Schafer bıçak seti ürünleri mutfakların ihtiyacına göre farklı genişlikte setleri ifade ediyor. Bir taşıma standı bulunduran setlerin standları kimi zaman plastikten, kimi zaman camdan, kimi zaman ise ahşaptan imal ediliyor. Setlerin en donanımlı olanları çok amaçlı bıçak, fileto bıçağı, kemik sıyırma bıçağı, dilimleme bıçağı, ekmek bıçağı, şef bıçağı, soyma bıçağı, çelik bileyici ve makas bulunduruyor. Bıçakların boyları 9 ile 26 cm arasında değişiyor. Paslanmaz çekil krom nikel karışımından üretilen bıçaklar keskinlikleri ile dikkat çekiyor. Mutfaktaki hızınıza hız katacak tasarımlar bulaşık makinesinde yıkanarak temizlenebiliyor. Hem özel günlerde hem de günlük kullanımda mutfakların gözdesi olan bıçaklar, et, meyve, ekmek veya balık keserken rahatlıkla kullanılıyor. Bıçakların en iyi performansı sergilemesi için doğru üründe, doğru işlemde, doğru bıçağı tercih etmek önem arz ediyor. Bıçak seti ile beraber kullanıcılara verilen kullanım kılavuzunda hangi bıçağın nasıl kullanılacağına dair detaylar yer alıyor. Ürünlerin en uzun kullanım ömrü ile kullanılması için bulaşık makinesi yerine elde yıkanması tavsiye ediliyor.

Schafer Bıçak Seti Modelleri

Schafer bıçak seti modelleri, yalnız işlevleri ile değil, şıklıkları ile de dikkat çekiyor. Şık standı ve dizimi ile mutfaklara tarz katan ürünler, özel tasarımları ile ilk günkü keskinliğini uzun süre koruyarak beğeni topluyor. Alman çeliğinden imal edilen bıçak setleri, özel zevkleri olan mutfakseverlere ideal deneyimi müjdeliyor. Evde kendi etini kendi parçalamak isteyen, en hızlı doğrama stillerini deneyerek kendi mutfağının şefi olan kullanıcıları bekleyen bıçak setleri farklı tasarımları ile birbirinden ayrılıyor. Kimi bıçakların tutma yerlerinde ahşap, kimisinde plastik, kimisinde çelik tercih ediliyor. Renkli veya çelik renginde tasarlanan bıçak sapları, paslanmaz özellikleri ile kullanıcılara uzun kullanım ömrü vadediyor. Mutfak makası gibi profesyonellerin özellikle tercih ettiği parçalar ise amatör mutfak şeflerinin profesyonel araçlarla daha hızlı, pratik ve iyi yemek yapmalarına yardımcı oluyor. Hem evler hem de iş yerleri için alınabilen bıçak setleri, ev içi ve ticari kullanım için tercih edilebiliyor.

Schafer Bıçak Seti Fiyatları

Schafer bıçak seti fiyatları, bıçağın materyaline, özelliklerine göre değişebiliyor. Keskinleştirmek için bıçak üzerinde kullanılan yöntem değebiliyor. Lazer kesim olan bıçaklar daha ucuza alıcı bulurken, el işçiliği ile bileylenen modellerin fiyatı biraz daha yüksek olarak kullanıcıları karşılayabiliyor. Bıçakların fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlardan biri de bıçak setinin içeriği oluyor. Ürün sayısı setin fiyatını etkilerken, garanti süreleri de üründen ürüne değişiklik gösterebiliyor. Kimi ürün 12 ay garanti taşırken kimi 6 aylık garanti ile kullanıcılara sunuluyor. Ürünler arasından seçim yaparken ürün detay sayfalarındaki açıklamalara ve ek bilgilere dikkat edilmesi önemle tavsiye ediliyor. Kullanıcıların bütçesine uygun bir alternatifin muhakkak bulunacağı geniş ürün yelpazesi ile Schafer, mutfaklara lezzet getiriyor.

Deneyimli ev kadınlarının, profesyonel aşçıların seçimi olan araçlar çeyizlerde de kendine yer buluyor. Kalabalık sofralar kurarken gereken hızı evlerinize getiren bıçak setleri, malzemelerin de deforme olmadan hazırlanmasını garantiliyor. Bıçakla bin bir zahmetle kesilen tavuk makas yardımıyla kolaylıkla parçalara ayrılabiliyor. Doğru materyal seçiminin ne kadar önemli olduğunu ispat eden bıçak setleri, birbirinden şık seçeneklerle alıcı bekliyor. Siz de ürünler arasından ihtiyacınıza, mutfak dekorasyonunuza ve zevkinize göre en iyi bıçak setini seçebilir, avantajlı fiyatlarla ona sahip olabilirsiniz. Hem günlük kullanım hem de çeyiz için ürünü satın alarak mutfaklarını profesyonel aletlerle donatabilir, el işçiliğinizi profesyonelleştirerek yemeklerinize uzman imzanızı bırakabilirsiniz. Ürünleri hemen inceleyin, mutfaklarınızı uzman araçlarla tanıştırın!

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Schafer Bıçak Seti Fiyatları

18 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Schafer Bıçak Setleri
  2. Tefal Bıçak Setleri
  3. Korkmaz Bıçak Setleri
  4. Fissler Bıçak Setleri
  5. Emsan Bıçak Setleri
  6. Pierre Cardin Bıçak Setleri
  7. Bambum Bıçak Setleri
  8. Karaca Bıçak Setleri
  9. Tantitoni Bıçak Setleri
  10. WMF Bıçak Setleri
  11. Taç Bıçak Setleri
  12. Güral Porselen Bıçak Setleri
  13. Tupperware Bıçak Setleri
  14. Aryıldız Bıçak Setleri
  15. Neva Bıçak Setleri
  16. Biev Bıçak Setleri
  17. Madame Coco Bıçak Setleri
  18. Kosova Bıçak Setleri
  19. İkea Bıçak Setleri
  20. Sürbisa Bıçak Setleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Schafer
DSACategoryId/2147483637/22500/80320060/238128/60000847/schafer
Başa dön