Samsung Fırınlar

Samsung fırınlar, yemeklerin ve hamur işlerinin pişirilmesini, gerektiğinde tekrar ısıtılarak servis edilmesini başarı ile yerine getiren, evlerdeki pratik yardımcıdır. Samsung fırınlar, farklı teknolojik ve estetik tasarımları sayesinde, birçok mutfakta tercih edilen elektronik ev aletleri arasında yer alır. Et yemekleri, sebzeler, kek, pasta ve börekler için iyi bir pişirme yöntemi sunar.

Samsung Fırın

1938’de kurulan Güney Kore merkezli şirketin içinde yer alan gruplardan biri olan Samsung, 1990’lardan itibaren dünya çapında hızlı bir büyüme göstermiştir. Yeteneklerini ve teknolojisini, üstün ürünler, hizmetler oluşturmak için geliştirmeye dayanan bir felsefeye sahiptir. Bu doğrultuda teknolojiye ve çalışanlarına önem verir. Elektronikte hızlı gelişme gösteren Samsung, evlerde kullanılan çoğu teknolojik eşya ihtiyacı için başta tercih edilen kaliteli bir markadır.

Samsung fırın modelleri, evdeki yemek ve hamur işlerini pişirmeye yardım eder ya da önceden pişirdiğiniz yiyeceklerin ısıtılmasını sağlayarak servise hazırlar. Ankastre fırın modelleri ile teknolojisini yüksek seviyede kullanır. Dünyanın ilk ikili pişirme sistemine sahip ankastre fırınları ile aynı anda birden fazla mükemmel şekilde yemek pişirebilmeyi sağlar. Farklı yiyecekleri aynı anda pişirir ya da miktar olarak fazla yiyeceklerin bölünerek bir kerede pişmesini sağlar. Böylece sizlere pratik ve ekonomik çözümler sunar.

Samsung Fırın Modelleri

Samsung fırın modelleri arasında, çift ısıtmalı fırınlar, sağlıklı pişirme yöntemi sunan fırınlar ve farklı özelliklere sahip ankastre fırın çeşitlerini görebilirsiniz. İhtiyaca yönelik ısı ayarları, otomatik programlama sistemi, farklı pişirme programları, farklı boyda tepsiler, iç aydınlatma, teleskopik raf, katalitik temizleme gibi birçok özelliğe sahip modeller arasından ihtiyacınıza yönelik bir ürün seçebilirsiniz.

Ürünün, en baştaki üretim sürecinden, en son basamakta yer alan kalite kontrol işlemlerine kadar, en mükemmeli hedefleyen Samsung, müşteriye ulaştırılmasından garanti işlemlerine kadar ilerleyen süreçte ürünlerine sahip çıkar. Birçok modelinde geniş iç hacim sağlayan Samsung, ekonomik enerji sınıfında geliştirdiği ürünler sunar. Gelişmiş teknoloji ve üstün hizmet kalitesi sayesinde, mükemmele yakın ürün modelleri sunan Samsung, mutfaktaki en büyük yardımcınızdır. Özellikle yeni bir mutfak kurulumu ya da yeni ev eşyası seçim sürecinde iseniz, Samsung’un modellerini inceleyebilirsiniz.

Samsung Fırın Fiyatları

Samsung fırın fiyatları, ürün modeline, ürünlerin işlevsel özelliklerine, enerji tasarruf seviyesine göre farklılık gösterebilir. Fiyat kalite dengesini en iyi şekilde tasarlayan Samsung, her mutfak ve bütçe için kaliteli ürünler sunar. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra bütçenize uygun bir ürün mutlaka bulabilirsiniz. Ürünün iç hacmi, fan özellikleri, estetik tasarımı gibi özellikleri göz önünde bulundurarak yapacağınız tüm fırın tercihlerinde, kalite standartları Samsung tarafından korunur.

Mutfağınızın tasarımını, dekorunu ve diğer eşyalarda kullanılan renk tercihlerini de dikkate alarak, modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Yeni nesil, modern bir mutfak için ankastre ürünleri, daha küçük mutfaklar için mikrodalgaları tercih edebilirsiniz. Tüm ürün çeşitlerinde Samsung’un avantajlarından ve kalitesinden yararlanabilirsiniz.

Samsung Fırın Yorumları

Fırın seçiminde, markayı ve ürünün özelliklerini incelediğiniz gibi kullanıcı yorumlarını da gözden geçirebilirsiniz. Ürünün ergonomik yapısını, kullanım şeklini ve özelliklerini, tüketicisinden dinleyerek bilgi paylaşımında bulunulması ürün hakkında yönlendirme sağlayabilir.

Samsung fırın kullanıcıları genellikle ürünlerin kalitesinden, kullanım alanlarının çok yönlü oluşundan ve enerji tasarrufundan söz eder. Ürünlerin kalitesi markanın sunduğu avantajlardan kaynaklanır. Kullanım alanlarının çok yönlülüğü, fırınlarının özelliklerinde sayılan programlama ve ısı ayarlarındaki çeşitlilikten gelir. Böylece, mutfakta size birçok pişirme yöntemi sunulur. Enerji tasarrufu ise, markanın çevre dostu teknolojileri benimsemesi ve bunları ürünlerinde kullanması ile gerçekleşir. Bu durumda da tüketici, enerji yönünden belirli miktarda tasarruf sağlamış olacaktır.

Samsung Fırın Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Simfer
  3. Termikel
  4. Bosch
  5. Siemens
  6. Arçelik
  7. Ferre
  8. Profilo
  9. Vestel
  10. Hoover
  11. Hotpoint Ariston
  12. Naturel
  13. Silverline
  14. Altus
  15. Ventino
  16. Esty
  17. Franke
  18. ICF
  19. Mekappa
  20. Lanova
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Hacim (L)
 6. Program Sayısı
 7. Enerji Sınıfı
 8. Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim)
 9. Renk
 10. Genişlik (cm)
 11. Yükseklik (cm)
 12. Derinlik (cm)
 13. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483637/235604/22016
BAŞA DÖN