Regal Derin Dondurucu

2002 yılından bu yana ürettiği beyaz eşyalar ile tanınan Regal, alanında başarılı Türk markaları arasında yer alır. Buzdolabından çamaşır makinesine, bulaşık makinesinin klimaya kadar oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan başarılı marka, ankastre bulaşık makinesi, davlumbaz ve fırın modelleri ve solo ürünleri ile dikkat çeker. Özellikle buzdolabı ve derin dondurucu modelleri ile benzerlerinden ayrılan Regal, kullanıcılara yiyeceklerini uzun süre saklama olanağı sunduğu derin dondurucu ürünler ile fark yaratır. Klasik sandık tipi derin dondurucuların yanı sıra buzdolabı formunda olan çekmeceli ve raflı modeller de üreten başarılı marka, tüm bu cihazları hem enerji tasarruflu hem de bütçe dostu fiyatlı olarak kullanıcıların beğenisine sunar. Yüksek kullanıcı memnuniyeti ile dikkat çeken Regal derin dondurucu modelleri, yalnız yaşayanlardan kalabalık ailelere kadar farklı kullanıcılar için yeterli kapasite seçenekleri sunar. Tıpkı buzdolabı modelleri gibi tek kapılı, iki kapılı ve üç kapılı derin dondurucu seçenekleri sunan başarılı marka, en çok 5 ve 7 çekmeceli dondurucuları ile beğeni toplar. Yiyeceklerin çok uzun süre taze kalmasını sağlayacak teknolojileri ile avantajlı bir kullanım süresi vadeden Regal marka derin dondurucu modelleri, sunduğu tüm avantajlara kıyasla hemen her bütçeye hitap eden fiyatlarıyla da fark yaratır. Markanın uygun fiyat politikasının net olarak görülebildiği derin dondurucu fiyatları, tıpkı zengin ürün yelpazesi gibi her bütçeye uygun seçenekler sunar.

Regal Derin Dondurucu Özellikleri

Türkiye beyaz eşya sektörünün lider markaları arasında yer alan Regal, farklı özelliklere sahip olan derin dondurucu modelleri ile öne çıkar. Çalışma prensibinden enerji kullanımına, modelinden rengine kadar farklı seçenekler sunan Regal derin dondurucular, kullanıcıların tamamen farklı olan ihtiyaç ve beklentilerine yanıt verecek niteliklere sahiptir. Başarılı cihazların özelliklerini sıralamadan önce “Regal derin dondurucu nasıl çalışır?” sorusunu yanıtlamak gerekir. Tıpkı bir buzdolabının dondurucu ünitesi gibi çalışan derin dondurucular, marka fark etmeksizin belirli kullanım talimatlarına göre çalıştırılır. Bu noktada yeni satın alınan bir derin dondurucuyu ilk olarak dikey konuma getirip prize takmadan 4 saat bekletmek gerekir. Daha sonra ise prize takılı olarak 12 saat bekletildikten sonra açma kapama tuşuna basılmalıdır. Yeni nesil derin dondurucu modellerinde bu kadar uzun bir kullanıma başlama süresine ihtiyaç duyulmayabilir. Cihazın tuşuna basılıp açıldıktan sonra ise kullanım kılavuzunda belirtilen ve muhafaza edilecek yiyeceklere uygun olan ısı ayarlarından uygun olanı seçilir. Öte yandan derin dondurucu kullanılırken kapağının uzun süreli olarak açık bırakılmaması gerekir. Bunun sebebi hem muhafaza edilen donmuş gıdaların çözünmeye başlaması hem de cihazın daha az soğutmaya ihtiyaç duyarak daha fazla enerji harcamasıdır.

Pratik, konforlu ve zahmetsiz bir kullanım sağlayan Regal, derin dondurucu özellikleri ile benzerlerinden ayrılırken kullanıcılara pek çok avantajı bir arada sunar. Özellikle Regal no frost derin dondurucu olarak adlandırılan modellerde yer alan hızlı soğutma bölmesi, acilen donması gereken gıdaların ekstra hızlı bir şekilde dondururken sıcak yaz günlerinde acilen soğutulması gereken içecek ve yiyecekleri de kısa sürede soğutmaya yarar. Oldukça pratik bir kullanım sunan bu bölmenin yanı sıra buzdolabı formundaki Regal derin dondurucu modelleri çekmeceli ve çekmecesiz kullanım avantajı ile dikkat çeker. Normalde çekmeceli olarak kullanıcılara teslim edilen söz konusu cihazlar, çekmeceler çıkarılarak da kullanılabilir. Çekmece sayısı kadar rafa sahip olan Regal derin dondurucu modelleri, ayrıca farklı ısı ayarlarına sahip otomatik modlar sayesinde farklı şekillerde kullanım avantajı da sunar.

