Yenilikçi ve güvenilir marka Simfer, şık tasarımlı fırınları ile dünyanın birçok mutfak kültürüne hitap ediyor. Firmanın pişirici mutfak ürünleri kategorisinde yer alan yüksek kalitedeki ankastre ve solo fırın modellerinde, her çeşit zevke uygun alternatif renk seçenekleri bulunuyor. Son teknolojilerle üretilen Simfer fırınlar; ev hanımlarına, çalışan kadınlara ve yemek yapmaktan anlayan erkeklere yardımcı oluyor. Canınız pasta, börek veya kek istediğinde kullanıma hazır bir şekilde sizi bekleyen cihazlar, severek yaptığınız yemeklerinizi özenle pişirerek günün sonunda kötü bir sürprizle karşılaşmanızı engelliyor.

Modern şehir hayatı, sunduğu imkanların yanı sıra paketlenmiş gıdalarla beslenmek gibi dezavantajları da içinde barındırıyor. Sağlığına dikkat eden ve evde kendi yoğurdunu yapmak isteyenler için “yoğurt fonksiyonu” olan çok özel Simfer fırın modelleri bulunuyor. Üstün pişirme özelliklerine sahip fırın çeşitleri ile et, balık ve tavuk yemeklerini yapmak pratik hale geliyor. Her zaman en iyi sonuca ulaşmanızı sağlayarak işlerinizi kolaylaştıran Simfer fırınlar, yemeklerinizin lezzetine lezzet katıyor.

Simfer Fırın Modelleri

Yenilikçi ve güvenilir marka, pişirici grubunda bulunan patentli ürün çalışmaları ile öne çıkıyor. Simfer fırın modelleri içinde yer alan yüksek kalite standartlarına sahip multifonksiyon, elektro turbo ve statik özellikteki ankastre cihazlar göz dolduruyor. Elektro turbo fırınlarda alt ve üst rezistanslar aracılığı ile hava ısıtılıyor ve turbo fan sayesinde de ısınan hava eşit şekilde yayılıyor. Yapacağınız yemeğin pişme durumuna göre elektro turbo fırınınızı fanlı veya fansız ayarlayabilirsiniz. Turbo ve statik cihazlardaki özelliklerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan multifonksiyon fırınlar ise iki ısıtma yönteminden dilediğinizi seçme imkanı sunuyor. 60 ve 90 cm genişliğindeki ankastre ürünlerde analog, mekanik ve programlanabilir digital saat çeşitleri bulunuyor. Simfer'in dokunmatik 15 programlı fırını, buharlı temizleme özelliğine sahip ve A sınıfı enerji grubunda yer alıyor. Cam ankastre cihazlarda beyaz ve siyah seçenekleri klasik renkleri sevenlere hitap ediyor. Dekorasyon tercihlerinize göre firmanın çok geniş ürün yelpazesi içinde bulunan gümüş, kum beji ve inox modellerle rustik dizayn fırınları kıyaslayabilirsiniz.

Ocaklı fırın kullanmayı seven kişiler pişirme, sağlamlık ve kolay kullanım açısından fonksiyonel olan beyaz ya da inox solo cihazları tercih ediyor. Dört gözü gazlı araçların yanı sıra biri elektrikli üç gözü gazlı solo modeller, işini şansa bırakmayan ev hanımları için iyi bir alternatif oluşturuyor. Tam boy fırınlar, yaptığınız yemeklerin lezzetini artırarak sofralarınızı keyifli hale getiriyor. Dijital ve mekanik saat seçeneklerinin bulunduğu Simfer solo fırınlardaki pişirme programları, her yemeğin tam istenilen ayarda pişmesini sağlıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitli teknik özelliklerle donatılan ve özgün bir şekilde tasarlanan cihazlar, turbo, multi turbo ve statik gruplara ayrılıyor.

Simfer Fırın Fiyatları

Firmanın estetik çizgileri ile öne çıkan onlarca fırınının sıralandığı beyaz eşya kategorisinde, on beş programa kadar uzanan çeşitlilikte ürünler sizi bekliyor. Hayalinizdeki cihaza kolaylıkla ulaşabilmenizi mümkün kılan geniş fiyat aralığı sayesinde tüm modelleri inceleyip mutfağınızın olmazsa olmazı fırınınızı evinizin tarzına göre seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun ürünün bulunabildiği listede Simfer fırın fiyatları cihazlardaki özelliklere ve tasarıma göre değişiklik gösteriyor.

Aynı anda birden fazla yemek pişirenlerin tercihi olan çift bölmeli solo fırınlar, sağladığı enerji tasarrufu ile ailelere ekonomik açıdan rahatlatıyor. Çift bölmeli Simfer tam boy cihazlarda birbirinden bağımsız, farklı fonksiyonlara sahip üst ve alt iki fırın bölmesi bulunuyor. Çift bölmeliden tek bölmeliye aradığınız konforu ayırdığınız bütçeye göre bulabileceğiniz ankastre ve solo fırın çeşitleri mutfaklarınıza işlevsellik katıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Simfer Fırın

31 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Ocak Tipi
Toplam 24 / 31 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/simfer