Oto Koltuğu

Araç sahibi ailelerin çocuklarını güvenli bir şekilde taşıyabilmelerine yardım eden oto koltukları ebeveynlere güven veren tasarımlarıyla göz doldurur. Çocuğunuzun emniyetli bir şekilde seyahat edebilmesi için sipariş edebileceğiniz bu ürünler oto koltuğu fiyatları yönünden de bütçenize seslenmeyi başarır. Farklı otomobil modellerine rahatlıkla uyum gösteren tasarımları sayesinde işlevsel ve konforlu bir kullanım yaratan koltuklar kısa sürede monte edilebilir. Çocukların rahatlığını da artıran bu kullanışlı ürünlerin sahip olduğu kumaş dokusu, çocuğunuzun hassas tenine uyum gösterir ve ipeksi yapısıyla kızarıklık, sürtünme gibi sorunların üstesinden gelir. Aynı zamanda terleme problemiyle de mücadele eden oto koltukları nefes alabilir yapılarıyla çocuğunuzun kuru kalmasına yardım eder. Ailece seyahat ederken pratik bir kullanım yaşatan oto koltuğu çeşitleri hafif olmalarıyla rahatça taşınabilirken, aynı zamanda oldukça sağlam bir gövde yapısına sahiptir.

Emniyet Kemeri Desteğiyle Artan Güvenlik

Oto koltuğu modellerinde kullanılan emniyet kemerleri aracılığıyla çocuğunuzu yolculuk boyunca sabit tutabilirsiniz. Pratik bir biçimde bağlanabilen bu kemerler aynı zamanda sarsıntılara, ani manevralara ve fren tehlikesine karşı da çocuğunuzun sarsılmasını önler. Korunaklı gövde tasarımlarıyla ebeveynlerden tam not alan oto koltuğu çeşitleri darbe emici etkiye sahip boyunluklarıyla çocukların olası bir tehlike anında güven içerisinde kalmasını sağlar. Yumuşak başlıklarıyla çocuğunuzun yolculuk esnasında uyumasını da kolaylaştıran koltuklar az alan kaplayan tasarımlarıyla göz doldurur. Yaş aralığına göre tercih edebileceğiniz alternatif modeller aynı zamanda ağırlık bilgisine göre de satın alabileceğiniz alternatifleri beğeninize sunar. Yan koruma tamponlarıyla anne babalardan tam not alan koltuklar pedli iç kısım aracılığıyla çocuğunuzun konforunu da üst düzeyde tutar. Genişletilmiş iç hacimleriyle de dikkat çeken oto koltuğu ürünleri çocuğunuzun canının sıkılmasını önler ve çevreyi seyredebilmek için gerekli görüş açısını korur.

Koruma Önlemleriyle Güvenli Yolculuk Deneyimi

Yan koruma desteğiyle yanlardan gelebilecek darbeleri önleyen oto koltukları yardımıyla çocuğunuzun emniyet altında kalmasını sağlarsınız. Terletmeyen ped aracılığıyla seyahat süresince yumuşak bir zeminde oturmak mümkün hale gelir. Araçlara kolayca monte edilerek sabitlenebilen bu koltuklar, çıkarılabilir yapıları sayesinde çocuğunuz uyurken onu koltuk aracılığıyla taşıyabilmenizi de sağlar. Bu sayede evladınızın uykusu da bölünmez. Yatış pozisyonu ayarlanabilen ürünlerle uyku halindeki çocukların daha keyifli bir şekilde uyuyabilmesi için gerekli açı oluşturulur. Baş desteğinin de farklı konumlarda kullanılabilmesiyle beraber çocuğunuzun boynunun ağrımasını engellersiniz. Beş noktalı emniyet kemeri sistemiyle kolayca bağlantı gerçekleştirerek en kıymetli varlığınızı yolculuk süresince güvenli bir alanda tutabilmenin huzurunu yaşarsınız. Isofix özelliğine de sahip olan koltuklarla çocuğunuzu araç içerisinde emniyetli bir şekilde oturtabilmeniz de kolaylaşır. Emniyet kemeri görevi gören omuz askılıklarında dolgu bulunan koltuklar kayma sorununun önüne geçer.

Konforlu Yolculuklar İçin

Kemer ve Isofix desteğiyle kullanılabilen opsiyonel oto koltukları aracın imkânlarına göre esnek bir kullanım yaşatır. Çelik gövde güçlendirici desteğine sahip modeller olası bir kaza ya da tehlike anında çocukların zarar görmesini engellemek için son derece sağlam bir yapı oluşturur. Döşemeleri kolayca silinebilen oto koltukları aracılığıyla hijyen düzeyini artırmak da kolaylaşır. Koku oluşumunun da üstesinden gelen hava akışı yaratan tasarımla beraber hijyenik bir aparata arabanızda yer verebilirsiniz. Kemer ayarı yapabilmeyi mümkün kılan kullanışlı oto koltuğu çeşitleri çocuğunuzun fiziksel özelliklerine göre ergonomik bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlere sahip olmanızı sağlar. Sırt dayanağının farklı konumlara rahatça getirilebildiği oto koltukları çocuğunuzun hareketliliğine ve uyku saatlerine göre kolaylık yaratır. Minderli yumuşak yan kanatlara yer veren ürünler çocuğunuzun rahatlığını düşünen detaylarıyla takdirinizi kazanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oto Koltuğu Fiyatları

893 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında