1935 yılından bugüne dek cam ev eşyası sektöründe lider firma konumunu koruyan Paşabahçe, tasarladığı servis tepsileri ile hijyen ve kalitenin yanı sıra dayanıklılığı ve estetiği de müşterilerine sunmaktadır. İnsan sağlığını tehdit etmeyen malzemelerden üretilen servis tepsileri, kullanılan borcamın üretim esnasında geçtiği işlemler yardımıyla yüksek düzeyde dayanıklılık sergileyerek mutfaklarda uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Güvenli tasarımları ve taşıdıkları fonksiyonellik ile tepsiler, ikram sektöründe ortaya çıkan tüm gereksinimleri karşılamaktadır.

Paşabahçe Servis Tepsisi

Paşabahçe servis tepsileri, firmanın kurulduğu günden bu yana kazanılan 80 yıllık bir deneyimin ürünü olarak sizlere sunulmaya devam edilmektedir. Camın temel alanlarının tümünde uzmanlaşmış olan firma, cam ev eşyası ve ikram sektörüne yönelik ISO 9000 kalite sertifikası güvencesiyle üretim yapmaktadır. Cam sektöründeki en ileri teknoloji ve geliştirme faaliyetleri kapsamında üretilen servis tepsileri, Paşabahçe'nin alt markası olan Borcam lisansı altında dünya çapındaki kullanıcıların taleplerini karşılamak üzere pazara sunulmaktadır. Ürünlerde fonksiyonellik, hijyen, estetik ve dayanıklılık gibi kullanıcılar tarafından ihtiyaç duyulan temel özellikler bir arada bulundurulmaktadır. Satış aşamasına dek ürünlerin kalite kontrolleri titizlikle yapılarak, üretimde operasyonel mükemmelliğe ulaşılması sağlanmaktadır.

Servis tepsilerinin üretimi esnasında hijyen ön planda tutularak, insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan materyaller kullanılmaktadır. Ürünler, hijyenik bir yüzeye ve kolay temizlenme özelliğine sahip olmalarının yanı sıra tamamı geri dönüşebilen bir madde olan camdan üretilmektedir. Yapı olarak sağlığa zararlı bir madde bulundurmayan ve gıda ile kullanıma son derece uygun olan cam, ürünün yıllar boyu kullanılsa dahi bakteri ve mikrop üretmeden hijyenik kalmasına olanak verir. Servis tepsilerinde yaygın bir şekilde kullanılan borcam, içeriğinde bor oksit bulundurması sayesinde termal şoklara karşı optimum dayanıklılık sergiler. Böylelikle, ürünler ısıya dayanıklı hale gelerek fırınlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Paşabahçe servis tepsileri, ikram sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilmiş tasarımları ile markanın ürün yelpazesi arasındaki yerini almaktadır. Yaratıcılığın ve yenilikçiliğin ön plana çıktığı tasarımlarda mükemmel denge korunarak ürünlerin iyi oranlanmasına özen gösterilmektedir. Çeşitli ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan servis tepsilerinde, evrensel moda akımlarından etkilenilerek oluşturulmuş estetik detaylar göze çarpmaktadır. Estetik duyarlılığın unutulmadığı bu çağdaş ürünler, sahip oldukları fonksiyonellik ile de kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Hijyen ve estetik duyarlılığın Paşabahçe kalitesi ile buluşturulduğu servis tepsileri, sahip oldukları teknik özellikler sayesinde kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Mutfakta duyulan cam eşya gereksinimi düşünülerek doğru bir şekilde tasarlanan ürünler, sağlıklı olmalarının yanı sıra yüksek düzeyde dayanıklılığa da sahiptirler. Tam sertleştirme veya ağız sertleştirme işlemleri uygulanarak elde edilen bu dayanıklılık özelliği, ürünlerde güçlü darbelere, kırılma ve çizilmelere karşı koruma sağlamaktadır. Ürünler, bu işlemler sayesinde ani ısı değişikliklerine dayanıklı hale gelerek, mikrodalga fırınlarda dahi kullanıma olanak sağlar. Temperleme işlemi, servis tepsilerinin sabunlu suyun etkilerine, asitlere ve bulaşık makinesinde meydana gelecek olası aşınmalara karşı direnç göstererek uzun ömürlü kullanım sağlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda ürünün kırılma esnasında keskin ve büyük parçalar yerine, daha küçük ve küt parçalara ayrılmasını sağlayacak olan bu işlem, müşterilere güvenli tasarım özellikleri sunmaktadır. Müşteriler, temperleme işlemi uygulanmış ürünleri kutularında bulunan uyarılar sayesinde ayırt edebilmektedirler.

Gereksinimleri karşılamanın yanı sıra müşterilerine hijyen ve dayanıklılık güvencesi ile sunulan servis tepsileri, uzun yıllar kullanım olanağı sağlamaktadır. Yüksek kalitede ve kullanıcı odaklı seriler halinde ürettiği modellerle kullanım ömrünü artırması sayesinde mutfak gereçlerinde ortaya çıkacak yenilenme ihtiyacı sıklığını azaltan Paşabahçe; servis tepsilerini de ekonomik birer tercih olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Paşabahçe Servis Tepsileri

24 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Paşabahçe Servis Tepsileri
  2. Korkmaz Servis Tepsileri
  3. Schafer Servis Tepsileri
  4. Kütahya Porselen Servis Tepsileri
  5. Emsan Servis Tepsileri
  6. Pierre Cardin Servis Tepsileri
  7. Bambum Servis Tepsileri
  8. Karaca Servis Tepsileri
  9. Keramika Servis Tepsileri
  10. Nehir Servis Tepsileri
  11. Hisar Servis Tepsileri
  12. Tantitoni Servis Tepsileri
  13. Tupperware Servis Tepsileri
  14. Bernardo Servis Tepsileri
  15. Aryıldız Servis Tepsileri
  16. Neva Servis Tepsileri
  17. Erdem Servis Tepsileri
  18. Esse Servis Tepsileri
  19. Biev Servis Tepsileri
  20. Sinbo Servis Tepsileri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Paşabahçe
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/231026/pasabahce
Başa dön