Siemens Fırınlar

Mutfağın en temel eşyalarından biri olan fırınlar, özellikleri ve modelleri ile farklı kullanıcılara hitap eder. Fırınlar; kolay kullanımı, kontrol sistemi, temizleme özellikleri gibi fonksiyonlar göz önünde bulundurularak seçilir. Modellerine bağlı olarak özellikleri de değişen fırın çeşitlerini Siemens markasından inceleyebilirsiniz.

Siemens Fırın

Elektronik cihazlarda ve beyaz eşyalarda yenilikçi ve modern tasarımları ile öne çıkan Siemens, farklı fırın modellerini sizlere sunar. Fırın tasarımları ile yemek pişirmeyi keyifli bir hale getiren marka, hayatı kolaylaştıran işlevsel modellere sahiptir. Fonksiyonel özelliklerinin yanında ödüllü şık tasarımları ile mutfaklara özel bir hava katar. Farklı mutfak dekorlarına tamamen uyum sağlayan Siemens fırınlar arasında, ankastre fırınlar, solo fırınlar ve buharlı fırınlar bulunur.

Ankastre fırınlarda mikrodalga ankastre fırın çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Ankastre mikrodalga fırınlarda buhar desteği, dokunmatik sezgisel ekranı, esnek pişirme kabiliyeti ve mükemmel pişirme sonuçları ile farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünler bulunur. Siemens ankastre fırınlarda ise dolap ve tezgah altına konan şık tasarımlı modellere ulaşabilirsiniz. Özellikle ebatları farklı olan ankastre fırınlardan, kullanılacak alana en uygun olanı seçebilirsiniz. Dolap içine kolayca monte edilen ürünlerde hassas pişirme seçenekleri bulunan fırınları tercih edebilirsiniz.

Siemens Fırın Modelleri

Siemens fırınlar arasında özellikle şık ve lüks tasarımlı ürünler ön plana çıkar. Ankastre fırınlarda ise modern mutfaklar için dikkat çekici tasarımlara sahip modeller bulunur. Basit kurulumu ve kolay kullanımı ile yemek yapmayı keyifli bir hale getiren ürünler, birden çok fonksiyonu barındırır. Özellikle yemek türüne uygun ayarlamaları kendi yapan modeller, size zaman kazandırır. Hızlı pişirme ve anında ısınma özelliğine de sahip olan modeller arasında, mutfak türüne uygun ürünü seçebilirsiniz.

Mikrodalga ankastre fırınlarda ise lüks tasarımlar yer alır. Modelleri ile mutfaklara zarif bir hava katan tasarımlar, özelikle kendi kendini temizleme özelliği, kolay açılıp kapanan kapısı, dokunmatik ekranı gibi işlevleri ile tercih edilir. Kolay kullanılan bu modeller farklı yemekler için farklı pişirme programları ile tam kıvamında lezzetli yemekler hazırlamanıza imkan tanır.

Siemens Fırın Fiyatları

İşlevsel özellikleri ile yemek yapmayı keyifli bir hale getiren fırınların fiyatları, özelliklerine bağlı olarak değişir. Ankastre fırınlar arasında farklı bütçelere sahip olan ürünler bulunur. Farklı pişirme programları bulunan, dokunmatik ekrana sahip fırın modelleri hem uygun fiyatları hem de dikkat çekici şık tasarımları ile kullanıcıya hitap eder. Enerji sınıflarına göre de fiyatları farklılık gösteren Siemens fırınlar arasında, A sınıfı, A+ sınıfı ürünleri ve A enerji sınıfından yüzde 20 daha tasarruflu modelleri bulabilirsiniz.

Siemens solo fırınlarda ise dört gözlü ocağa sahip ürünler bulunur. A enerji sınıfına dahil olan solo fırınlarda çocuk kilidi, tek elle ateşleme özelliği, aydınlatma sistemi gibi özellikleri inceleyerek, fırın çeşitleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Siemens Fırın Yorumları

Siemens fırınlar arasında, kaliteli ve anlık ısınma özelliği ile öne çıkan ankastre fırınlar, kullanıcılar tarafından tercih edilir. Özellikle fiyat ve performans açısından başarılı bulunan markanın fırınları, kendini temizleme fonksiyonu ve pişirme programları ile öne çıkar. Otomatik hızlı ısıtma sistemi ile zaman kaybetmeden tam kıvamında yemek pişirmenize imkan veren ürünler, kolay kullanıma sahiptir.

Siemens fırın çeşitlerinde şık tasarımı ile öne çıkan ürünler de tercih edilir. Özelikle siyah ankastre modeller, mutfağa şıklık katar. Siemens fırınların öne çıkan diğer bir özelliği de başarılı aydınlatma sistemi ve dokunmatik kontrol panelleridir. Ankastre ve mikrodalga ankastre fırınlar, güçlü aydınlatma özelliğinin yanında, aynı zamanda kaliteli tepsileri, geniş iç hacmi ve ızgara tasarımları ile müşteri memnuniyeti yaratır.

Siemens Fırın Fiyatları

32 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Simfer
  3. Termikel
  4. Profilo
  5. Bosch
  6. Ferre
  7. Altus
  8. Vestel
  9. Arçelik
  10. Silverline
  11. Hotpoint Ariston
  12. Naturel
  13. Samsung
  14. Beko
  15. Esty
  16. Franke
  17. Mekappa
  18. ICF
  19. Teka
  20. Eminçelik
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Hacim (L)
 6. Program Sayısı
 7. Enerji Sınıfı
 8. Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim) A-Z
 9. Renk
 10. Genişlik (cm)
 11. Yükseklik (cm)
 12. Derinlik (cm)
 13. Satıcı A-Z
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483637/235604/22016
BAŞA DÖN