Her mutfağın olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan davlumbazlar yemek pişirme sırasında oluşan yoğun kokuları içine çekerek ortadan kaldırıyor. Davlumbazlar sürekli yemek pişirilen evlerin vazgeçilmezi oluyor. Özellikle çok fazla yağ kullanılan kızartma işlemlerinde davlumbaza ihtiyaç duyuluyor. Yemek pişirme işlemi sırasında ortaya çıkan kötü koku ve ısı davlumbaz sayesinde mutfaktan arındırılıyor. Davlumbaz kullanımı doğru ve düzenli şekilde sağlandığında yemek pişirmesi sırasında ortaya çıkan dolaplardaki yağlanma problemi de azalıyor. Birçok farklı beyaz eşya markası davlumbaz üretimi yapıyor. 1995 yılında kurulan Profilo markası beyaz eşya, ankastre cihazlar, klimalar ve küçük ev aletleri üretiyor. Güncel teknoloji kullanılarak tasarlanan Profilo davlumbaz aspiratör mutfaklarda ocak üzerine konumlandırılıyor. Havadan gelen duman, buhar, ısı ve kötü kokuları uzaklaştıran Profilo davlumbazlar mutfakta ferahlık sağlıyor. Profilo davlumbaz karbon filtre özelliği ile ilgi çekiyor. Farklı renklerde ve özelliklerde tasarlanan Profilo davlumbaz fırın çeşitlerini Hepsiburada ile inceleyebilirsiniz. 

Profilo Davlumbaz Özellikleri

Profilo davlumbaz özellikleri ve tasarımı ile farkını ortaya koyuyor. Mutfaklarda yemek pişirme işlemi sırasında yoğun miktarda yağ kokusu olabiliyor. Profilo davlumbazlar kötü kokuların, ısının ve nemin ortamdan atılmasını sağlıyor. Havayı toplayarak filtreleyen davlumbazlar tekli ya da set halinde satın alınabiliyor. Mutfaklarda kullanılan davlumbazlar dumanı ve buharı hızla içine çekiyor. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan Profilo davlumbazlar korozyona uğramadığı için gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Pratik şekilde temizlenebilen Profilo davlumbazlar yağı ve kiri belli etmeyecek şekilde tasarlanıyor. Profilo davlumbaz filtresi kolayca çıkarılarak bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Mutfağı daha hijyenik ve ferah bir hale getiren Profilo davlumbazlar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Yüksek emiş gücüne sahip olan davlumbazlar mutfakları kötü kokulardan ve nemden arındırıyor. Aktif karbon filtre sistemine sahip olan davlumbazlar kötü kokuları içine çekerek temiz bir şekilde geri veriyor. 

Profilo Davlumbaz Modelleri

Profilo davlumbaz modelleri arasında tek emişli ada tipi, duvar tipi, çift emişli ada tipi, konsol tipi, kaş tipi, tezgah üstü ve soğuk işlem davlumbazları sayılabiliyor. Profilo davlumbazlarında yer alan yağ filtresi doğrudan kullanım amacına ve yerine göre tasarlanıyor. Pratik bir şekilde monte edilerek davlumbazlar konforlu kullanım imkanı sunuyor. Mutfağın içine hava filtrelemesi sağlayan Profilo davlumbaz yağ filtresi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Değiştirilebilir filtreye sahip olan Profilo filtreli davlumbaz hijyenik kullanımı ile ön plana çıkıyor. Baca borusu ile kullanılan Profilo davlumbazlarda üç farklı güç kademesi bulunuyor. Mekanik şekilde kontrol edilebilen Profilo davlumbaz hem hava çıkışı hemde hava dolaşımı sağlıyor. Farklı genişlik ve uzunluğa sahip olan Profilo davlumbazlar her kullanıcının mutfağına uyum sağlayabiliyor. 67 dB ses seviyesine sahip olan Profilo davlumbazlar çalışırken çevreyi çok fazla rahatsız etmiyor. Farklı renklerde ve şekillerde tasarlanan Profilo davlumbazlar emme gücüne, teknik özelliklerine ve boyutlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Piramit şekline sahip olan duvar tipi davlumbazlar alçak tavanlı evlerde yaşayan kullanıcılara hitap ediyor. Profilo davlumbazların üzerinde yemeklerin net bir şekilde görünmesini sağlayan aydınlatma sistemi bulunuyor. Tek bir tuş yardımıyla kullanıcılar davlumbaz ışığını açıp kapatabiliyor. Profilo davlumbaz aydınlatma ampulü sarı ya da gün ışığından oluşuyor. Profilo ankastre davlumbaz modelleri inoks renk seçeneği ile şıklık sunuyor. Bunun dışında markanın beyaz ve siyah renklerinde üretilen davlumbazlar da  mevcut. Profilo davlumbaz seti üçlü olarak satışa sunuluyor. Profilo davlumbaz cam modeli şık tasarımı ile mutfaklara ayrı bir hava katıyor. 

