Bir evin olmazsa olmaz eşyaları arasında beyaz eşya ilk sıralarda geliyor. Beyaz eşya içerisinde ise buzdolabı en çok ihtiyaç duyulan ürün oluyor. Buzdolabı sayesinde gıda ürünleri saklanıyor ve tazeliğini koruyor. Önceki dönemlerde salamura, kurutma, tuzlama veya turşu yapma yöntemleri ile yiyecekler dışarıda saklanabilir iken günümüzde birçok farklı yiyecek için buzdolabına ihtiyaç duyuluyor. Farklı markalar tarafından üretilen buzdolapları fonksiyonel özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor. 1984 yılından beri yerli üretim sektöründe faaliyet gösteren SEG markası Vestel’in alt markası olarak biliniyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan SEG; beyaz eşya, klima, uydu alıcısı üretimi yapıyor. SEG buzdolapları hem tasarımı hemde teknolojik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. SEG buzdolabı dondurucu kısmı ile yiyecekler 6 ay veya 1 yıla kadar aynı tazelikte saklanabiliyor. Kadınlar bu sayede yazlık ürünleri dondurarak kışın kullanabiliyor. Derin dondurucu özellikle çalışan kadınlar için büyük kolaylıklar sunuyor. SEG buzdolapları tek kapılı, çift kapılı, gardrop tipi, kombi tipi farklı seçeneklerle üretiliyor. Geniş soğutucu ve dondurucu bölümlerine sahip olan SEG buzdolapları kalabalık aileler için de uygunluk gösteriyor. Sesli alarm özelliğine sahip olan SEG buzdolabı ile gereksiz enerji harcanmasının önüne geçiliyor. Geniş iç hacme sahip olan markanın buzdolapları arasında SEG buzdolabı 520 lt dikkat çekiyor. Bunun dışında SEG buzdolabı 450 lt de kalabalık aileler için uygunluk gösteriyor. SEG buzdolabı çeşitlerini Hepsiburada ile inceleyerek eviniz ya da işyeriniz için satın alabilirsiniz. 

SEG Buzdolabı Özellikleri

SEG buzdolabı özellikleri ve tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Güncel teknolojiyi kullanan SEG buzdolapları fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekiyor. Çevre dostu olan SEG NoFrost akıllı buzdolapları yiyeceklerin tazeliğini uzun bir süre muhafaza edebiliyor. SEG buzdolabı Multiflow teknolojisi ile dolap içerisindeki her rafa ayrı şekilde hava üflüyor. Böylece soğuk hava buzdolabının her bölümüne eşit ve dengeli bir şekilde dağılıyor. Bu şekilde soğuma işlemi hızlanıyor ve yiyecekler uzun süre taze kalıyor. Üfleme teknolojisi ile yiyeceklerin kokusu birbirine karışmıyor. NoFrost özelliğine sahip olan SEG buzdolapları olası karlanma sorununu engelliyor. Nem oranını gereken seviyede tutan SEG NoFrost buzdolabı karlanma sorununu otomatik olarak önlüyor. İnox teknolojisine sahip olan SEG buzdolapları uzun seneler kullanılsa dahi paslanmıyor, yıpranmıyor ve aşınmıyor. Gerçek paslanmaz çelikten üretilen SEG inox buzdolabı sert ve pürüzsüz yapısı ile şıklık sunuyor. Kolayca temizlenebilen SEG inox buzdolabı havadaki mikropların dolap yüzeyine yapışmasını önlüyor. Böylece SEG buzdolabının hem içi hemde dışı bakterilerden uzak bir şekilde temiz kalıyor. Sesli alarm özelliğine sahip olan SEG buzdolaplarının kapısı açık unutulduğunda kullanıcıyı uyarıyor. Kapak açık kaldığında sesli alarm anlık olarak devreye giriyor ve soğuk havanın çıkışı ya da sıcak havanın girişi engelleniyor. Aynı zamanda sesli alarm özelliği gereksiz enerji harcanmasının önüne geçerek kullanıcı bütçesini de koruyor. Düşük ses desibeli ile çalışan SEG marka buzdolapları gürültü kirliliğini önlüyor. Hem hızlı soğutma hemde hızlı dondurma özelliğine sahip olan SEG buzdolapları özellikle yaz aylarında avantaj sağlıyor. 

SEG Buzdolabı Modelleri

SEG buzdolabı modelleri kullanım şekillerine göre çeşitlilik gösteriyor. SEG buzdolapları; tek kapılı, çift kapılı, üstten donduruculu, alttan donduruculu olarak farklılaşıyor. A, A+, A++, A+++ gibi farklı enerji sınıflarına sahip SEG buzdolapları teknolojik özellikleri sayesinde farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor. SEG buzdolabı öne çıkan modelleri arasında; SEG buzdolabı 2831, SEG 3700 buzdolabı, SEG buzdolabı mini, SEG buzdolabı SNF 4500 ve SEG kombi buzdolabı sayılabiliyor. SEG markasının buzdolapları derinliğine, litresine ve uzunluğuna göre değişiklik gösteriyor. Örneğin; SEG buzdolabı SRF 2831 A+ 240 lt hacmi, 54 cm genişliği, çift kapısı, üstten dondurucusuyla dikkat çekiyor. SEG mini buzdolabı 84 lt hacmi ve tek kapısı ile küçük alanlar için uygunluk gösteriyor. Örneğin; iş yerleri için SEG mini buzdolabı yeterli oluyor. SEG kombi buzdolabının derin dondurucu bölümü aşağıda olduğu için diğerlerinden ayrılıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan SEG buzdolapları farklı mutfak dekorasyonlarına uyum sağlıyor. SEG tek kapılı buzdolaplarında dondurucu bölümü dolabın iç kısmında olmuyor veya bulunmuyor. SEG buzdolapları mini, orta ve büyük boy seçenekleri ile tasarlanıyor. 

SEG Buzdolabı Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

SEG buzdolabı satın alırken dikkat edilmesi gereken detaylar bulunuyor. Çünkü buzdolapları hem özellik olarak hemde tasarım açısından farklılaşıyor. Öncelikle buzdolabının kaç kişi tarafından kullanılacağı önem arz ediyor. SEG buzdolapları geniş hacim seçeneklerine sahip olduğu için kalabalık ailelere dahi hitap edebiliyor. Bunun yanı sıra yalnız yaşayan kullanıcılar veya işyerleri için SEG mini buzdolabı değerlendirilebiliyor. Tek kapılı, çift kapılı, alttan donduruculu ya da üstten donduruculu olarak tasarlanan SEG buzdolapları arasından kullanıcılar kendileri için en uygun olan modeli seçebiliyor. SEG buzdolabı renk seçeneği de seçim aşamasında önem arz ediyor. Beyaz, inox gibi farklı renklerde tasarlanan SEG buzdolapları arasından kullanıcılar kendi mutfak dekorasyonuna uyum sağlayan rengi değerlendirebiliyor. SEG buzdolaplarının enerji sınıfı da modelden modele değişiklik gösteriyor. Satın alma aşamasında kullanıcıların enerji sınıfına da dikkat etmeleri tavsiye ediliyor. Çünkü enerji sınıfı doğrudan bütçeyi etkiliyor. 

SEG Buzdolabı Kullanımı

SEG buzdolabı kullanımı fonksiyonel özellikleri ve tasarımı ile konfor vadediyor. Değiştirilebilir kapı yönü özelliğine sahip olan SEG buzdolapları pratik bir kullanım sunuyor. Kullanıcılar bu sayede buzdolabının kapı açılış yönünü kendi ihtiyacına göre değiştiriebiliyor. SEG buzdolabı ayarlanabilir raf özelliği ile farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Kullanıcılar dolap içerisindeki raf aralıklarını dar veya geniş istediği şekilde ayarlayabiliyor. SEG buzdolabı kapı açıldığı anda ışık sensörü devreye giriyor. Böylece dolabın içerisi karanlık kalmıyor ve aranan yiyeceğe hızlıca ulaşılabiliyor. SEG buzdolaplarının içerisinde veya yüzeyinde sıcaklığı ayarlayan bölüm bulunuyor. Bu düğmeler manuel veya dokunmatik olabiliyor. SEG buzdolabının dış yüzeyinde yer alan dokunmatik sıcak ayarlığı sayesinde kullanıcılar hem dondurucu kısmın hemde soğutucu kısmın sıcaklığını ayrı ayrı ayarlayabiliyor. Yalıtım yaratan gövdeleri sayesinde elektriği verimli bir şekilde kullanan SEG buzdolapları dayanıklılıkları ile dikkat çekiyor. Cam raflara sahip olan SEG buzdolapları şık bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda temperli cam raflar kırılmaya ve parçalanmaya karşı dayanıklı olduğu için avantajlı kullanım sağlıyor. 

SEG Buzdolabı Fiyatları

SEG buzdolabı fiyatları modeline, genişliğine, hacmine, kullanım şekline, derinliğine, dondurucu özelliğine, rengine, yüksekliğine, enerji sınıfına göre farklılaşıyor. SEG buzdolaplarının tasarım ve teknolojik özellikleri fiyatı üzerinde etki gösteriyor. SEG buzdolabı modelleri Hepsiburada ile kolayca listeleniyor. Bunun dışında SEG marka buzdolapları azalan fiyat, en yeniler, en çok satanlar, ürün puanı, değerlendirme sayısı ve beğeni sayısı şeklinde de sıralanabiliyor. SEG markasının buzdolapları hem kendi aralarında hemde farklı marka buzdolapları ile özellik, tasarım ve fiyat açısından karşılaştırılabiliyor. Bu karşılaştırma işlemi sonucunda kullanıcılar hem ihtiyaçlarına hemde bütçelerine hitap eden buzdolabı modeline ulaşabiliyor. 

SEG Buzdolabı Yorumları

SEG buzdolabı yorum ve tavsiyeleri kullanıcılara ürün hakkında fikir veriyor. SEG buzdolabı araştırmasında özellikler okunduktan sonra kullanıcı yorumlarına da göz atılabiliyor. Deneyim sahibi kullanıcıların yaptıkları olumlu veya olumsuz tüm yorumlar satın alma kararını etkiliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Seg Buzdolabı

4 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Genişlik (cm)
DSACategoryId/2147483637/235604/22154/seg