Schafer Mutfak Araçları ve Gereçleri, 2004 yılından bu yana devam eden yolculuğunu Aslan Ticaret'in 25 yıllık tecrübesi ile sürdürüyor. 37.000 metrekarelik tesisinde üretim yapan firma, metalden plastiğe birçok farklı ev eşyası tasarlıyor. Mutfaklarınızda kullandığınız eşyaların tamamını üretme kapasitesine sahip olan firma, ithal ürünleri ile de fark yaratıyor. Yeni evlenenler için tüm mutfak eşyalarını bir kerede satın alabilecekleri setler hazırlayan firma, geniş koleksiyonu ile göz kamaştırıyor. Bir mutfakta gerekli olan en ince ayrıntıların bile düşünüldüğü Schafer ürünleri, göz alıcı tasarımları ve uygun fiyatları ile müşterilerini memnun ediyor.

Schafer Mutfak Araçları ve Gereçleri Neden Seçilmeli?

Geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahip olan firma, herhangi bir çeyiz için gerekli olan tüm mutfak eşyalarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Çelik mutfak eşyalarının yanı sıra plastik, porselen, cam ve tahta modelleri de olan marka, ürün çeşitliliğinin yanı sıra model çeşitliliğinde de hayal kırıklığına uğratmıyor. Tencere takımları, yemek setleri ve mutfak aletleri markanın önemli ürünleri arasında yer alıyor. Hem tasarımları hem de fonksiyonları açısından mutfakta pratiklik ve konfor sunan Schafer ürünleri, detaycı tasarımları ile de dikkat çekiyor. 

Schafer Mutfak Araç Ve Gereç Çeşitleri Nelerdir ?

Özellikle yeni evlenen çiftler için tek seferde alışveriş imkanı sunan Schafer, ürünleri ile bir mutfakta A'dan Z'ye tüm ihtiyaçları karşılıyor. Çeyiz setlerinizi uğraşmadan tamamlayabileceğiniz Schafer Mutfak Araçları ve Gereçleri, estetik açıdan da bütünlük sağlayan eşyaları tek seferde satın almanızı kolaylaştırıyor. Mutfağınızda ihtiyaç duyduğunuz her tipte eşyayı bulabileceğiniz Schafer koleksiyonları, setler ile olduğu kadar tek tek satılan ürünleri ile de beğeni topluyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda karar verebileceğiniz ürünler, mutfakta pratik, hızlı, konforlu ve güvenli çalışma ortamı yaratıyor. Porselen takımlar, cam setler, çelik ve döküm yemek kapları yıllara dayalı tecrübe ile üretiliyor.

Schafer Mutfak Araç Ve Gereçlerinin Ortak Özellikleri Nelerdir?

Oldukça sağlam malzemelerden yapılan ürünler, titiz işçilikleri ile öne çıkıyor. İşçiliklerinde ve malzeme seçimindeki detaycı titizliği, tasarımında da bulacağınız ürünler, fonksiyonellikleri ile de benzerlerinden ayrışıyor. Mutfakta pratikliği ve konforu ön planda tutan marka, tasarım unsurlarını kullanıcının lehine olacak şekilde işletiyor. Her birinin renk ve desen seçimi özgün olan eşyalar, yıllara meydan okuyan duruşları ile de ön plana çıkıyor. Desenlerinin renkleri solmayan ürünler, canlılıklarını ve parlaklıklarını uzun süre koruyacak şekilde üretiliyor. Mutfak eşyalarının kullanım sıklığını bilen marka ürünlerini, aynı zamanda kireç, yağ ve yemek artıklarının eşyalara verdiği zararı minimuma indirecek malzemeler ile tasarlanıyor. Yüksek ısıya maruz kalan mutfak araçlarının, ısı değişiklerine karşı dayanıklı olmaları için özel malzemeler kullanılıyor.

Schafer Mutfak Araç ve Gereçleri Nasıl Temizlenir?

Schafer Mutfak Araç ve Gereçleri, kullanım talimatlarına uyulduğu sürece formlarını kaybetmeden uzun ömür vadediyor. Birçoğu ister elde ister bulaşık makinesinde yıkanabilen ürünler, deterjan seçiminde de kısıtlamalar getirmiyor. Ancak Schafer ürünleri ile birlikte gelen talimatları dikkatle okumalısınız. Aksi belirtilmediği sürece bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz ürünleri, elde yıkadığınızda yumuşak süngerleri tercih etmelisiniz. Tel süngerler ile kirleri çıkarmaya çalışırken zarar verebileceğiniz ürünler için talimatlarda yazan uygulamaları bire bir takip etmelisiniz. Porselen ve cam gibi hassas ürünlerde, desenlerin solmaması için piyasada satılan kuvvetli leke çözücüleri kullanmadan önce talimatları referans almalısınız. 

Schafer Mutfak Araç ve Gereçleri Fiyatları

Her zevke ve ihtiyaca uygun modeli bulunan Schafer, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Özellikle çeyiz setleri çok beğenilen marka, yeni evlenecek çiftlere kolaylık sağlıyor. Tek seferde alışveriş yapmanın konforunu sunan marka, aynı zamanda kurulu düzeni olanların eksikliklerini de tamamlıyor. Set halinde satılan ürünler ile ister eskilerini değiştirmek isteyenler isterse evlenecek olanlar, bütçelerini zorlamadan alışveriş yapabiliyor. Siz de Schafer Mutfak Araç ve Gereç modellerini inceleyebilir, uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Schafer Mutfak Araçları ve Gereçleri

1602 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Mutfak Gereçleri
Mutfak Gereçleri
Yemek Hazırlama
Yemek Hazırlama
Pişirme
Pişirme
Fırında Pişirme
Fırında Pişirme
Sofra, Servis & Sunum
Sofra, Servis & Sunum
Çay & Kahve Demleme
Çay & Kahve Demleme
Saklama, Düzenleme
Saklama, Düzenleme
Termoslar
Termoslar
Çeyiz Setleri
Çeyiz Setleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1602 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/schafer