Regal Çamaşır Makineleri

Kirli kıyafetleri temizlemek için kullanılan çamaşır makineleri, kullanım kapasitesi gibi özellikleri dikkate alınarak seçilir. Özellikle enerji ve su harcama seviyeleri farklılık gösteren makineler, farklı kullanıcılara hitap eder. Teknik özellikleri ve kapasiteleri farklı olan çamaşır makinelerini inceleyerek uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Regal Çamaşır Makinesi

İleri teknolojileri hayata katarak büyük değişimler yaratmayı hedefleyen Regal, klimadan ankastre ürünlere kadar birçok farklı cihaz üretir. Regal markasına ait beyaz eşyalar arasında yer alan çamaşır makineleri, fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeker. Verimli deterjan kullanma sistemine sahip ürünler, düşük derecelerde hijyen sağlama gibi özellikleri ile tercih edilir. Çamaşır makinesi modelleri arasında özellikle A+ ve A+++ enerji sınıfına sahip ürünler tasarruf etmenizi sağlar.

Çamaşırların kirlilik seviyesini seçme özelliği bulunan ürünler ise çamaşırları doğru şekilde yıkamanıza imkan verir. 5 kilodan 9 kiloya değişen yıkama kapasitesine sahip ürünler arasında, geniş hacmi ile yorgan yıkama gibi fonksiyonları olan çamaşır makineleri, işinizi pek çok açıdan kolaylaştırır. Modelleri de farklılık gösteren Regal çamaşır makineleri gri ve beyaz renk seçenekleri ve modern hatları ile her eve yakışır.

Regal Çamaşır Makinesi Fiyatları

Regal çamaşır makineleri oldukça uygun fiyatlar ile tüketiciye sunulur. Teknik özellikleri ve performansları değişen çamaşır makineleri, kendi aralarında fiyat farklılığına sahiptir. Özelikle enerji sınıfları ve kolay kullanım özellikleri olan ürünler, farklı kullanıcılara hitap eder. A+ enerji sınıfına dahil ürünler ile A++ ve A+++ enerji sınıfına dahil ürünlerin fiyatları değişiklik gösterir.

Regal çamaşır makinelerinin fiyatlarını devir özellikleri de etkiler. 1200 ve 1400 gibi yüksek devirli makinelerin fiyatları 800 devir ve 1000 devirli ürünlere göre değişiklik gösterir. 12 dk. veya 15 dk. gibi kısa yıkama programları olan ürünleri inceleyebilir, fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Regal Çamaşır Makinesi Yorumları

Regal çamaşır makineleri fiyat ve performans açısından başarılı kabul edilen ürünlerdir. Modeller arasında, yıkama kapasiteleri ve teknik özellikleri ile kolay kullanıma imkan veren ürünler öne çıkar. Kısa yıkama programları tek kişilik veya küçük aileler için uygun bir tercih olur. 8 veya 9 kilo yıkama özelliği olan ürünler de geniş aileler ve sık çamaşır yıkayanlara hitap eder. Kirlilik seviyesi gösterme fonksiyonuna sahip ürünler ise çamaşır türüne uygun yıkama yapmayı sağlar.

Özellikle A++ ve A+++ enerji sınıfı çamaşır makineleri, elektrik tasarrufu yaparak bütçenizi korumaya yardımcı olur. Zaman ayarı bulunan çamaşır makineleri elektrik maliyetinin daha az olduğu saatlerde yıkama yapmanıza imkan verir. Hızlı yıkama özelliği olan ürünler ise özellikle çalışan kullanıcılara kolaylık sağlar.

Regal Çamaşır Makinesi Kullanımı

Teknik özellikleri farklı olan Regal çamaşır makinelerinin kullanımları fazla değişiklik göstermez. Makine, yetkili servis tarafından kurulduktan sonra su musluğu açılır ve priz fişe takılır. İlk yıkama işlemi için, ikinci deterjan gözüne toz deterjan dökülür ve kullanma kılavuzunda belirtilen program ile çamaşır koymadan makine çalıştırılır. Sonraki yıkamalarda yıkanacak çamaşırlar, kumaş türüne ve rengine bağlı olarak ayrılır. Kirlilik seviyesi bulunan makinelerde ise çamaşırlar az veya çok kirli olarak ayrılmalıdır.

Yıkanmak için ayrılan çamaşırların üzerinde, metal ayrıntılı kemerler veya ceplerde bozuk paralar makineye zarar vereceği için önceden çıkarılır. Kıyafetlerin düğmeleri takılıp fermuarları kapatıldıktan sonra makineye yerleştirilir ve makinenin kapısı kapanma sesi gelinceye dek itilerek kapatılır. Kıyafet türüne uygun deterjanlar deterjan bölümüne yerleştirildikten sonra, uygun program seçilerek makine çalıştırılır. Program iptali, durdurma veya değiştirme özelliği uygun tuşlar ile yapılır. Yıkama işlemi bitince kapak otomatik olarak açılır ve çamaşırlar boşaltıldıktan sonra makine fişten çekilir.

Regal Çamaşır Makinesi Fiyatları

7 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Regal
  2. Hotpoint Ariston
  3. Samsung
  4. Vestel
  5. LG
  6. Altus
  7. Arçelik
  8. Siemens
  9. Bosch
  10. Indesit
  11. Electrolux
  12. Hoover
  13. Profilo
  14. Beko
  15. AEG
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Grundig
  19. Vestfrost
  20. SEG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Kontrol Paneli
 6. Enerji Sınıfı
 7. Ek Özellikler
 8. Üretici
 9. Yıkama Kapasitesi
 10. Maksimum Devir Hızı
 11. Kurutma Özelliği
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Regal

Çamaşır Makineleri Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN