ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Orkid
Orkid Ultra Extra Normal 46 Adet Süper Fırsat Paketi Hijyenik Ped

Orkid Ultra Extra Normal 46 Adet Süper Fırsat Paketi Hijyenik Ped

Orkid
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483619/80296002/80365084

Kadınlar, regl dönemlerinde kendilerini güvende hissetmeyi arzu eder. Bu sebeple de kullanacakları hijyenik pedlerin yüksek seviyede bir koruma sağlaması, tercih sebebidir. Ayrıca yine regl dönemlerinde kullanılan pedlerin tahrişi azaltacak bir yüzeye sahip olması ve konforlu hissettirmesi de oldukça önemli detaylar arasında yer alır. Orkid Ultra Extra Normal; yumuşak yapısı, üstün koruma performansı ve gün boyunca konforlu hissettirmesi ile kadın kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen hijyenik pedlerden biridir. Sızıntıları engelleyen ve içine hapseden yapısı ise Orkid Ultra Extra Normal ile gün boyunca konforlu ve güvenli hissetmek konusunda da yardımcı olur.

Orkid Ultra Extra Normal ile Gün Boyu Güvende Hissedin

Kadınlar için regl dönemlerinde gün boyunca kendilerini güvende hissetmek ve kullandıkları hijyenik pede güvenmek oldukça önemlidir. Hem sağlık hem de koruma açısından oldukça önemli bir göreve sahip olan hijyenik pedler, kadınlar tarafından oldukça büyük bir titizlik ile seçilir. Orkid Ultra Extra Normal, yeni ve geliştirilmiş bir yapıya sahiptir. Gün içerisinde sıvıyı güçlü kanalları sayesinde içeri hapsederek sızıntıların önüne geçer. Bu sayede de gün boyunca kendinizi güvende hissetmeniz konusunda yardımcı olur.

Ultra Yumuşak Üst Yüzey

Hijyenik ped kullanımında en çok dikkat edilen unsurlardan biri de pedlerin gerekli konforu sağlaması ve tahrişe sebep olacak bir üst yüzeye sahip olmamasıdır. Bu sebeple de kadın kullanıcılar hijyenik ped seçimi yaparken üst yüzeyi yumuşak ve ciltleri ile uyumlu yapıda olan ürünleri tercih eder. Orkid Ultra Extra Normal, yenilenen ultra yumuşak üst yüzeyi sayesinde regl dönemi esnasında oluşabilecek tahriş sorunlarının önüne geçmek ve günün her saatinde konforu eksiksiz bir şekilde sağlamak konusunda yardımcı olur. Bu sayede regl dönemlerinde hem üst düzey bir koruma sağlayabilir hem de günün her saatini konforlu ve rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Sızıntılara Karşı %100’e Kadar Koruma

Regl dönemlerinde kullanılan hijyenik pedlerin sızıntılara karşı güçlü bir yapıya sahip olması oldukça önemlidir. Sızıntıları tam anlamıyla engellemeye yardımcı olan hijyenik ped çeşitleri, kadın kullanıcıların gün içerisinde kendilerini daha rahat hissetmeleri konusunda da yardımcı olur. Orkid Ultra Extra Normal hijyenik ped, yeni güçlendirilmiş emici jel taneciklere sahiptir. Bu sayede de sıvıyı tamamen kendi içine hapsederek sızıntılara karşı %100’e kadar koruma sağlamak konusunda yardımcı olur. Böylece gün içerisinde kendinizi çok daha rahat hissedersiniz. Bunun yanı sıra Orkid Ultra Extra Normal’in altı farklı bölgesinde bulunan esnek kanatlar da sızıntıyı önlemek ve gün içerisinde hareket kapasitesini artırmak için yardımcı olan özellikleri arasında yer alır. Orkid Ultra Extra Normal hijyenik pedin özellikleri arasında yer alan nötralize teknolojisi ise hem hafif bir koku verir hem de gün içerisinde istenmeyen kokuların önüne geçmek konusunda yardımcı olur. Ayrıca Orkid Ultra Ekstra Normal, tüm Orkid marka hijyenik pedler gibi dermatolojik olarak test edilmiştir ve bu sayede de alerjik reaksiyonları en aza indirir.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra 46 adet hijyenik ped içeren süper fırsat paketi ile kullanıcıya sunulan Orkid Ultra Extra Normal, avantajlı fiyat seçenekleri ile de yüzleri güldürmeyi başarır. Ayrıca hijyenik pedlerin sağlık açısından gün içerisinde 3 ila 4 saatte bir değiştirilmesi gerekir ve 46 adet ped içeren Orkid Ultra Extra Normal, bu noktada da kullanıcılara yardımcı olur. Siz de Orkid Ultra Extra Normal 46 Adet Süper Fırsat Paketi Hijyenik Ped’i inceleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Orkid Ultra Extra Normal 46 Adet Süper Fırsat Paketi Hijyenik Ped
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön