Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Maxi-Cosi AxissFix ADAC'lı İsofix'li I-Size 0-18 Kg 360 Dönebilir Yatabilir Oto Koltuğu

Maxi-Cosi
10.769,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

10.999,90 TL
DSACategoryId/2147483639/305661/23021016

Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu

Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu

Güvenlik Kolaylaşıyor!


Doğumdan İtibaren 4 Yaşına Kadar KullanımNeden Seçmeliyim?

360 Derece Dönme Özelliği
360 Derece
Dönme Özelliği
i-Size (R129) Güvenlik Standardı
i-Size (R129)
Güvenlik Standardı
5 Noktalı Emniyet Kemeri
5 Noktalı
Emniyet Kemeri
2 Yönde 4 Farklı Yatış Pozisyonu
2 Yönde 4 Farklı
Yatış Pozisyonu

Grup 1+ / Doğumdan İtibaren 4 Yaşına Kadar 61-105 cm


Yeni Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu, en son güvenlik teknolojisi ile Avrupa Birliği yeni standardı i-Size mevzuatına uygun üretilen bebek oto koltuğudur. Bebeğinizin size doğru güvenli bir şekilde dönmesi sadece birkaç saniyenizi alacaktır! 360 derece dönebilen bu koltuk, bebeğinizi koltuğa kolayca yerleştirme imkanı sunar!
Grup 1+ / Doğumdan İtibaren 4 Yaşına Kadar 61-105 cm

Kolay Kurulum


Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu daha kolay ve güvenli kurulum için, Top Tether (üst bağlantı kemeri) ve Isofix sistemi ile donatılmış olup ayrıca 2 yaşına kadar (yaklaşık 87 cm) , ek güvenlik standartları ile sürüş yönünün tersine dönük olarak seyahat olanağı sunar (daha uzun süre baş ve boyun koruma için). Emniyet kemeri ve baş desteği ayarı 61 cm’den 105 cm’ e kadar büyüyebilmektedirADAC (Allgemeneir Deutscher Automobil-Club) Güvenlik Testi

Güvenlik


Maxi-Cosi olarak de 50 milyondan fazla yeni doğan bebeği hastaneden eve taşıdık, bebeğinizin güvenliği en büyük önceliğimizdir.

Alman otomobil kuruluşu ADAC (Allgemeneir Deutscher Automobil-Club) gibi harici çarpışma testi merkezleri, Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğumuzu dinamik güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından test etti ve iyi olarak değerlendirdi. Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu, özel olarak geliştirilmiş yandan darbe koruması için en son Avrupa i-Size güvenlik standardına uygundur. Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu mükemmel baş, boyun ve vücut koruması sunarken, bebeklerin seyahat etmesi için en güvenli boy uzunluğu olarak kabul edilen 87 cm’ye kadar (yaklaşık 2 yaş) arkaya dönük seyahate olanak tanıdığı anlamına gelir. Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu, kolay ve güvenli bir ISOFIX donanımı sunar.Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu
ISOFIX kurulumu ve Top Tether sistemi, öne doğru hareketi azaltarak seyahati daha da güvenli hale getirir. Üzerindeki göstergeler, ISOFIX kurulumu ve Top Tether gerdirme işleminin doğru olduğunu size bildirir.

Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğunun koltuk başlığındaki darbe emici malzeme, miniğiniz için ekstra koruma sağlar.
Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu 360 derece dönme özelliğine sahiptir. Maksimum güvenlik için üç farklı özellik sunar:
  • 5 noktalı entegre emniyet kemeri
  • Önden çarpma durumunda yüksek koruma performansı için kaymaz omuz pedleri
  • Koltuk ile bazasının her zaman bağlı olduğundan emin olmak için bir emniyet bağlantı kemeri

Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu ile bebeğiniz için maksimum güvenlik, sizin için maksimum kullanım kolaylığı sağlıyoruz!
5 noktalı entegre emniyet kemeri

Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu ile bebeğinizi saniyeler içinde emniyetle bağlamanızı veya çözmenizi sağlar. Bebeğinizi Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu oturturken oto koltuğu ile ön araç koltuğu arasında eğilip sıkışmama lüksüne bayılacaksınız! Kullanım kolaylığından keyif almanızı sağlarken, bebeğinizin güvenliğini de göz önünde bulundurduk: Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğu, 360° dönebilir, üstün yan darbe koruması ve gelişmiş baş ve boyun koruması sayesinde 2 yaşına kadar (87 cm) sürüş yönü tersine doğru kullanımı öneren en son Avrupa i-Size güvenlik standardına uygundur. Ayrıca, aynı anda koltuk başlığı ve kemer ayarı yapabilme özelliği sayesinde, bebeğinizle birlikte büyüyebilir. Maxi Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğunu önce sürüş yönünün tersine doğru konumda, 2 yaşından sonra ise öne bakan konumda kullanabilirsiniz. Yükseklik göstergesi, arkadan öne bakan konuma geçme zamanının geldiğini size bildirir.

Bebeğinizle Beraber
Büyür

61 cm'den 105 cm'ye kadar eş zamanlı
koltuk başlığı ve emniyet kemeri ayarı

Beğenizle Bereaber Büyür

Temizleme


Kolay Temizleme

Maxi-Cosi AxissFix Bebek Oto Koltuğunun kılıfı çıkarılabilir ve 30 derecede çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilir. Seyahat esnasında atıştırmalıklarla olan maceralar her zaman istendiği gibi sonuçlanamayabilir ya da miniğiniz araba yolculuğundan etkilenir ve hastalanabilir. Her ne olursa olsun sizin için oradayız!

Tüm Maxi Cosi Bebek Oto Koltuklarının kılıfları kolayca çıkartılabilir ve 30 derecede çamaşır makinesindeyıkanabilir.

Ürün Ölçüleri


Ürün Ölçüleri


Isofix Özelliği Var
Taşıma Kapasitesi 0 - 18 kg
Yaş Aralığı 0 - 4 Yaş
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000013SLU0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön