ARA
Loading interface...
Loading interface...
Lansinoh
Lansinoh® Therapearl 3ü1 Arada Sıcak Soğuk Göğüs Terapisi - EZGISEPETI10400

Lansinoh® Therapearl 3ü1 Arada Sıcak Soğuk Göğüs Terapisi - EZGISEPETI10400

Lansinoh
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483639/23020380/301140

Lansinoh® TheraPearl 3ü1 Arada Sıcak Soğuk Göğüs Terapisi

Yeni anneler için bebeği besleyecek anne sütünün gelmesi çok önemlidir. Pek çok anne, bu süreçte “sütüm gelmiyor” stresini yoğun bir şekilde yaşar. Özellikle sezeryan doğum sonrasında anne sütü gelmesi için iki ya da üç gün beklemek olağandır. Anne sütünün daha hızlı gelmesini sağlamak üzere yapılabilecekler arasında sıcak-soğuk göğüs terapisi de etkili sonuçlar sunabilir. Süt kanallarını uyaran ve açan bu işlem sonrasında anne sütünün gelmesi hızlanabilir.

TheraPearl® Sıcak Soğuk Göğüs Terapisi emziren annelerin yaşadığı göğüs kanallarının tıkanması ve mastit sorunlarına pratik bir çözüm sunmak üzere geliştirilmiştir.

Anneler sıcak terapi ile göğüs kanallarının açılmasını ve süt akışının hızlanmasını sağlayabilirken  soğuk terapi ile de göğüste oluşan yangı ve sızıları hafifletilebilir. 

Özellikler: Bu Detaylı Açıklama Yanlış Ürün Seçiminin Önlenmesi Amacıyla Sunulmuştur.

Ürün; Lansinoh® TheraPearl® 3ü1 Arada Sıcak Soğuk Göğüs Terapisi

  • Bir kutunun içerisinde 2 adet Thera°Pearl® paketi ve kılıfları bulunur.
  • Isıtma ve kullanma talimatları kutunun üstünde de mevcuttur.
  • Medikal ölçüde sterilize edilmiştir.
  • Emzirme öncesinde ya da sağım sırasında kullanılabilir. BPA ve BPS içermez
  • TheraPearl® sıcak terapi için termojel paketleri kumaş kılıfların içinde maksimum 15 saniye mikrodalgada ya da kumaş kılıflarını çıkararak sıcak su içerisinde ısıtılabilir.
  • TheraPearl® soğuk terapi için termojel paketleri buzdolabında ya da dondurucuda bekletilebilir. Dondurucuda beklediğinde bile yumuşak dokusunu korur.
  • Göğüs pompası ile kullanım için; Thera°Pearl® paketlerini sıcak terapi talimatına uygun olarak ısıtılmalı ve süt sağarken göğüs pompasının göğüs aparatının dışına sarılarak alttaki bağlama lastiği ile sabitlenmelidir.
  • Hepsi burada Mağaza Adresimizden Tüm Lansinoh® Ürünlerini temin edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/magaza/ezgi sepeti
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön