Silverline Fırınlar

Pişirme gereçlerinden biri olan fırınlar, birbirinden farklı modellere sahiptir. Modern mutfaklar için tasarlanan ankastre fırınlar, solo fırınlar ve midi fırınlar teknik özellikleri ile değişik ihtiyaçlara hitap eder. Özellikle teknolojinin gelişmesi ve daha düzenli mutfakların ön plana çıkması ile mutfaklarda yerini almaya başlayan ankastre fırınları Silverline beyaz eşya markasından kolaylıkla bulabilirsiniz.

Silverline Fırın

1994 yılında Gümüşfon adıyla kurulan Silverline; davlumbaz, fırın ve ocak üreten bir marka olarak tanınır. En yeni teknolojileri kullanarak fonksiyonel ve modern ankastre fırınlar üreten marka, yeni nesil mutfak anlayışına ve ihtiyaçlarına hitap eder.

Silverline fırınlar pişirme özellikleri ve temizleme fonksiyonları ile öne çıkar. Normal pişirme yöntemleri ile buharlı pişirme programını birleştiren fırınlar, hem hızlı hem de daha sağlıklı yemekler hazırlama imkanı tanır.

Temizleme özelliklerinde ise “Aqualytic Temizleme” yöntemi mevcuttur. Üç adımda kolayca kendini temizleyen fırınlar zahmetsizce temizlenebilir. Ergonomik raf tasarımı, geniş iç hacmi, dokunmatik kontrol paneli ve soğuk kapak gibi özelliklere de sahip olan Silverline fırın modelleri, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verir.

Silverline Fırın Modelleri

Silverline fırınlar arasında farklı zevklere hitap eden modeller bulunur. Kontrol paneli ve beyaz cam kapak ile estetik bir görünüme sahip ürünler mutfaklara şıklık katar. Çizilmelere ve aşınmalara karşı inox kaplama, siyah camdan üretilmiş ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle dokunmatik kontrol paneli ile kullanıcıyı doğru şekilde yönlendiren ürünler, daha kolay ve pratik bir kullanım sunmanın yanında, şık görünümü sayesinde ankastre eşyalarınız ile tam bir uyum içinde olur.

İç hacimleri de farklı büyüklüklerde olan ankastre Silverline fırınlar, büyük ve derin tepsileri kolayca pişirmeye imkan verir. Modelleri ile birlikte pişirme fonksiyonları da çeşitlilik gösteren fırınlar arasında, fan destekli ızgara, üst ısıtıcı ile birlikte çalışan ızgara, buz çözme özelliği gibi özellikler öne çıkar. Izgara bölmesi ve fırın içi aydınlatması ile kolay kullanıma sahip olan ürünlerden, mutfağınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Silverline Fırın Fiyatları

Silverline fırınlar arasında, farklı bütçelere uygun ürünler bulunur. Cazip fiyatlı fırın çeşitlerinde beş fonksiyonlu, dijital programlanabilir saati, pişirme erteleme ve durdurma fonksiyonu, mekanik ısı ayarı gibi özellikleri ile öne çıkan ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı fonksiyonel özellikleri ile yemek pişirmeyi kolay bir hale getiren fırınların fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yaparak uygun ürünü seçebilirsiniz.

Fırın çeşitleri arasında modern tasarımı ile öne çıkan ürünlerin fiyatları ise değişiklik göstererek farklı bütçelere hitap eder. Kolay temizlenen iç yüzey, çıkarılabilen ön cam, soğutma fanı gibi özelliklere sahip olan fırınlarda ise uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Silverline Fırın Yorumları

Silverline fırınlarda kolay kullanımlı aynı zamanda estetik tasarıma sahip ürünler, kullanıcıların beğenisini toplar. Gömülebilir ısı ve program seçme düğmeleri, dijital göstergesi, otomatik dijital zamanlayıcısı olan ürünler, yemek pişirme işini kolaylaştırır. Kontrol panelleri ile birlikte siyah veya beyaz cam yüzeye sahip olan fırın modelleri, ankastre mutfak eşyaları ile şık bir birliktelik sağlar.

Silverline fırınların diğer bir tercih edilme nedeni ise ızgara ve tepsiler için çıkarılabilen tel raf sistemidir. Teleskopik ray sistemi sayesinde tam dolu tepsileri kolayca ileri çekerek fırından çıkarma imkanı veren ürünler, kullanıcıya büyük kolaylık sunar.

Yansıtıcı cam özelliğine sahip olan fırın modelleri, özel soğutma sistemi ile dış kısma aktarılan sıcaklığı azaltır. Soğutma sistemli fırın modelleri özellikle çocuklar için güvenli bir ortam sunar. A enerji sınıfı ve A enerji sınıfından yüzde 20 daha tasarruflu fırınlar ise uzun dönemde tasarruf etmek isteyenler için uygun seçim olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Silverline Fırın

39 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Kullanım Şekli
Toplam 24 / 39 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/silverline