Mutfakta vakit geçirmeyi seven herkesin yardımcısı olan derin dondurucu cihazlar; yiyecek ve içecekleri evinize getirdiğiniz zamandaki tat, koku ve dokusu ile saklıyor. Firmanın beyaz eşya bölümündeki soğutucu ürünleri yiyeceklerin yapısını ve nemini iyi bir şekilde muhafaza ediyor. Regal marka derin dondurucular sayesinde dört mevsime ait lezzetler sofralarınızda bir araya geliyor. Etlerin, balıkların ve her türlü yiyeceğin canlılığını korumasını sağlayan Regal derin dondurucu modelleri, yılın herhangi bir günü açık havada veya evinizde ızgara keyfi yapmanıza olanak sağlıyor.

Firmanın elektrikli ev aletleri kış meyvelerini yaz sıcağında, yaz meyvelerini ise kışın soğuk günlerinde yemeği lüks olmaktan çıkarıyor. Evde veya iş yerinizde uzun süre sevdiğiniz gıdaları, sağlığınız için önemli olan yiyecekleri ve pratik bir şekilde ısıtılabilen pişmiş ürünleri bulundurabilirsiniz. Modern şehir hayatının getirdiği zaman sorununa dikey ve yatay derin dondurucu modelleri ile çözümler sunan Regal, yemek hazırlama sürecinizi hızlandırarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Besinleri saklamanız için buz dolaplarının raf ömrü yeterli gelmiyorsa derin donduruculardan yardım alabilir ve elinizin altında bekleyen dondurulmuş meyvelerle enfes kek ve kurabiyeler yapabilirsiniz. Orijinal tasarımlı elektrikli ev aletleri ile göz dolduran firmanın estetik görünümlü dondurucu çeşitleri yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor. Dekorasyon zevkinize hitap eden derin dondurucu modeller ile mutfakta geçen vakitler daha eğlenceli hale geliyor.

Regal Derin Dondurucu Modelleri

Regal derin dondurucu çeşitleri; taşıma esnasında işinizi kolaylaştıran tasarımı, iç aydınlatması ve sessiz çalışma özellikleri ile mutfakların önemli parçaları arasına giriyor. Evdeki yükünüzü hafifleten ve zevkinize hitap eden ürünü, firmanın sandık tipi ya da çekmeceli modelleri arasından seçebilirsiniz. Derin dondurucu alırken elektrik kesintisi halinde cihazın soğukluğunu kaç saat koruyabildiği bilgisi de önemli hale geliyor. Markanın beyaz eşya alanında listelenen ürünleri arasında teknik özelliklerine göre farklı hacimlere sahip derin dondurucu modelleri yer alıyor.

Hızlı dondurma düğmesinin olduğu cihazlar ev işlerini kısa zamanda yapması gerekenlere yardımcı oluyor. Elektrikli ev aletlerinin güç tüketimlerini aşağıya çekmek için A, A+ ve A++ enerji sınıfındaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Eviniz için uygun bulduğunuz derin dondurucuyu tanımak ve enerji tasarrufu açısından verimli bir şekilde kullanmak için kılavuzdaki talimatlara özen göstermeniz gerekiyor. Bakımını ihmal etmediğiniz derin dondurucudan seneler sonra bile ilk günlerdeki gibi hizmet alabilir ve Regal marka ürünün bütün fonksiyonlarından tam olarak yararlanabilirsiniz.

Regal Derin Dondurucu Fiyatları

Markanın yüksek teknolojiler ile donatılmış modern tesislerinde hassas bir şekilde üretilen tüm derin dondurucu çeşitleri, erişilebilir fiyatlarla alınabiliyor. Regal elektrikli ev cihazları, donanımlarındaki akıllı uygulamalar sayesinde en iyi performansla çalışıyor. Geniş fiyat aralığında yer alan derin dondurucu modelleri, ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerden çok daha fazlasını size sunuyor ve hayatınızda istediğiniz konforu yakalamanızı sağlıyor.

Mutfak gibi çok sayıda araç gerecin bulunduğu mekanlarda eşyaları organize etmek güvenlik ve rahatlık açısından önem taşıyor. Sandık tipi ürünlerin iç bölgesi çok verimli bir şekilde hiç boş yer kalmadan sonuna kadar kullanılabiliyor. Regal çekmeceli derin dondurucular ise yiyecek ve içecekleri pratik bir şekilde yerleştirme ve aranılan malzemeyi hızlıca bulma imkanı tanıyor. Çekmeceli makineler, çeşitli şekillerde doldurulmaya olanak sağladığından farklı boyutlarda dondurulmuş gıdaları muhafaza etmek için iyi bir seçenek oluşturuyor. Büyük tencere, içi dolu tabak ve derin parçalar gibi yerleştirilmesi zahmetli kapları; paketlenmiş içecek ve yiyecekleri uzun bir süre hijyenik bir şekilde koruyan bölmeli derin dondurucu modelleri, tercih edebileceğiniz kullanışlı aletler arasında bulunuyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Regal Derin Dondurucu Fiyatları

.
Çekmeceli
Sandık Tipi
.
Yükseklik (cm)
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22266/regal