Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nuk Diş Fırçalamaya Alıştırma Seti

Nuk
119,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (9)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

139,90 TL
151,99 TL
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/80383017
Nuk Diş Fırçalamaya Alıştırma Seti
•ÇocuğŸunuzun diş fırçalama alışkanlığŸı adım adım geliştirmesine yardımcı ürünlerdir.
•Adım 1: temizleme alışkanlığŸı kazandırıcı fırça, diş etlerine masaj yapar; damağŸı temizler
•Adım 2: nuk fırçalama alışkanlığŸı kazandırıcı fırça ısırmaya dayanıklıdır; ilk diş fırçalama alışkanlığŸını kazandırır.
•Güvenlik halkası bebeğŸin çubuğŸu ağŸzının içinde geriye itmesine engel olur ve stand olarak da (kullanılmadığŸı zaman çubuğŸa dayanak desteğŸi olarak) kullanılır.
•Kaymaz sapları kolay ve rahat tutma imkanı sağŸlar.

•Detaylar
Çocuklarınızı diş bakımı yapmaya mümkün olan en erken zamanda alıştırmanız faydalı olur. Bunun için en ideal zaman henüz ilk dişleri çıkmadan öncesidir. Eğer ebeveynler çocuklarının ağız hijyenine erken başlarlarsa o zaman çocukların diş gelişimi çok daha sağlıklı olur ve diş çürükleri ile çok daha geç karşılaşılır. 
NUK Diş Fırçalamaya Alıştırma Seti çocuğunuza adım adım diş bakımını öğretmenize yardımcı olur. Temizleme Alışkanlığı Kazandırıcı Fırça çocuğunuzun diş etlerindeki belirli bölgelere masaj yapar; damağı temizler ve diş çıkması nedeniyle karşılaşılan sıkıntıları hafifletir. Fırçalama Alışkanlığı Kazandırıcı Fırça, çıkan ilk dişlerin temizliğinin hassas bir biçimde yapılmasını sağlar. Çocuğunuz doğru diş fırçalama hareketlerini kolaylıkla öğrenebilir. Her iki fırça da kaymaz sapları ile kolay ve rahat tutma imkanı sağlar. Güvenlik halkası bebeğin çubuğu ağzının içinde geriye itmesine engel olur ve stand olarak da (kullanılmadığı zaman çubuğa dayanak desteği olarak) kullanılabilir. 
NUK Diş Fırçalamaya Alıştırma Seti, çocuğunuzun diş bakımını kolay öğrenmesi için tasarlanmıştır. Isırmaya karşı dayanıklıdır. Çocuğunuz ısırsa bile ürünün diş geçirmez yapısı sayesinde dişlerini batıramaz.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu AILENUK256205
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön