Ailenize ve sevdiklerinize muhteşem yemekler hazırlarken estetik görüntüsü ve pratikliği ile göz dolduran bir yardımcı arıyorsanız Kumtel fırın modelleri tam size göre. Ana renk tonlarına ve çok sayıda çeşitliliğe sahip olan Kumtel fırınlar, mutfak mobilyalarınız ile tam uyum sağlayarak mutfağınıza güzellik katarken size büyük ölçüde rahatlık sağlayacaktır. Ayrıca Kumtel marka beyaz eşyalar, dayanıklı malzemelerle üretildiğinden fırınınız hem uzun ömürlü olacak hem de sizi olası ev kazalarından koruyacaktır. Ankastre fırınlardan mini fırınlara, turbo fanlı fırınlardan tam boy fırınlara kadar çeşit zenginliğine sahip olması dolayısıyla mutfağınıza en uygun modeli seçebilir ve büyük bir güvenle sevdiklerinize uzun yıllar en sevdikleri yemekleri pişirebilirsiniz.

Kumtel Fırın Modelleri

Dünyanın farklı coğrafyalarına ulaşan, farklı tüketici ihtiyaçlarına cevap veren Kumtel, modern teknolojiyi kullanarak ürettiği dayanıklı tüketim ve küçük ev aletleriyle sektöründe öncü marka olmayı uzun yıllardan beri sürdürmektedir. Tüketicileri ihtiyaçlarını gözeterek ürünlerinde verimliliği ve kaliteyi ön planda tutan Kumtel'in ankastre fırın ürünleri, sadece estetik görünmekle kalmaz aynı zamanda mutfakta ciddi bir alan da kazanmanızı sağlar. Geleneksel fırınlar oldukça ağır, büyük ve yer kaplayan cihazlardır. Bunun aksine ankastre fırınlar, mutfağınızı daraltmaz ve sizin daha rahat iş yapmanıza olanak tanır.

Kumtel marka ankastre fırınlar çoğunlukla B class enerji sınıfına dahildir. Ankastre modellerin en önemli özelliklerinden biri de ısıya dayanıklı çift camlı kapakları olmasıdır. Bu sayede hem sizin güvenliğinizi sağlayacak hem de camın arkasında kalan yemeklerinizin daha lezzetli pişmelerine yardımcı olacaktır. Üç tür pişirme fonksiyonuyla istediğiniz çeşit yemeği rahatlıkla fırınınız aracılığıyla masanıza taşıyabilirsiniz. Ankastre fırınların renk çeşitlerine göre uygun olarak tasarlanan kontrol paneli sayesinde ayarlanabilir termostatı harekete geçirebilir; güç gösterge lambası, 58 lt iç hacim ve iç aydınlatması ile yemeklerinizi rahatlıkla kontrol edip tam zamanında fırınınızdan çıkarabilirsiniz. Kumtel ankastre fırınlar derin ve normal olmak üzere iki adet emaye pişirme tepsisi ve tel ızgaraya da sahiptir.

Aynı zamanda ihtiyacınıza göre Kumtel mini fırınları da tercih edebilirsiniz. Mini fırınlar ortalama olarak 1300 W ve 32 lt iç hacme sahiptir. Paslanmaz krom kaplı ızgarası ile 80-320 derece arasındaki tüm yemeklerinizi rahatlıkla pişirebilirsiniz. Zil uyarılı zaman ayarı sayesinde yemeklerinizi güvenle ona teslim edebilirsiniz.

Kumtel fırın modelleri arasında tam boy fırınlar da mevcuttur. Tam boy fırınlar genellikle turbo fanlı ve 2400 W gücündedir. Üç gözü gazlı olanlar olduğu gibi dört gözü gazlı olanları da vardır. Paslanmaz krom kaplı ızgarasına yemeklerinizi güvenle emanet edebilir gaz kesme emniyeti sayesinde siz de güvenle yemeklerinizin pişmesini sevdiklerinizle beraber bekleyebilirsiniz.

Kumtel Fırın Fiyatları

Yüksek kalite ve doğru fiyat ilkesi doğrultusunda sektörün en yenilikçi ve kaliteli ürünlerini alıcılarına ulaştıran Kumtel, sektöründe lider üretici konumundadır. En kaliteli ve özgün ürünleri üretip ulaştırmayı misyon edinmiş olan Kumtel, SGS ve TSE standartlarına uygunlukları ile de Türkiye'de ve dünyada saygın bir marka olmayı sürdürmektedir.

Ortalama bir bütçeyi sarsmayacak, kaliteli ve dayanıklı ürünleri insanlara güvenle ulaştırmak ve kalitesini daima yükseklere taşımak bir marka için en çok önem taşıyan durumdur. 1972 yılından bu yana Kumtel ürettiği ürünlerle bu başarısını sürdürmektedir.

En dayanıklı malzemelerle en estetik şekilde ortaya konan Kumtel marka fırınların fiyatları; işlevleri, tasarımları, boyutları ve ekstra özellikleri ile doğru orantılıdır. Böylece ihtiyacınız olan fırına kolayca ulaşabilir, en sevdiğiniz yemekleri Kumtel güvencesi ile pişirerek enfes sofralar kurmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumtel Fırın

21 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Kullanım Şekli
Toplam 21 / 21 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/kumtel