Ev ortamının konforu içerisinde böreklerinizi ve keklerinizi hazırlayabilmek için Şamdan mini midi fırınlardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda dondurulmuş gıdaları pişirebilmek, beyaz ve kırmızı etle hazırlanan yemekler yapabilmek için de fırınları kullanabilirsiniz. Oldukça az alan kaplamaları sayesinde alandan tasarruf elde etmek isteyen kişilere yardımcı olan mini ve midi fırınlar mutfak tezgâhı üzerine kolayca yerleştirilebilir. Hafiflikleriyle bir yetişkinin rahatça kaldırıp taşıyabileceği yapıda olan Şamdan mini midi fırınlar kullanım sonrasında uygun noktalarda saklanabilir. Kaymayı önleyen ayak desteğine sahip tasarım aracılığıyla fırınınızın kayması sonucunda yiyeceklerinizin zarar görmesi önlenir. Korunaklı gövde dizaynıyla da dikkat çeken fırın modelleri dış etkilere karşı iç kısmın muhafaza edilmesini sağlar. Isı yalıtımı da yaratan tasarım avantajıyla beraber fırınınız daha az enerjiyle daha verimli bir pişirme işlemi gerçekleştirebilir. Pişme işleminden biraz önce ürünü kapatarak mevcut ısının pişirme gücünden yararlanarak elektrikten tasarruf da yapabilirsiniz.

Isı ve Süre Ayarını Pratik Şekilde Gerçekleştirin

Şamdan mini midi fırınlar termostat teknolojisi ve ergonomik ayar düğmeleriyle pratik bir şekilde ısı ve süre bilgilerini girebilmenizi sağlar. Bu sayede böreklerinizin pişmesi için gereken süreye göre kullanışlı mutfak eşyanızı programlayabilirsiniz. Pişirme işlemi için gerekli ısı düzeyini de kullanışlı düğmeler aracılığıyla ayarlayabilirsiniz. Siz unutsanız dahi ürünün programı sorunsuz biçimde çalışarak pişme işlemi tamamlandığında otomatik olarak durur. Zil sesiyle kullanıcılarını pişmenin tamamlandığına dair uyaran kullanışlı fırınlar sayesinde diğer ev işleriyle rahatça ilgilenip sadece gerekli zamanlarda fırınınızla ilgilenerek zaman kazanabilirsiniz. Şamdan mini midi fırınlar, düşük elektrik tüketimi gerçekleştirerek de kullanıcılarını memnun eder. Yanlarında ve üstlerinde tutamakları bulunan kullanışlı modeller aracılığıyla fırınınızı dilediğiniz şekilde, ellerinizi yakmadan hareket ettirebilirsiniz. Kapak bölümünde yer alan geniş ve uzun kapaklar kulpları ürünün içini açarken size kolaylık sağlar. Kapakla fırın gövdesi arasındaki alanı yalıtan tasarım ısı kaybı yaşanmasının da önüne geçer.

Ev Rahatlığıyla Leziz Yiyecekler Pişirin

Farklı pişirme programlarını ve modlarını kullanıcılarına sunan fırın modelleri aileniz ve kendiniz için leziz hamur işi tatlıları ya da tuzluları kısa sürede yapabilmenize imkân tanır. Cam bölme aracılığıyla pişme işlemini gözle izleyebilmeye de olanak tanıyan fırınlar sayesinde programlamanızdan daha önce pişen ürünleri uygun zamanda alabilmenizi sağlar. Emaye kaplama ve alüminyum gövde gibi özelliklerle beraber fırın modelleri dengeli bir pişirme işlemi için gerekli yapıyı oluşturur. Kullanışlı tepsileriyle beraber etkili bir şekilde kullanılabilen fırınlar tek tepsili ya da daha fazla tepsiyi içine alabilen modellerle işlevsellik yaratır. Isı fanları sayesinde fırının içerisine eşit oranda yayılan sıcak hava keklerinizin ve böreklerinizin kusursuz bir şekilde pişmesini sağlar. Bu sayede belirli bölgelerin daha sert, belirli noktalarınsa daha yumuşak kalmasının da önüne geçilir.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

İç aydınlatma özelliğiyle fırının içerisindeki etleri ve hamurları daha net görerek ürünlerin pişip pişmediğini cam arkasından görebilirsiniz. Fırın kapağını açarak kontrol yapmanıza gerek kalmaması daha kaliteli bir pişirme işlemi için size yardımcı olur. Balıkların ya da tavuk etinin nasıl pişirilebileceğini gövdelerindeki illüstrasyonlarla kullanıcılarına gösteren fırınlar yardımıyla rehber görevi gören tasarımdan faydalanabilirsiniz. Işıklı tasarım sayesinde ürününüzün çalışıp çalışmadığını ışığın yanıp yanmamasına göre kolayca anlayabilirsiniz. Geniş bir aralıkta hassas bir şekilde zaman ayarı yapılabilmesi sayesinde dakika bazında ayrıntılı bir şekilde fırınınızın çalışma süresini belirleyebilirsiniz. Dönerli davul fırın modelleri otomatik dönme desteği sunarak yiyeceklerin eşit oranda pişmesine yardımcı olur. Şamdan davul fırın modelleri kapak kilit sistemiyle güvenli bir şekilde ürününüzün kapağını kapatabilmenizi de kolaylaştırır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şamdan Mini Midi Fırınlar

16 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk