LG Klimalar

Klimalar, hem soğuk hem de sıcak havalarda ev ve ofislerin en kullanışlı ürünleridir. Klimalar, yazın dayanılmaz sıcaklığından kaçıp sığındığınız evinizi serinlettiği gibi, kışın soğuk günlerinde sizleri ısıtır. Yalnızca ısı ayarlaması değil, havayı tazelemesi ile de kullanıcının yanında olan klimalar, LG imzası ile teknolojiyi evlerinize getiriyor. Şık, teknolojik ve avantajlı LG klimalar arasından, beklentinizi karşılayacak bir ürünü kolaylıkla bulmanız mümkündür.

LG Klima

Teknoloji yanlısı ürünleri ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yaklaşımları ile LG, klima imalatının öncü isimlerindendir. Yıllık 1,5 milyon adet üretim kapasitesi bulunan firma, Ortadoğu ve Avrupa'nın önde gelen klima üreticilerinden biridir. Farklı ihtiyaçları karşılamaya hazır ve gelişmiş teknolojiyi bünyesinde barındıran modelleri ile tanınan LG klimalar, müşteri odaklı çözümleri ile herkese uygun bir ürün temin edebilir. LG klima ile her mevsim ideal oda sıcaklığına ulaşmanız mümkündür.

Sıcak havaların bunalttığı ofisinizi serinletmek için kullanacağınız LG klima, evinizin geniş salonlarını soğuturken de imdadınıza yetişir. Kullanımı oldukça basit olan klimalar, sağlık açısından da kullanıcısının yararına çalışır. Hava temizleme özellikli klimalar, ısısını dengelediği odanın havasını temizlerken, bakteri ve nem oluşumunu da engeller. Geniş servis ağı ve güçlü dağıtım potansiyeli sayesinde Türkiye'nin birçok bölgesinde hizmet sunan LG, satış öncesi ve satış sonrası desteği ile de kullanıcısına fayda sağlar. Kurulum aşamasında yardım alacağınız ürün servisleri, herhangi bir arıza durumunda da kullanıcının yanında olur.

LG Klima Fiyatları

LG klimalar özellikleri, etki alanları ve fiyatları bakımından farklılıklar gösterir. Klima fiyatlarını değiştiren ilk etmen, klimanın soğutma kapasitesidir. Ortalama bir klima 2500 W soğutma ve 3000 W ısıtma kapasitesine sahipken, daha geniş ısı alanı sağlayan modellerin soğutma kapasitesi 6800 W ve ısıtma kapasitesi 8000 W kadar olabilir. Satın alacağınız klimanın kapasitesini, kullanacağınız oda ya da ofisin ölçülerini hesaplayarak seçmeniz, enerji ve verim açısından avantaj sağlar. Kullanacağınız bölge küçük bir alan ise, düşük kapasiteli bir klima, ihtiyacınızı karşılamaya yeter. Kullanım alanı genişledikçe, ürünün ısıtması ya da soğutması gereken hava hacmi de artacağı için, daha yüksek kapasiteli bir LG klima almanızda yarar vardır.

Klima fiyatlarında farklılık oluşmasının diğer bir sebebi de, klimanın ortalama enerji tüketimidir. Yıllık nominal koşullar baz alınarak hesaplanan enerji tüketim ortalaması ürün özelliklerinde belirtilir. Dilerseniz A++ gibi enerji tasarruflu klimalar ile yıllık enerji tüketiminden tasarruf edebilirsiniz. Bu tasarruf sizlere maddi fayda sağlayacağı gibi, doğal yaşamın korunması için de katkıda bulunur.

LG Klima Modelleri

LG, klima üretiminin öncü isimlerinden biridir. Bu anlamda farklı ihtiyaçlara cevap veren, farklı özelliklerde modellere sahiptir. Satın alacağınız klimayı ısıtma ve soğutma kapasitelerini belirleyerek seçmeniz kullanım açısından faydalı olur. Çeşitli kapasitelere sahip bir birbirinden farklı modeller üreten LG, odanızın ya da ofisinizin ebatlarına uygun bir ürün ile sizleri dilediğiniz hava koşullarına kavuşturur.

Klasik ya da inverter gibi farklı modeller sunan üretici, farklı ihtiyaçlara farklı çözümler getirir. Klasik klimalarda istenilen sıcaklığa ulaşılana kadar motor çalışır ve istenen sıcaklığa ulaşıldığında durur, sıcaklık değiştiğinde tekrar çalışır. Klasik modellerin aksine, inverter klima motorları istenilen sıcaklığa ulaşıldığında durmaz ve düşük kapasitede çalışmaya devam eder. Enerji sınıfı olarak da birden fazla seçenek ile kullanıcılarına ürün sunan marka, A+ ya da A++ gibi enerji tasarrufu sağlayan klimalar ile kullanıcısına farklı modeller sağlar. Dilediğiniz özelliklerde ve ihtiyacınızı karşılayacak LG klima modellerini kolaylıkla inceleyebilir, alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

LG Klima Fiyatları

18000
12000
24000
9000
24001 ve Üzeri
BTU (Soğutma Kapasitesi)
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/lg