Regal Derin Dondurucu Modelleri

Regal markasının en az buzdolabı modelleri kadar şık ve sade bir görünüme sahip olan derin dondurucuları, farklı fonksiyonlara ve görünümlere sahip olan modelleri ile benzerlerinden ayrılır. Farklı bölme, çekmece veya raf sayısına sahip olan Regal derin dondurucu 3, 4, 5, 6, 7 çekmeceli olarak tasarlanan modellerinin yanı sıra sandık tipi olarak bilinen yatay derin dondurucu modelleri ile de dikkat çeker. Sandık tipi olanlar Regal derin dondurucu 70, 102, 110, 112, 200, 300 lt gibi farklı kapasiteleri ile çekirdek aile, kalabalık aile ve çok kalabalık ailelere yetecek kadar yiyecek depolama alanı sunar. Çok miktarda yiyeceği aylarca saklayarak kullanma ayrıcalığı sunan Regal A+, A++ derin dondurucu modelleri ile bütçe dostu bir kullanım vadeder. Düşük enerji tüketimi ile elektrik faturasına yük olmayan Regal derin dondurucu modelleri, yaz meyve ve sebzelerini kış mevsiminde, kış meyve ve sebzelerin de yaz mevsiminde tüketme olanağı sunar.

Kullanıcılara etten balığa sebzeden meyveye, pişmiş yiyeceklerden donuk ürünlere kadar çok çeşitli yiyecek ve içeceği stoklama olanağına sahip Regal derin dondurucular arasında farklı renklerde olan modeller de bulunur. Klasik beyaz modellerin yanı sıra yoğun ilgi gören Regal derin dondurucu gri renkli modeller, farklı görünümleri tercih eden kullanıcılara hitap eder. Öte yandan başarılı markanın fark yaratan 3 bölmeli derin dondurucu modelleri de bulunur. Regal derin dondurucuları benzerlerinden ayıran bu tasarım kullanıcılara hem enerji tasarrufu hem de pratik kullanım gibi pek çok avantaj sağlar. Farklı yiyecekleri saklama imkânı sunan farklı bölmelere veya çekmecelere sahip olan Regal 3 kapılı derin dondurucu modelleri, ekstra düzenli ve konforlu bir kullanım sunar. Çekmece sayısı fark etmeksizin her biri, çekmece veya raflarının oldukça geniş bir alan sağlaması ile kullanıcılara çok miktarda depolama alanı sunan Regal derin dondurucular, özellikle kışa yiyecek stoklamak isteyen kullanıcılara avantaj sağlar.

Çekmeceli modellerin yanı sıra sandık tipi derin dondurucular da üreten başarılı marka, klasik derin dondurucu modelleri olarak da bilinen yatay dondurucuları yeniden yorumlayarak kullanıcıların beğenisine sunar. Regal derin dondurucu yatay modelleri olarak da bilinen derin dondurucular, daha büyük boyutlu yiyecekleri saklama avantajı sunarken çekmeceli modeller ise saklanacak yiyecek ve içecekleri kategorize etme olanağı sunar. Her bir derin dondurucu modeliyle farklı avantajlar sunan Regal markası, dayanıklı malzemelerden modern üretim teknolojileri ile hayata geçirdiği tüm cihazlarında uzun ve masrafsız bir kullanım ömrü de vadeder. Sunduğu tüm avantajlara ve kolaylığa kıyasla uygun seçenekler sunan Regal derin dondurucu fiyatları, hemen her gelir seviyesindeki kullanıcıya hitap eden geniş bir aralığa sahiptir.

Sandık Tipi Regal Derin Dondurucular

135 litreden başlayan ve 150 lire, 177 litre, 300 litre, 373 litre gibi farklı kapasite seçenekleri sunan Regal derin dondurucu sandık tipi modeller, klasik derin dondurucu tasarımının modern teknolojilerle donatılmış versiyonlarıdır. Başka bir ifadeyle donuk ürün saklama olanağı sunmasının yanı sıra statik dual soğutma modeli ile öne çıkan söz konusu cihazlar, farklı kullanım alışkanlıklarına göre pek çok kapasite seçeneği sunar. Çekmeceli modellere kıyasla daha büyük gıda ürünlerini tek seferde depolama olanağı tanıyan sandık tipi dondurucular, saatte 17 kg'a varan dondurma kapasiteleri ile dikkat çeker. 41 dB gibi oldukça düşük çalışma sesleri sayesinde neredeyse tamamen sessiz bir kullanım sunar.

