Parça etlerin kesilmesi, doğranması ve dilimlenmesi için tasarlanan et bıçakları kaliteli paslanmaz çelikten üretiliyor ve farklı işlevsel detaylar sunuyor. Genel olarak kasapların ve profesyonel şeflerin kullandığı bıçakların ev tipi ürün seçenekleri de mevcut. İhtiyacınız olan et kesme bıçaklarını, Pirge’nin üstün kaliteli ürünleri arasında kolayca bulabilirsiniz. Markanın kasap ve şef bıçağı çeşitlerini tekli ürünler olarak alabileceğiniz gibi 3’lü ve 4’lü setler hâlinde de alabilirsiniz. Kaliteli kaymaz sap ve birinci sınıf paslanmaz çelik detayı ile üretilen Pirge bıçak çeşitlerini, uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanmanız mümkün.

Pirge Et Bıçakları Yüksek Teknoloji ile Tasarlanır

Sektörün önde gelen markalarından olan ve 1879 yılından beri Bursa’da faaliyet gösteren Pirge, endüstriyel kullanıma uygun bıçak ve kesici aletler üretimi yapıyor. Profesyonel şefler ve kasaplar için üretilen Pirge Et Bıçakları birçok ülkeye ihraç ediliyor. Firmanın et doğrama, kesme, sıyırma, kasap, şef ve steak bıçağı modellerini tüm profesyonel çalışmalar için kullanabilirsiniz. Pirge’nin ev tipi ürün çeşitleri ise pratik ve konforlu kullanım keyfi sunuyor. Gövdeleri yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen bıçakların sap kısımları ahşap ve plastik gibi farklı malzemelerle tasarlanıyor. Kullanım amacına uygun formlarla üretilen bıçakları, kaymayan sap özellikleri sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Pirge et kesme ve doğrama bıçaklarının bazı modelleri plastik enjeksiyon yöntemi ile güçlendiriliyor. Güçlendirilmiş kaymaz sap ile üretilen bıçaklar, uzun süreli ve hızlı kullanımlar için ideal ürünler olmayı başarıyor. Çok keskin yumuşak saplı kesim bıçağı, sıyırma bıçağı ve yüzme bıçağı olmak üzere 3 parçadan oluşan Pirge kurban kesim setleri, yüksek karbonlu paslanmaz çelik gövde, 2 kez bilenmiş ve parlatılmış kesici ağız detayı ile üretiliyor. Profesyonel kurban kesimi yapan kasapların tercih ettikleri setler arasında yer alıyor.

Pirge Et Kesme Bıçaklarının Sunduğu Kolaylık

Pirge’nin profesyoneller için tasarladığı şef setlerini, et kesme, doğrama ve sıyırma bıçaklarını evinizde de rahatça kullanabilirsiniz. Kemikli etleri, bütün tavukları ve iri balıkları kesmek için farklı boyut ve formlarla üretilen Pirge et kesme bıçaklarından yardım alabilirsiniz. Konforlu, güvenli ve rahat kullanım olanağı sunan bıçaklar, kendinizi yormadan etinizi kesmenize imkân tanıyor. Mutfakta en büyük yardımcınız olmaya aday esnek yapılı Pirge lakerda bıçakları ile et ve balık filetolarını rahatça çıkartabilirsiniz.

Evinizde kullanmak amacıyla bir şef seti almak istiyorsanız, markanın 20 – 25 cm boyutlarındaki bıçak setlerini deneyebilirsiniz. Et, tavuk, balık, sebze ve peynir gibi gıda ürünlerini kesebileceğiniz, fileto çıkarabileceğiniz bıçaklarla farklı lezzetler hazırlamanız mümkün. Derileri çıkarmanızı, kemik ve kılçıklardan arındırmanızı sağlayacak ince yapılı ve keskin ağızlı sıyırma bıçaklarını da tercih edebilirsiniz. Et kesim işlerinizi pratikleştirmek için kırmızı, siyah, yeşil, mavi, sarı ve kahve gibi sap renkleriyle üretilen bir Pirge kasap bıçağı alarak konforlu şekilde çalışabilirsiniz.

Et Kesme ve Doğrama Bıçaklarınızı Özenle Koruyun

Kaliteli ürünlerden oluşan Pirge et kesme ve doğrama bıçaklarını özenle korur ve bakımlarını yaparsanız uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanım için aldığınız bıçak setlerinizi, kendi koruma kılıfları içerisinde saklamanız büyük önem yaşıyor. Rulo bıçak çantalarını, kılıflarını ya da ahşap bıçak stantlarını tercih edebilirsiniz. Pirge et kesme bıçaklarınızın keskin ağız kısımlarını dikkatlice korumanız gerekiyor. Bıçakların kesici kısımlarının birbirine değmesine izin verirseniz özelliklerini kaybetmelerine neden olabilirsiniz. Bıçaklarınızı vakti geldiğinde özel üretilmiş masatlar aracılığıyla yeniden keskinleştirmeniz gerekiyor. Pirge et kesme bıçaklarınızı mermer ve taş yüzeylerde kullanmazsanız daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Kategoride sunulan Pirge et bıçaklarını inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri belirleyip kolayca satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Pirge Et Bıçakları

Toplam 24 / 208 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80320060/238128/60000849/pirge