Siemens Elektrikli Mutfak Aletleri

Siemens elektrikli mutfak aletleri hızlı ve lezzetli bir şekilde yiyecek içecekleri hazırlayabilmenizi sağlar. Enerjiyi verimli kullanan mutfak aletleri sayesinde doğa dostu ürünlere evinizde yer verebilirsiniz. Elektrikli mutfak aletleri uzun kablolarıyla prize ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Siemens'in tasarladığı kahve makineleriyle evinizde ya da ofisinizde pratik bir şekilde kahve hazırlayabilirsiniz. Otomatik kahve makineleriyle kahvenizi, kremanızı ve suyunuzu önceden koyarak kısa bir süre içerisinde kahvenizi bardağınıza doldurabilirsiniz. Tuşlu tasarım sayesinde kahvenizin nasıl bir tada sahip olması gerektiğinizi ayarlayabilirsiniz. Birden fazla musluğu bulunan makinelere aynı anda iki kişi için kahve doldurabilirsiniz. Süt köpürtücü özelliği bulunan otomatik kahve makineleriyle lezzetli içecekler hazırlayabilirsiniz. Kahve akış başlığının yüksekliği ayarlanabilir. Bu sayede makinenizi bardağınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz. Suyu kısa sürede kaynatan makinelerle kahve, latte gibi içecekler hazırlayabilirsiniz.

Mutfağınızda Teknolojinin Sunduğu Pratik Olanaklardan Faydalanın

Ekmek kızartıcılarla kahvaltı saatlerinizde kısa bir sürede kızarmış ekmekler hazırlayabilirsiniz. Ekmek kızartıcıların geniş yapıları aynı anda büyük ekmek dilimlerini ısıtabilmenize olanak tanır. Otomatik olarak kapanabilen ürünler ekmeklerinizin yanmasını önler. Siemens ürünleri arasında içecek hazırlarken kullanabileceğiniz mutfak aletleri de vardır. Su ısıtıcısı modelleriyle kısa bir sürede sularınızı kaynatabilirsiniz. Kaynamış sularla çaylarınızı demleyebilir, bitki çayı hazırlayabilirsiniz. Otomatik olarak kapanan su ısıtıcıları elektrik tasarrufu yaratır. Dönebilen alt platform özelliğiyle ısıtıcınızı konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Su ısıtıcılarını eğimsiz ve kuru zeminlere yerleştirmeye özen göstermeniz gerekir. Mutfağınızda sos ve krema hazırlarken kullanabileceğiniz Siemens ürünleri size zaman kazandırır. Blenderler güçlü motorlara sahiptir. Ergonomik düğmeleri sayesinde blender modellerini anında çalıştırıp durdurabilirsiniz. Blenderlerin paslanmaz çelikten üretilen bıçakları son derece dayanıklıdır. Ayran yapmak için de blender kullanabilirsiniz.

Ergonomik Özelliklerin Getirdiği Rahatlıktan Yararlanın

Siemens mikser modellerini gövdelerindeki kavrama noktalarıyla ergonomik şekilde kontrol edebilirsiniz. Çalıştırma tuşuna basılı tutarak mikserinizin başlığını döndürebilirsiniz. Mikserler omlet, krema, sos gibi ürünleri hazırlarken size yardım eder. Mikserinizi cam fanus ve plastik kap gibi ürünlerin içerisinde kullanabilirsiniz. Ekstra başlıklara sahip olan mikserleri, yiyeceklerinizin bulunduğu kapların büyüklüklerine uygun başlıklarla beraber çalıştırabilirsiniz. El mikserleri bileğinizi özgürce kullanabilmeniz için hafif şekilde üretilir. Siemens, mutfağınızda meyve suyu elde edebilmenize de yardımcı olur. Meyve sıkıcılarını sipariş ederek evinizde kısa bir sürede meyvelerinizin sularını sıkabilirsiniz. Bütün halde atacağınız meyveleri parçalara ayıran keskin bıçaklar paslanmaz yapıdadır. Büyük meyveleri hazneye sığdıramadığınızda bu meyveleri mutfak bıçağınızla kesebilirsiniz. Narenciye sıkacağı modelleri kapaklı hazneleri sayesinde meyve sularınızı tozlara karşı korur. Ölçü çizelgesi bulunan meyve sıkacaklarını bardaklarınıza eşit olarak meyve suyu koymak için kullanabilirsiniz.

Soru 1: Tam otomatik kahve makinelerinin özellikleri nelerdir?

Cevap 1: Tam otomatik özelliklere sahip olan kahve makinelerini sadece tuşlarına basarak kullanabilirsiniz. Menü üzerinden seçeceğiniz aromaları kahvelerinize vererek içeceğinizin lezzetini değiştirebilirsiniz. Kahve makinelerinin su ve krema hazneleri, tek seferde onlarca bardaklık malzemeyi doldurabilmeniz için uygundur.

Soru 2: Ekmek kızartıcı kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Cevap 2: Ekmek kızartıcınızı mutfağınızdaki düz alanlara yerleştirebilirsiniz. Ekmeklerinizi kızartıcınızın ağız kısmının ebatlarına uygun şekilde kesmeniz gerekir. Buz çözme fonksiyonunu kullanarak donmuş ekmekleri kızarmaya hazır hale getirebilirsiniz. Ekmeklerinizi kızarttıktan sonra yağlama işlemini gerçekleştirerek kahvaltılarınıza lezzet katabilirsiniz.

Soru 3: Su ısıtıcıların teknik yetileri nelerdir?

Cevap 3: Su ısıtıcılar ölçü çizelgeleriyle ne kadar suya sahip olduğunuzu görebilmenizi sağlar. Kettle modelleri kullanışlı mandallarıyla pratik bir şekilde çalıştırıp durdurabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Su ısıtıcılar susuz çalışma emniyetine sahiptir. Bu sayede, su haznesine su koymayı unuttuğunuzda ürününüz ısıtma işlemini gerçekleştirmez.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Siemens Elektrikli Mutfak Aletleri

58 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Siemens Elektrikli Mutfak Aletleri
  2. Philips Elektrikli Mutfak Aletleri
  3. Tefal Elektrikli Mutfak Aletleri
  4. Arzum Elektrikli Mutfak Aletleri
  5. Braun Elektrikli Mutfak Aletleri
  6. Vestel Elektrikli Mutfak Aletleri
  7. Electrolux Elektrikli Mutfak Aletleri
  8. Nespresso Elektrikli Mutfak Aletleri
  9. Sinbo Elektrikli Mutfak Aletleri
  10. Korkmaz Elektrikli Mutfak Aletleri
  11. Delonghi Elektrikli Mutfak Aletleri
  12. Homend Elektrikli Mutfak Aletleri
  13. Fakir Elektrikli Mutfak Aletleri
  14. Arçelik Elektrikli Mutfak Aletleri
  15. Luxell Elektrikli Mutfak Aletleri
  16. Arnica Elektrikli Mutfak Aletleri
  17. Kenwood Elektrikli Mutfak Aletleri
  18. Hotpoint Ariston Elektrikli Mutfak Aletleri
  19. King Elektrikli Mutfak Aletleri
  20. Bosch Elektrikli Mutfak Aletleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk
 8. Güç (W) A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483637/22001/siemens
Başa dön