Profilo Davlumbaz Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Profilo davlumbaz satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler bulunuyor. Çünkü her Profilo davlumbaz modeli farklı bir fonksiyonel özelliğe ve tasarıma sahip olabiliyor. Profilo davlumbaz seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken özellik ürünün emiş gücü. Çünkü davlumbazın emiş gücü mutfağın havasını değiştirecek zamanı belirliyor. Örneğin; 10 m2 genişliğindeki bir mutfağın havası 500 m3/saat gücündeki bir davlumbaz ile 3 dakika gibi bir sürede değişiyor. Davlumbaz satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise davlumbaz boyutu oluyor. Çünkü davlumbaz boyutunun ocak ile uyumlu olması gerekiyor. Örneğin; 60 cm’lik bir ocak için 60 cm boyutundaki Profilo davlumbaz uygunluk gösteriyor. Profilo davlumbaz seçiminde dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de ses seviyesi oluyor. Davlumbazların gürültü seviyesi 30 dB ile 75 dB arasında değişiklik gösteriyor. Profilo davlumbaz satın alırken renk seçimi de ürünün görsel görünümü açısından önem arz ediyor. Mutfak ve beyaz eşya ile uyumlu tercih edilen davlumbaz modern bir görünüm sunuyor. 

Profilo Davlumbaz Seti

Mekanik kontrol tipine sahip olan Profilo davlumbaz seti hem fırına hemde ocak üstüne sahip olabiliyor. Set olarak satışa sunulan Profilo davlumbazlar üç ayrı parçadan oluşuyor. Bu üç parça arasında; davlumbaz, fırın ve ayaz yer alıyor. 

Profilo Davlumbaz Nasıl Temizlenir?

Profilo davlumbazlar modellerine bağlı olarak mangal, filtre, ocak ve fırın gibi farklı alanlara sahip oluyor. Profilo davlumbaz temizliği yapılırken dikkatli olunması tavsiye ediliyor. Cam veya çelik malzemelerden üretilen Profilo davlumbazlar için sünger ve tel kullanılması önerilmiyor. Filtreleri sabit olan davlumbazların yumuşak uçlu fırçalarla temizlenmesi tavsiye ediliyor. Temizlik sırasında yumuşak bezler kullanılması davlumbazın boyasını soldurmuyor ya da kaldırmıyor. Davlumbaz temizliğinde kullanılan deterjanların çok fazla kimyasal madde içermediğine dikkat edilmesi öneriliyor. Filtreleri çıkan davlumbazlar çıkmayanlara kıyasl daha rahat temizleniyor. Mandal veya sürgülerden çıkarılan filtreler elde ya da bulaşık makinesinde yıkanarak temizlenebiliyor. 

Profilo Markası Hakkında Kısaca Bilgi

1976 yılında İstanbul’da kurulan Profilo markası beyaz eşya ve elektronik ürün üretimi yapıyor. Yahudi asıllı Türk işadamı Jak Kamhi tarafından kurulan Profilo 1995 yılından beri BSH bünyesi altında faaliyet gösteriyor. “Dayanıklı Ev Aletleri” sloganı ile tanınan marka beyaz eşya, ankastre cihazlar, klima cihazları, elektrikli süpürgeler, su ısıtıcıları ve küçük ev aletleri üretiyor. Profilo beyaz eşya ürünleri arasında; buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, fırınlar, ocaklar ve aspiratörler yer alıyor. Profilo ankastre ürünler arasında ise ankastre fırınlar, mikrodalga fırınlar, ocaklar, aspiratörler, davlumbazlar, bulaşık makineleri ve ankastre setler bulunuyor. 

Profilo Davlumbaz Fiyatları

Profilo davlumbaz fiyatları genişliğine, rengine, tipine, hava debisine, şekline ve kademe sayısına göre değişiklik gösteriyor. Beyaz eşya ve ankastre ürünler arasında yer alan Profilo davlumbaz çeşitleri Hepsiburada ile kolayca listelenebiliyor. Profilo davlumbaz modelleri en çok satanlar, en yeniler, artan fiyat veya azalan fiyat şeklinde sıralanabiliyor. Daha sonra Profilo davlumbazlar hem kendi aralarında hemde farklı markalarla özellik ve fiyat açısından karşılaştırılabiliyor. Profilo davlumbaz fiyat araştırmasında en az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirlenebiliyor. Bu işlem kullanıcıların davlumbaz için ayırdıkları bütçenin dışına çıkmamayı sağlıyor. Değerlendirme puanı 4 ve 4+ olan Profilo davlumbazlar filtrelendiğinde daha önce satın alınarak memnun kalınan ürünlere ulaşılıyor. Profilo davlumbazlar tipine, genişliğine, hava debisine, rengine, şekline, kademe sayısına ya da satıcısına göre filtrelenebiliyor. Cazip fiyat sunan ya da hızlı teslimat yapan satıcılar kullanıcıların ilgisini çekiyor. Filtreleme özelliği kullanıcıların arama skalasını daralttığı için daha hızlı şekilde aradığı davlumbaz modelini bulmaya yarıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profilo Davlumbaz

22 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Renk
Toplam 22 / 22 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22006/profilo