Gıdaları farklı bir şekilde muhafaza etme olanağı sunan “sandık tipi derin dondurucu nasıl kullanılır?” sorusu ise tüm kullanıcıların aklındadır. Çekmeceli ve raflı modellerin aksine kullanıcıyı kısıtlamayan söz konusu derin dondurucu modelleri, büyük et parçalarını ve tek seferde ambalajlanan kilolarca gıdayı kolaylıkla saklama imkânı tanır. Kullanıcıya kendi düzenini oluşturma olanağı sunan söz konusu modeller, bu özelliği sebebiyle kalabalık ailelere hitap eder. Kışa hazırlık için, kış aylarında bulunması çok zor olan ve yaz aylarındaki gibi lezzetli olmayan kapya biberden üzüme, vişneden taze fasulyeye kadar pek çok gıdayı çok miktarda stoklama avantajı sunan sandık tipi dondurucular, yatay tasarımları sayesinde kısıtlı alana sahip mutfaklarda bile kolay yer bulabilen beyaz eşyalardır. Regal markasının sandık veya çekmeceli tüm derin dondurucu modelleri, yeni nesil teknolojiler ile donatıldığı için gıdaları çok daha uzun süreli saklama olanağı tanır.

Regal Derin Dondurucu Kullanımı

Regal markasının derin dondurucu modelleri kullanım kolaylığı sağlaması ile övgü toplar. Sade tasarımları ve herkese hitap eden kontrol panelleri ile kolaylıkla ısı ve mod seçiminin yapılmasına olanak tanıyan başarılı cihazlar, farklı türlerdeki yiyecek ve içecekleri bir arada uzun süre saklama imkânı sunarak büyük bir kolaylık sağlar. Regal derin dondurucu yorumlar ve değerlendirmelerinde de öne çıkan kullanım kolaylığı, cihazın iç kısmında yer alan ısı ayar kadranı sayesinde gerçekleşir. “Regal derin dondurucu nasıl kullanılır?” sorusu ise tüm kullanıcıların aklındadır. Farklı türdeki gıdalar için farklı soğutma dereceleri gerekse de tüm gıdalar için uygun olan belirli ısı seviyeleri vardır. 1, 2, 3, 4 ve 5 gibi numaralar ile belirlenen bu soğutma seviyeleri mevsime göre farklılık gösterir. Başka bir ifadeyle, yaz aylarında hava koşulları gereği daha fazla soğutmaya ihtiyaç duyulacağı için 4 veya 5 soğutma seviyesi seçilmesi gerekirken kış aylarında dış ortamın ısısı zaten düşük olacağı için gıdaların donuk kalması için 2 veya 3 soğutma seviyesi yeterlidir.

Sunduğu avantajlar, enerji tasarruflu çalışma prensibi ve uzun kullanım ömrü ile yoğun ilgi gören Regal derin dondurucular, yüksek kullanıcı memnuniyeti ile de benzerlerinden ayrılır. Regal derin dondurucu kullananlar tarafından beğenilen bir başka özellik ise sesli uyarı sistemidir. Başarılı markanın tüm cihazlarında olduğu gibi derin dondurucularında da kapak açık kaldığında kullanıcıya haber veren sesli uyarı sistemi bulunur. Bu sistem sayesinde gıdaların çözünmesi ve cihazın fazla enerji harcaması önlenir. Öte yandan başarılı markanın derin dondurucu modelleri arasında otomatik modlara sahip olan cihazlar da vardır. Bu modlar sayesinde cihazlar çok daha zahmetsiz ve bilinçli kullanılabilmektedir. Derin dondurucu modelleri ile olduğu kadar buzdolapları ile de beğeni toplayan Regal, tamamen derin dondurucuya dönüşebilen buzdolabı modelleri ile dikkat çeker. Kullanıcıların Regal derin dondurucu buzdolabı olarak adlandırdığı bu cihazlar, normalde buzdolabı olarak tasarlanmış olsa da özellikle kullanıcıların tatile gittikleri dönemde gıdalarını dondurabilmeleri için tamamen dondurucuya dönüşebilmektedir.

Avantajları ile Çekmeceli Regal Derin Dondurucu

Sandık tipi derin dondurucu modellerinin yanı sıra dışarıdan bakıldığında tıpkı bir buzdolabı gibi görünen çekmeceli modeller de vardır. Genel olarak 3, 5 ve 7 çekmeceli olarak tasarlanan bu derin dondurucular, sandık tipi donduruculara kıyasla daha düzenli bir kullanım sunar. Farklı avantajları ve dezavantajları bulunan söz konusu çekmeceli modeller, gıdaları kategorize etme olanağı sunmasının yanı sıra hızlı soğutma/dondurma bölmesi ile avantajlı bir kullanım sunar. Genel olarak cihazın en üst rafı olan bu bölme, acilen dondurulması veya soğutulması gereken gıdalar için tasarlanmıştır. Derin dondurucunun geri kalan kısmında farklı bir soğutma sistemine sahip olan söz konusu bölme, et ve balık ürünlerinden dondurmalara kadar pek çok gıdanın muhafazası için uygundur. Öte yandan donmamış gıdalar bu bölmede hızlıca dondurularak derin dondurucunun farklı çekmecelerine aktarılabilir. Sıcak yaz günlerinde hazırda soğuk içecek olmadığında da son derece kullanışlı olan hızlı soğutma bölmesi, içecekleri kısa sürede soğutması ile büyük bir kolaylık sağlar.

