Oyuncak Helikopter Modelleri

Yaş aralığı fark etmeksizin bütün çocuklar hava taşıtlarına ilgi duyar. Hava taşıtları arasında onlar için en ilgi çekici olanlardan biriyse helikopterlerdir. Bu nedenle helikopter yapılı oyuncaklar çocukların severek oynadığı oyuncakların başında yer alır. Her yaş aralığındaki çocuklar için çeşitli markalar tarafından üretilen oyuncak helikopter modelleri, yapıları ve sahip oldukları özelliklerle çocuklarınızın oyun saatlerini daha güzel geçirmelerini sağlayabilir.

Oyuncak Helikopter

Farklı materyallerden üretilen oyuncak helikopterler, hitap ettikleri yaş aralığında bulunan çocukların ilgisini çekebilecek renk ve özelliklere sahiptir. Oyuncaklarla yeni tanışan çocuklarınız için edinebileceğiniz plastik yapılı helikopterler, sevimli görünümlere ve yanlarında ekstra insan ya da hayvan figürüyle gelebilir. Bu tür oyuncaklar, bazı meslek gruplarının yaptıkları işi çocuklarınıza öğretmenizde büyük katkı sağlayacak ürünlerdir. Dayanıklı ve kırılmaya azami dayanıklılık gösteren ürünler, özellikle küçük çocuklarınızın eğlenerek oyun süreçlerini daha verimli geçirmelerine yardımcı olur. Ayrıca sağlığa zararlı boya ve malzeme içermeyen ürünler, çocuklarınızın yutabileceği küçük parçalar da içermez.

Kreş çağındaki çocuklarınız için alabileceğiniz oyuncak helikopter modelleri, yapboz türünde ya da demonte olarak gelen ürünler olabilir. Çocuklarınızın yaratıcılıklarını ve el yeteneklerini geliştiren bu oyuncaklar, aynı zamanda onların kendi oyun dünyaları için de çok yönlü birer eşyadır. Zira böyle ürünler, farklı parçaların bir araya getirilmesiyle olması gerekenden daha değişik oyuncaklara da dönüşebilirler. Çocuklarınızın yapboz şeklindeki oyuncak helikopterlerle tek başına oynayabileceği gibi arkadaşlarıyla da bir aradayken iletişim becerilerini arttıran bu oyuncaklarla oynayabilirler.

Oyuncak Helikopter Modelleri

Okul çağındaki çocuklarınızın ilgi alanları çeşitlilik gösterebilir. Örneğin, koleksiyon merakı olan çocuklarınız için çeşitli markaların sunduğu, metal gövdeli ve kanatları dönebilen oyuncak helikopter modelleri uygun olabilir. Ürünlerin, farklı meslek gruplarını temsilen geliştirilen modelleri, gerçek helikopterlerin yapılarına uygun ve belirli ölçeklerde küçültülerek bire bir aynısı olarak üretilir. Helikopter kullanma deneyimini en yakından tatmak isteyen çocuklar için ortaya konan oyuncak helikopterler, uzaktan kumandalı ve drone yapılı ürünlerdir.

Yükselme ve alçalma hareketlerinin yanı sıra her yöne hareket etme yeteneği olan uzaktan kumandalı oyuncak helikopterler, seçeceğiniz modele göre belirli bir mesafeye kadar kontrol edilebilirler. Yeterli süre şarj edildikten sonra 20 dakikaya kadar uçuşlarını sürdürebilen ürünler, düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı malzemeden üretilirler. Drone formundaki oyuncak helikopterler, daha stabil bir uçuş deneyimi sunarken, kontrolcülerinin daha esnek hareketlere imkan tanıması, bu ürünlerin ön plana çıkmasını sağlar. Seçeceğiniz kimi ürünleri, akıllı cep telefonu ve tabletlerle eşleştirerek üzerilerinde yer alan opsiyonel kameralar sayesinde fotoğraf ve video çekebilirsiniz.

Oyuncak Helikopter Fiyatları

Çocuklarınızın evde, kreşte ya da sokakta arkadaşlarıyla birlikte oynayabilecekleri oyuncak helikopter modelleri, onların eğlence ve oyun anlayışlarında olumlu bir değişim yaşatabilir. Küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çeken drone ve uzaktan kumandalı helikopterler, küçüklerle birlikte oynandığında eğlenceli saatlerin yaşanmasına ortam hazırlar. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli durum, hareketli ve uçabilen ürünlerin kullanım alanlarını ve şekillerini kullanım kılavuzlarından dikkatlice okumanız ve çocuklarınıza böyle oyuncaklarla oynamadan önce gerekli bilgileri vermenizdir.

Tercih edeceğiniz oyuncak fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, hitap ettiği yaş aralığı, hareketli ya da hareketsiz olması gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Eğer çocuğunuz oyuncaklarla yeni tanışıyorsa, sevimli görsellere sahip, temel düzeydeki oyuncaklardan alabilirsiniz. İlköğretim okuluna giden çocuklarınız içinse hareketli ya da koleksiyon için üretilen yarı hareketli ürünleri hediye edebilirsiniz.

Siz de çocuklarınızın oyun saatlerine farklı bir renk katmak için birbirinden güzel oyuncak helikopterlerden dilediklerinizi alabilir, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Oyuncak Helikopterler

242 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vardem Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  2. Sunman Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  3. Can Oyuncak Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  4. Harika Kanatlar Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  5. Can-Em Oyuncak Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  6. Planes Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  7. Maisto Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  8. Polesie Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  9. Dickie Toys Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  10. Mega Oyuncak Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  11. Paw Patrol Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  12. Silverlit Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  13. Revell Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  14. Galaxy Oyuncak Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  15. Hobimtek Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  16. Birlik Oyuncak Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  17. Hot Wheels Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  18. Mama Camilla Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  19. Maxx Wheels Oyuncak Helikopter & Uçaklar
  20. Pasifik Toys Oyuncak Helikopter & Uçaklar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yaş Aralığı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Karakter / Tema
 8. Cinsiyet
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/60006677/60006681
Başa dön