Orbis Bisikletler

Kadın, erkek ve çocuklar için farklı modelde ürünler tasarlayan Orbis, kullanım alanlarına göre alternatif ürünler sunar. Dağ ve şehir bisikletleri, kadın ve erkek anatomisine göre farklı tasarlandığı için, ergonomik seçimler yapabilmeyi sağlar. Çocuk bisikletlerinde ise, çocukların beğeneceği renk ve desenlerin kullanıldığı modeller dikkat çeker. Vitesli ya da vitessiz ayrımının da yapıldığı birçok ürün arasından ihtiyacınıza yönelik bir bisikleti mutlaka bulabilirsiniz.

Orbis Bisiklet

Orbis, ürünlerinde sağlamlık ve işlevsellik üzerinde duran köklü bir markadır. Ergonomik yapısını planlarken sürücülerini düşünerek tasarımlarını kurgular. Kadın, erkek ve çocukların anatomisini düşünüp her sürücü için kaliteli sürüş imkanı sağlamaya çalışır. Böylece herkesin bisiklet tutkusunu sürdürebilmeyi planlar. Görünümüyle kusursuz bir estetik yaratmaya çalışan marka, renk ve tasarım üzerinde önemle durur. Çoğu modellerinde beyaz, siyah, mavi, pembe, sarı, yeşil gibi renkleri kullanır. Yetişkinler için tasarladığı bisikletlerde ise genellikle iki renk üzerinde çalışılmış tasarımlar ortaya koyar. Çocuklar için ise, gövdesi ve selesi farklı renklerde olan dikkat çekici detaylar uygulamayı tercih eder.

Orbis’in gövde, vites, sele, jant, pedal, fren aksamlarında tercih ettiği parçaların kalitesi de, işlevselliği öne çıkarır. Birçok açıdan günlük kullanımda ihtiyacı karşılayacak olan Orbis bisikletlerini, her yaştan sürücü kullanabilir. Kullanacağınız yol şartlarına ya da aradığınız modelin özelliklerine göre seçimde bulunabilirsiniz.

Orbis Bisiklet Fiyatları

Orbis bisiklet fiyatları, ürünün modeline, ürün kullanım amacına yönelik farklılık gösterebilir. Her bütçeye uygun bisiklet bulabileceğiniz markanın modellerini inceleyebilir, ihtiyaç ve fiyat dengesini kurarak bisikletinizi seçebilirsiniz. Şehir içi ulaşımda kullanabileceğiniz ya da hafta sonlarında ormanlık alanlarda sürebileceğiniz bisikletler, size uygun çözümler sunar. Egzersiz amacı ile de kullanılan modeller, sağlıklı bir hayat sürdürmenize destek olur.

Tasarımlarını oluştururken trendleri de takip eden Orbis, sürücülerini hem teknik hem de tasarım olarak memnun etmeye çalışır. Üretim bittikten sonra, ürünlerini kalite kontrol işleminden geçirmeden pazara sürmez. Bu süreç markanın son aşamada, titizlik ile hareket ettiği adımdır. Orbis ürünlerini, kalitesini göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz.

Orbis Bisiklet Modelleri

Orbis bisiklet modelleri cinsiyete ve kullanım alanına göre farklılık gösterir. Kullanım alanına göre, şehir ve dağ bisikleti modellerini görebilirsiniz. Şehir modellerinde, port bagaj da yer alır. Böylece ekstra bir eşyanız olduğunda arka bölüme yardımcı aparatlar ile sabitleyebilirsiniz. Küçük çocukların oturtulabilmesi için uygun koltuklardan alarak monte edebilir, şehir içinde küçük çocuklarınız ile yolculuk edebilirsiniz. Dağ bisiklet modelleri ise, genellikle amortisörlü tasarlanır. Böylece engebeli yollarda konfor sağlanmış olur. Bu modellerin çamurluklu ya da çamurluksuz olarak seçenekleri bulunur. Vitesli bisikletler genellikle 18 ve 21 vites olarak tasarlanır.

Çocuk bisiklet modelleri arasında renkli tasarımlar dikkat çeker. Çelik jantlı ürünlerde, 16 ya da 20 jant olan boyları bulabilirsiniz. Desenli tasarıma sahip modellerde futbol takımlarının renklerini taşıyan modeller çocukların ilgisini çeken ürünler arasında yer alır. Diğer bir renkli tasarım da arkasında ek olarak çantası ve püskülleri ile ilgi toplayan bisiklet modelleridir. Orbis modelleri arasında, 2 ve 5 yaş arası çocuklar için üç farklı şekilde kullanabileceğiniz işlevsel ürünleri de görebilirsiniz. Küçük çocuklar için pratik kullanımı, ebeveyn kontrolü sağlaması ve renkli tasarımı ile dikkat çeker.

Orbis modelleri arasından dilediğinizi kendiniz, eşiniz ve çocuklarınız ya da arkadaşlarınız için tercih edebilir, hafta sonu birlikte bisiklet gezintilerine çıkabilirsiniz. Modelleri spor için kullanabilir ya da çocuğunuza hediye etmek için tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik bisiklet modellerini inceleyebilir, çocuklar için de farklı yaş grubuna yönelik seçimler yapabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Orbis Bisiklet Fiyatları

1 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Orbis
  2. Shimano
  3. XLC
  4. HSGL
  5. Kaliteplus
  6. Kron
  7. Narr
  8. Topeak
  9. Carraro
  10. KNT
  11. Schwalbe
  12. CST
  13. Zefal
  14. Plus
  15. Corelli
  16. Sedona
  17. Bianchi
  18. Buffalo
  19. Baradine
  20. Vona
  21. Zozo
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Renk
 5. Cinsiyet
 6. Vites
  1. 21 Vites
 7. Jant
  1. 24 inç
 8. Bisiklet Tipi
 9. Satıcı
 • Marka Orbis
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/orbis
Başa dön