Modern görünümü, gıdaları kategorize etme ve hem çekmeceli hem raflı kullanım olanağı sunması, farklı soğutma modlarına sahip olması ve hızlı soğutma bölmesi ile kullanıcılardan yoğun ilgi gören Regal derin dondurucu çekmeceli modeller, tasarımları ile de fark yaratır. Fiyat açısından uygun alternatifler sunarak ulaşılabilir konfor vadeden çekmeceli derin dondurucular, buzdolabı kadar yüksek ve geniş olmayan tasarımları ile kendine kolaylıkla yer bulabilecek niteliktedir. Genellikle mutfaklarda veya kapalı mutfak balkonlarında konumlandırılan ve evde çok miktarda gıdayı uzun süre depolama ayrıcalığı sunan derin dondurucular, tıpkı buzdolabı kampanya ve indirimleri gibi avantajlı seçenekler ile kullanıcıların beğenisine sunulduğu için hemen herkes tarafından ulaşılabilir ürünlerdir.

Bütçe Dostu Regal Derin Dondurucu Fiyatları

Türkiye merkezli olan ve alanında lider markalar arasında yer alan Regal, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen beyaz eşyaları ile dikkat çeker. Yeni nesil teknolojiler ile donatarak çok daha dayanıklı, işlevsel ve enerji tasarruflu hale getirdiği derin dondurucu modelleri ile övgü toplayan başarılı marka, kullanıcılara ilk ürünleri sunduğu 2002 yılından bu yana değişmeyen uygun fiyat politikası ile bilinir. Zengin ürün yelpazesi ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan ve bu yönde ürünlerini geliştirmeye devam eden Regal, tüm ürünlerinde olduğu gibi derin dondurucu modellerinde de yüksek kaliteyi, uygun fiyata sunmayı vadeder. Sandık tipinden çekmeceliye kadar farklı pek çok seçenek sunan Regal derin dondurucu fiyat açısından da oldukça geniş bir yelpaze sunarak hemen her bütçeye hitap eder. Siz de başarılı markanın yeni nesil derin dondurucu modellerini yakından incelemek istiyorsanız zengin ürün yelpazesine sahip Regal markalı derin dondurucular ile tanışabilir, Regal derin dondurucu buzdolabı fiyatları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Regal derin dondurucu alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere iki farklı tasarım seçeneği sunan Regal derin dondurucular, aynı zamanda farklı kapasitelere sahip modelleri ile kullanıcılara pek çok seçenek sunar. Derin dondurucu satın almadan önce hangi tip olduğuna karar verilmeli ve kullanıcı sayısına, saklanacak gıda miktarına uygun kapasiteye sahip modeller incelenmelidir.

Regal derin dondurucular çok elektrik harcar mı?

A+ ve A++ gibi düşük enerji tüketen modelleri bulunan Regal derin dondurucu modelleri, genel olarak bütçe dostu düşük enerji tüketimleri ile dikkat çeker. Kullanıcıların da övgüyle söz ettiği düşük enerji tüketimi farklı kapasiteler sebebiyle modelden modele değişse de genel olarak bütçeye yük olmayacak seviyelerdedir. Öte yandan derin dondurucunun kapağının uzun süre açık bırakılmaması, içine sıcak gıda konulmaması gibi bazı püf noktalarına dikkat edilmesi halinde cihazın kullanım ömrü korunduğu gibi düşük enerji tüketimine katkıda bulunmak da mümkündür.

Regal derin dondurucu nasıl kullanılır?

Regal derin dondurucuların kullanım talimatları modelden modele farklılık gösterse de,ürün genel olarak belirli bir süre bekledikten sonra çalıştırılmalı, muhafaza edilecek yiyeceklere uygun soğutma ayarı tercih edilmelidir. Cihazın kapağının uzun süre açık bırakılmaması hassas gıdaların birlikte muhafaza edilmesi ve cihaz kapasitesinin çok üstünde yiyecek konulmaması önerilir. Ayrıca, bakım ve temizlik önerilerine de dikkat edilerek cihazdan maksimum fayda sağlamak mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Regal Derin Dondurucu

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Dondurucu Tipi
DSACategoryId/2147483637/235604/22266/regal