Evlerin demirbaşı olan ve aktif olarak kullanılan beyaz eşyaların gönül rahatlığıyla satın alınabilmesi için yüksek performans, uzun kullanım ömrü, düşük enerji harcama gibi belli başlı özellikleri vaadetmesi gerekiyor. Bütçeye uygun olmasının yanında kullanıcı beklentilerini karşılaması ve aranan belirli spesifik özelliklere de sahip olması beyaz eşyayı daha tercih edilebilir kılıyor. LG beyaz eşya modelleri, yeni nesil özelliklere sahip olup son teknolojik gelişmelerin etkilerini yapısında barındırıyor. Sektörde öne çıkan bir marka olan LG, beyaz eşyalarla ilgili inovatif çözümler sunuyor.

Gıdaları Uzun Süre Güvenle Saklayan Buzdolapları

LG buzdolaplarında kullanılan Linear Cooling teknolojisi sayesinde buzdolabının her alanı eşit derecede soğutuluyor, sıcaklık dalgalanmasının önüne geçiliyor. Door Cooling teknolojisi ile daha hızlı soğutma sonucu buzdolabının iç kısımlarındaki sıcaklığın farklı olması engelleniyor. Dört aşamalı filtreleme sistemi ve harici fana sahip Hygiene Fresh teknolojisi hava akışında etkin performans sunuyor. Böylece bakteri oluşumunu önemli derecede önlüyor. Homojen hava dağılımı sayesinde tüm yiyecekler tazeliğini uzun süre koruyabiliyor. Daha az sürtünme noktası bulunan yeni nesil kompresör ile ses seviyesi minimum düzeyde kalıyor. LED panel aydınlatma sistemi buzdolabının her yerini aydınlattığı gibi az enerji harcayarak tasarruf sağlıyor. Çok sayıda bölme, kullanıcının işini kolaylaştırıyor. Etkin bir dondurma sistemine sahip olan buzdolabı modellerinde farklı tasarımlar ile her ihtiyaca uygun olabilecek farklı boyut ve hacim seçenekleri öne çıkıyor.

Her Tür Çamaşırı Kolayca Temizleyen Çamaşır Makineleri

Çamaşır makinelerinde en önemli özelliklerden biri olan çok programlılık LG çamaşır makinelerinde ön plâna çıkıyor. Perdeden battaniyeye, pamuklu giysiden yünlü olanlarına kadar her tür çamaşıra özgü bir yıkama programı bulunuyor. İhtiyaca cevap verecek şekilde farklı yıkama kapasitelerine sahip olan makinelerde yüksek hacimli çamaşırlar da rahatlıkla yıkanabiliyor. Az titreşim ile gürültüyü minimuma indirmenin yanında güçlü motor ile yüksek performans elde edilirken az enerji harcanıyor. Çamaşırın özelliğine bağlı olarak uygun bulunan sıkma devir sayısı, kullanıcı tarafından kolayca ayarlanabiliyor. Buhar teknolojisi alerjenik maddeleri giysilerden uzaklaştırıyor, aynı zamanda çamaşırları yumuşatıyor ve kırışıklığı azaltıyor. Ek bir özellik sayesinde makineye atılması unutulan çamaşırlar yıkama işlemi başladıktan sonra makine durdurularak eklenebiliyor. Daha ergonomik olması açısından bel hizasına denk gelen ön kapağa sahip çamaşır makinesi modellerine çamaşırları koymak çok daha kolay hâle geliyor. Kurutma özelliğine de sahip olan makineler, yıkama işleminin akabinde kolay kurutma imkânı sunuyor. 

En Yoğun Kalıntıları Bile Yok Eden Bulaşık Makineleri

Farklı birçok özelliği bir araya getiren LG bulaşık makinelerinde bulunan, ileri ve geri yönde hareket edebilen, 4 kollu olan Multi Motion su püskürtme kolları bulaşıkları her açıdan etkili bir şekilde temizliyor. Yüksek basınç uygulaması ile su püskürten kanallar, temizlik performansını en üst düzeye taşıyor. Bulaşıkları raflara temizliğe ve kullanım kolaylığına en uygun şekilde yerleştirebilmek amacıyla geliştirilmiş olan Easy Rack Plus raf sistemi kullanıcılarda ekstra bir memnuniyet yaratıyor. Üstte bulunan rafın yüksekliği, tek hamle ile kolay bir biçimde ayarlanabiliyor. 3 kademeden uygun olanı tercih edildiğinde daha geniş bir alan oluşturulup daha büyük hacimdeki bulaşıkların da raflara rahatça yerleştirilebilmesi fırsatı doğuyor. Daha az hareket eden parça kullanımı ile tasarlanmış olan Inverter Direct Drive motoru yüksek enerji verimliliği sayesinde tasarruf sağlarken sessiz çalışan bir bulaşık makinesi modeli ortaya koyuyor. Makinenin çalışma anında çıkardığı sesi 40 dB seviyesine kadar düşürebilen bu motor gürültüye karşı hassasiyet gösteren kişilerin radarına girmeyi başarıyor. Farklı çalışma programlarını kullanmaya olanak tanıyan bulaşık makineleri modellerinde istenen zaman ve sıcaklık ayarı yapılabilirken öte yandan kontrol ekranında yıkama aşaması ve kalan süre bilgisi görüntülenebiliyor.

  • Her ihtiyaca uygun hacimlerde, yüksek performansa sahip ve etkileyici tasarımlarıyla göz dolduran LG buzdolabı modelleri vardır.
  • LG çamaşır makinelerinde çok sessiz çalışma, 2 farklı çamaşır tipini bir arada yıkayabilme gibi piyasada az rastlanan özellikler bulunur.
  • Kullanıcılara kullanım esnekliği sunan ve en zor yemek kalıntılarıyla bile kolayca savaşan LG bulaşık makineleri evlerin en faydalı eşyaları arasında yerini alabilir.
  • LG beyaz eşyalarla ilgili birçok bilgiye Wi-Fi kablosuz bağlantı desteği ile ulaşabilirsiniz. Uzaktan arıza tespiti yapabilir, çalışma ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

LG beyaz eşya modellerini ve teknik özelliklerini Hepsiburada.com'u ziyaret ederek inceleyebilir, uygun bulduğunuz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

LG Beyaz Eşya Fiyatları

Beyaz Eşya & Ankastre
Elektrikli Mutfak Aletleri
Toplam 24 / 33 ürün
DSACategoryId/2147483637/lg