Regal Çamaşır Makinesi

Zorlu holding bünyesinde 2002 yılında Türkiye’de kurulan Regal lider olan beyaz eşya markaları arasında yer alır. Gelişen teknoloji sayesinde geçmişten günümüze kadar gelen ve geniş bir ürün yelpazesine sahip markanın çamaşır makineleri en çok tercih edilen beyaz eşya grubunda yerini alır. Regal çamaşır makineleri gelişmiş teknolojisi sayesinde ev işlerinde oldukça kolaylık sağlayarak yüksek kalitede seçenekler sunar.

Regal çamaşır makinelerinin teknolojinin ilerlemesiyle günümüze kadar gelen birçok farklı modeli ve tasarımı bulunup her eşyaya uyum sağlayan bir yapısı bulunur. Ev işlerini kolaylaştırırken yüksek kapasiteleri sayesine çamaşır yükünü azaltıp ev işlerinde en büyük yardımcı olarak tercih edilir.

Üretmiş olduğu kaliteli beyaz eşyalarla beklentileri en üst seviyede karşılayan Regal uzun ömürlü ve avantaj sağlayan beyaz eşyaları müşterileriyle buluşturmaya devam eder. Regal çamaşır makineleri farklı renk seçenekleri ve teknik özellikleriyle müşterilerine sunulurken hayatı kolaylaştıran şık tasarımlara imza atmaya devam eder.

Regal Çamaşır Makinesi Modelleri

Her evde temel gereksinimlerden olan beyaz eşyaların içinde en sık kullanılan çamaşır makinesidir. Regal kullanıcılara büyük avantajlar sağlayan gelişmiş teknolojiyle ürettiği çamaşır makineleriyle beğeni toplamaya günümüzde de devam eder. Çamaşır makinesi modelleriyle evdeki şıklığı tamamlayıp aynı zamanda kapasiteleriyle beklentileri sonuna kadar karşılamaya yeterlidir. Modellerin teknik özellikleri arasında kapasitesi, enerji tüketimi, program ve devir sayısı birçok farklı seçenek bulunur.

Regal çamaşır makinesi modelleri ev tipi ve sanayi tipi olarak iki gruba ayrılıyor olsa da en çok tercih edilenler ev tipi olanlardır ve kullanıcılara evdeki yükün hafifletilmesi anlamında büyük avantajlar sunar.

Çamaşır makinelerinin kapasiteleri 5 kg ile 12 kg arası değişiklik gösterip ev halkının ihtiyacına göre kg seçenekleri mevcuttur. Regal 8 kg çamaşır makinesi 4 kişilik bir aile için yeterli olup kişi sayısının daha fazla olması durumunda daha yüksek kapasiteye sahip olan regal çamaşır makinesi 9 kg tercih edilmelidir. Bu kapasitelerin yanı sıra ultra sessiz özelliğe sahip olan modellerin de tercihi sıklıktadır. Özellikle bebekli olan aileler ultra sessiz olan modelleri sessiz çalışması ve enerji tasarrufu sağlamasından dolayı tercih ederler.

Regal çamaşır makinesi 7 kg kapasiteye sahip ise az çamaşır bulunan ve kalabalık olmayan aileler için uygun görülür. Diğer modellere göre regal 7 kg çamaşır makinesi daha az çamaşırı bulunan kişiler tarafından ve özellikle tek başına yaşayan bireylere uygun bir çamaşır makinesi seçeneğidir.

Modeller içerisinde yer alan kapasite avantajlarının yanı sıra geliştirilen kireç zırhı sayesinde sulardan kaynaklı kireçlerin giderilmesine yardımcı olarak makine için uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Çamaşır makinesi bu zırh sayesinde koruma altında olarak uzun vadede en üst düzey performansı sergiler. Kireç sorunlarının giderilmesi ve çamaşır makinesi için önemli olan enerji tasarruflarını sağlamak için mutlaka regal çamaşır makinesi çözümlerini inceleyerek avantajlarından faydalanmalısınız.

Regal Çamaşır Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çamaşır makineleri modelleri itibariyle üretim aşamalarında devir, program, kapasite ve tasarım olarak farklılıklar gösterir. Önemli olan kişilerin beklentilerini ve çamaşır yıkama kapasitelerini belirleyerek tercih yapabilmesidir. Öncelikli olarak yapılması gereken çamaşır makinesinin kullanılacak ortama uyum sağlayabilmesi için tasarımlarının ve renklerinin seçimidir. Kalabalık ailelerin tercih edebileceği 10 kg kapasiteli makineler uygun iken yalnız kişilerin ve kişi sayısı az ailelerin 5-7 kg çamaşır makinesi kapasitesi yeterli olur. Bu kapasiteleri göz önünde bulundurarak doğru tercihler yapılmalıdır.

Plus özellikleri dikkate alınmalıdır ve enerji tasarrufu sağlayan modeller bilinerek tercih edilmelidir. Plus sayısı ne kadar fazla ise enerji tüketimi o kadar az olur. Bu teknik bilgi sayesinde enerji tasarrufu sağlanarak maddi açıdan fayda görülebilir.

Modeller arasında yer alan programların çokluğu daha çok çamaşırın farklı programlar kullanılarak daha kolay yıkanabilmesini sağlar. Bu özellik bilinerek 10 ya da 15 programlı modeller daha avantaj sağlamasından dolayı tercih edilmelidir.

Regal Çamaşır Makinesiyle Ütü Çok Kolay

Regal çamaşır makineleri her geçen gün teknolojilerini geliştirerek makinelerin içerisine yeni bir özellik eklemekten kaçınmayıp kullanıcıların memnuniyetini kazanmaktadır. Son gündemde olan özelliği ise ütünün dert olmaktan çıkmasına yardımcı olan kolay ütü fonksiyonudur. Yıkama sırasında ve sonrasında enerjiden tasarruf olarak fayda sağlayan kolay ütü sistemi çamaşırların daha az kırışık olarak çıkmasını ve en narin şekilde yıkanmasını amaçlar. Çamaşırların yapısına zarar vermeden ütüyle uğraştırmayıp hassas bir yıkama yapar.

Regal Çamaşır Makinesi Hassas Yıkama Özelliği

Regal çamaşır makinelerinde kristal kazan özelliği bulunur. Bu kristal kazan yapısı çamaşırların narin bir şekilde yıkanmasını ve yapısına zarar vermeden uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasını sağlar. Hassas olan çamaşırlar için elde yıkama yapmak yerine kristal kazan özelliği sayesinde hassas bir şekilde yıkayarak ilk günkü güzelliğini korumaya yardımcı olur. Hassas olan kumaşların korunmasına yardımcı olmak için en düşük devir programda yıkama gerçekleşerek uzun ömürlü kullanma imkanı sunar.

Gün içerisinde çok kirli olmayan çamaşırlar için 15 dakikalık program kullanılarak kısa sürede çamaşırları tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Regal Çamaşır Makinesi Bebek ve Sağlık Dostu

Bebeklerin ve bireylerin sağlıklı bir yaşam sürmeleri için kıyafetlerin hijyenik olması önemli bir koşuldur. Regal çamaşır makinesi 4 bakteri ve 7 alerjene karşı etkili bir koruma sağlama özelliğine sahip olmasından dolayı çamaşırların hijyen koşullarına uyum sağlamasına yardımcı olan bir teknolojiye sahiptir. Alerjik olan ciltler için özel geliştirilmiş programları sayesinde çamaşırların yıkanarak hemen giyilebilmesine yardımcı olur.

Bebek kilidinin bulunuyor olması çocukların güvenli bir şekilde dolaşmalarını sağlar ve çamaşırlar için gelişmiş teknolojisi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Hem bebek sağlığı hem de kişilerin sağlıklarını korumaya yarayan bir teknoloji sunan Regal markası modelleri ihtiyaçlara yönelik olarak tercih edilerek avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Regal Çamaşır Makinesi Fiyatları

Regal çamaşır makinesi farklı tasarım ve kapasitelere sahip modelleriyle beklentileri karşılayabilen yüksek teknolojili bir beyaz eşya grubudur. Regal çamaşır makinesi fiyatları tasarım, kapasitesi ve program gibi detaylara bağlı olarak değişiklik gösterir. Yıkama kapasitesinin artmasıyla Regal çamaşır makinesi fiyatı da yükseleceğinden mutlaka ihtiyaca yönelik bir alım yapılması önerilmektedir.

Çamaşır makinesi modellerini tercihe göre belirleyerek plus kapasitesinin fazla olduğu modellerin seçimi yapılmalıdır. Regal çamaşır makinesi fiyat listesi her yıl gelişen teknolojiye bağlı olarak değişir ve müşterilerine en uygun fiyatları sunmaya devam eder.

Çamaşır makinelerindeki program sayısı ve kapasitesi fiyatları da etkileyeceğinden mutlaka bu detayların bilinerek tercih yapılması gereklidir. Kapasite ve program sayısı arttıkça fiyatlar da yükseleceğinden beklentileri karşılama kriterleri belirlenerek maliyet araştırması yapılmalıdır.

Regal Çamaşır Makinesi Üreticisi Kimdir?

Zorlu holding bünyesinde Ahmet zorlu tarafından üretilen bir beyaz eşya grubudur.

Regal Çamaşır Makinesinde Beyazların Yıkama Derecesi Nedir?

Kirli ve beyaz renkte olan çamaşırlar için pamuklu programda yıkama derecesi 60 olarak ayarlanmalıdır.

Çamaşır Makinesi Sıkma Arızası Veriyorsa Yapılması Gereken Nedir?

Çamaşır makinesi üzerinde yer alan suda bırakma ya da bekletme tuşlarından birine basılması durumunda bu arızayı vereceğinden tuşa tekrar basılarak bir süre beklenmesi önerilir.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Regal Çamaşır Makinesi

26 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yıkama Kapasitesi
Toplam 26 / 26 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?