleriyle kullanıcıları profesyonel boyutlara taşıyan marka, solarbase tabanlarıyla uzun ömürlü modeller sunuyor. Gerek aksesuar gerek tencere takımlarıyla mutfaklara farklı bir boyut kazandıran ürünleri satın alırken, kullanım detaylarınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Saklama ve pişirme aksamları, çeliğin paslanmaz ve sağlıklı dokusunu yansıtıyor. Bulaşık makinelerinde yıkamaya uyumlu modeller seçmek size zamandan tasarruf etme imkanı sunuyor. Pişirme sırasında buharı içeri hapseden kapak tasarımı, daha verimli ısı dağılımı sağlıyor. Ekstra kalın tabanlar hem standart hem de indüksiyonlu ocaklarda işlevsellik oluşturuyor. Korkmaz elektrikli mutfak gereçleri seçiminde enerji tasarrufu olan modeller öne çıkıyor. Otomatik kaynatma ve sıcak tutma özellikli ürünler, güvenli kullanım imkanı yaratıyor. Su olmadığında otomatik kapanan çeşitler, yanma ve diğer kazalara karşı koruma sağlıyor. Metal ve cam demlik seçimleri, kullanım sırasındaki tercihlere göre değişkenlik gösterir. Kahve makinelerini dilerseniz set şeklinde satın alabilirsiniz. Hem çay hem de filtre kahve yapan makineler, minimalist mutfaklarda yer tasarrufu yapma ayrıcalığı sunuyor. Çay ve kahveyi her zaman sıcak tutan modeller, farklı su kapasiteleri ile değişen ihtiyaçlara uyumlu hale geliyor. Çay, kahve sunumlarını sürekli hale getiren modeller, canlı renkleri ve tarzlarıyla her mutfağa ayrıcalık kazandırıyor. Özel koleksiyon olarak beğenilere sunulan Korkmaz yemek ve kahvaltı takımları bulaşık makinesinde yıpranmayan desenleri ile uzun soluklu kullanım imkanı sağlıyor. Blender setleri, ısıya dayanıklı paslanmaz çelik bıçakları sayesinde en zorlu işlemlerde bile mükemmel performans oluşturuyor. Kaymayı önleyen silikon tabanlardan destek alan Korkmaz blender set, farklı hızlarda sahip çırpma ve parçalama detayı ile en büyük yardımcınız haline geliyor. 

Korkmaz Mutfak Araçları Ve Gereçleri Tavsiye ve Yorumları

Korkmaz mutfak araçları ve gereçleri tavsiye ve yorumları genel bağlamda olumlu yöndedir. Markanın bilinen kalitesini yansıtan ürünler, şık duruşu ve sessiz çalışmasıyla kullanıcılardan tam not alır. Ev hediyesi olarak da son derece uygun olan modeller, günlük mutfak işlerinizdeki yardımcınız haline gelir. Tabaklardan tost makinelerine kadar uzayan geniş ürün yelpazesi her mutfağın gereksinimlerini karşılamayı başarıyor. Mutfak gereçleri kategorisinde kullanıcılara başarılı modeller sunan marka, güç ve performans açısından beklentileri karşılıyor. Elektrikli modellerde öne çıkan yüksek kapasite, kullanım sırasındaki ihtiyaçları karşılıyor. Sunum ve pişirme ekipmanları konusunda öncülük yapan Korkmaz kahve fincan seti, sıradışı renkleriyle her zevki yansıtıyor. 6'lı set halinde sunulan takımlar, canlı renk detayları sayesinde her sunuma şıklık kazandırıyor. İç yüzeyleri granit kaplamalara sahip Korkmaz sahan ve tava seçimlerinizde ideal boyutları, kişisel kullanıma göre belirleyebilirsiniz. Lezzetli hamur işleri yapmanız için tasarlanan farklı boyutlardaki kalıplar, çizilmelere karşı ekstra dayanıklı yüzey dokusuna sahiptir. Paslanmaz çelik aksamlar konusunda öne çıkan Korkmaz, kullanıcıların uzun süreli ürün arayışlarına çözüm sunar. Mutfaklarda işinizi kolaylaştıran geniş ürün çeşitleri arasından seçim yaparken kullanıcı yorum ve önerilerine göre dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Farklı ürünler için yapılan yorumlar sayesinde modelin gücü ve kapasitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de markanın şık ve kaliteli tasarımlarının yer aldığı modeller arasından, kendi kullanımınıza uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. 

Korkmaz Mutfak Araçları Ve Gereçleri Fiyatları 

Korkmaz mutfak araçları ve gereçleri fiyatları, tek ve set seçimlerinde farklı aralıkta oluyor. İhtiyaç listenize uygun seçimler yaparak, mutfaklarda pratik ve işlevsel ürün sahibi olabilirsiniz. Gerek uyumu gerek fiyatlarıyla farklı bütçelere hitap eden markanın tüm modelleri için detaylı inceleme yaparak karar verebilirsiniz. Mutfak araç ve gereçleri satın alırken fiyat ve kalite detayları dikkat edebileceğiniz konular arasında yer alır. Ocak üzeri ve elektrikli aletlerde sunulan fiyatlar, farklı bütçelerin beklentilerini karşılayacak seviyededir. Paslanmaz gövde formunda olan modeller, dayanıklı yapısıyla da uzun ömürlü kullanımlar sunuyor. Yemek ve kahvaltı setleri, çay kahve takımlarının zarafetiyle harmanlanarak sofra dizaynlarına ayrıcalık kazandırıyor. Genel olarak setlerin fiyatları tek satılan ürünlere bakıldığında daha avantajlı hale geliyor. Bütçenize uygun fiyat ve kampanya avantajlarını Hepsiburada ile takip ederek ihtiyaç duyduğunuz ürün seçimlerini yapabilirsiniz. Dilerseniz uygun fiyat seçenekleri için markanın farklı ürünlerine göz atabilirsiniz. Isı ve enerji tasarrufu sağlayan modellerin yer aldığı geniş ürün gamı, farklı ihtiyaçları olan kullanıcılar için uygun oluyor. Set ve tekli modellerde oluşan fiyat farkı, ev ihtiyaçlarını parça parça almak isteyen kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Bütçe dostu olarak satın alınacak ürünler, uzun süreli kullanımlarda size eşlik eder. Dayanıklı ve özenli materyallerin tercih edildiği Korkmaz mutfak araç ve gereçleri fiyatları, kişisel kullanımlar dikkate alınarak satın alınır. Her bir ürünü Hepsiburada ile inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Korkmaz Mutfak Araçları ve Gereçleri

2136 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Mutfak Gereçleri
Mutfak Gereçleri
Yemek Hazırlama
Yemek Hazırlama
Pişirme
Pişirme
Fırında Pişirme
Fırında Pişirme
Sofra, Servis & Sunum
Sofra, Servis & Sunum
Çay & Kahve Demleme
Çay & Kahve Demleme
Saklama, Düzenleme
Saklama, Düzenleme
Termoslar
Termoslar
Çeyiz Setleri
Çeyiz Setleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Satıcı
Toplam 24 / 2136 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/korkmaz