2004 yılından beri çocuk bezi üretimi yapan Sleepy, kaliteli ürünleri ile kullanıcılara geniş seçenekler sunar. Saf suyla dokunan ilk bebek bezi olması, markanın tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Yumuşak dokusu ve emiciliği ile kısa sürede dünyanın dört bir yanındaki ebeveynlerin en büyük destekçisi olur. Bambunun sağlıklı dokusundan ilham alınarak yapılan bezler, bebeklerin konforu için üretilir. Gün boyu kuruluk güvencesi veren marka, bebeklerin temel ihtiyaçlarına yönelik farklı ürün grupları ile de dikkat çeker. Antibakteriyel ıslak mendillerden mayo bezlere uzanan geniş ürün gamı, bebeklerin her koşulda rahatlığını düşünür. Yüksek emiciliği olan bezler bebeklerin ilk andan itibaren rahatlığını önceliğine alır. Bebeklerin sağlıklı bir süreçte büyümelerini destekleyen marka, hijyen çerçevesinde üretimler gerçekleştirir. Sleepy yenidoğan bez, ebeveynler için sağladığı konforun yanı sıra bebeklerin de cilt sağlıklarını korur. Hassas ve tahriş olmaya elverişli olan bebek cildinin kuru ve temiz olması gerekir. Cilt bariyerine zararlı kimyasallardan arındırılarak üretimleri gerçekleşen organik içerikli bezler, yenidoğan bebeklerin göbek çevrelerini koruyacak şekilde dizayn edilir. Marka ebeveynlere pratik ve ekonomik çözüm sunan bezleri ile bebeklerin sağlığını da koruma altına alır. Markanın birbirinden farklı bez çeşitleri arasından kullanımınıza uygun seçimler yaparak bebeğinizin büyüme sürecini daha konforlu geçirmesine destek olabilirsiniz. Yenidoğan bebeklerin dış dünyaya adapte olma sürecinde sağlıklı seçimler olarak öne çıkan markanın geniş ürün gamına Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Sleepy Yenidoğan Bez Çeşitleri 

Bebeklerin gelişim süreçleri boyunca ihtiyacı olan bez üretimlerini gerçekleştiren marka, saf suyun sağlıklı yapısını ürünlerinde kullanır. Islaklık göstergesi olan ürünler bu özelliği ile bezin değişim sürelerini kontrol etme ayrıcalığı sağlar. Bebeklerin anatomik yapısı ve kilosu dikkate alındığında yenidoğan grubu için 1 numaralı bez önerilir. 2 ile 5 kilo ağırlığındaki bebekler için uygun olan bezler, su emici özelliği ile sızıntılara karşı da dayanıklıdır. Sleepy yenidoğan bez çeşitleri, kullanım sıklığına ve kiloya göre tercih edilir. 

Rahat yapısı ve göbek kısmının oyuntulu tarzı ile yeni annelerin ve yeni ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Alt değişimi sırasında göbeğin kirlenmesini engelleyen detay, hijyenin üst seviyede olmasını sağlar. Göbek bağının düşme süresince bölgesel koruma sağlayan bez çeşidi, bambunun doğal ve organik özelliklerini taşır. Marka özenle tasarladığı bezlerini kullanım sıklığına göre farklı adetlerde paketlerde satışa sunar. Natural ve bionatural olmak üzere farklı seçenekleri olan ürünler, 64 adetten 256 adete kadar bebek bezinin olduğu paketlerde satılır. Cırt cırtlı açma kapama detayı, kontrol sırasında tekrar yapışma güvencesi sunar. Sleepy yenidoğan bez ultra paket olarak yaptığı üretimlerinde inceliğe önem verir. Doğal limon yağı ile yumuşaklığı artan bezler, ultra ince yapısı sayesinde bebeğinizin konforunu sağlar. Marka her serisinde kullandığı ıslaklık gösterge seviyesi ile değişim zamanlarını kontrol etme imkanı sunar. Organik pamuk ve bambunun doğal içerikleri ile zenginleşen bezleri, bebeğinizin sağlığı için güvenerek kullanabilirsiniz. 

Sleepy Yenidoğan Bez ile Konforlu Günler 

Bebeklerin rahat hareket etmesini destekleyen ürünleri ile dikkat çeken marka, organik pamuğun yumuşak dokusunu bezlerde kullanır. Yüksek emiş gücü kazanan bezler, 14 saate kadar kuruluk güvencesi vererek ebeveynlerin ve bebeklerin konforunu sağlar. Bebeğinizin günlük kullanım miktarına göre paket seçimleri yaparak bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz. Bebeklerin uzun süre kuru kalan ciltleri, uyku düzenlerinin oluşmasında da son derece önemlidir. Kimyasal ve zararlı içeriklerden arındırılarak tamamen hijyenik koşullarda üretilen bezler, tahriş ve pişiklerin de oluşmasını engeller. Kızarıklıklara karşı da koruma sağlayan marka, bebeklerin konforu konusunda ebeveynlere destek olur. Sleepy yenidoğan bez göbek oyuntusu sayesinde bebeğiniz sağlıklı bir büyüme süreci geçirir. Göbek bağının henüz düşmediği ilk haftalarda bölgesel koruma sağlayan bez, elastik yapısı ile de bacakların hareketini kısıtlamaz. Aşırı sıvı sonucunda oluşabilecek sızdırmalara karşı güçlendirilen yan bariyerler hem gece hem de gündüz kullanımlarında konfor yaratır. Sleepy yenidoğan bez ölçüleri bebeklerin gelişmiş evrelerine göre değişkenlik gösterir. Bazı bebekler bu süreci hızlı tamamlayarak diğer bez kullanımlarına geçebilir. Standart şartlarda 2-5 kilo ağırlığı olan bebeklere yenidoğan bezler önerilir. Siz de bebeğinizin hem cildinin konforu hem de rahatlığı için markanın ürünlerini gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Sektörün öncüleri arasında bulunan Sleepy, tamamen doğal ürün yelpazesi sayesinde anne bebek konforunu korumayı başarır. 

Sleepy Yenidoğan Bez Yorumları 

Bez seçimleri sırasında kullanıcı yorumlarının etkisi tartışılmaz bir gerçektir. Ürünleri uzun süre kullanarak artı ve eksileri konusunda deneyim kazanan kullanıcılar, yaptıkları yorumlarla anne adaylarına yol gösterir. Sleepy yenidoğan bez yorumları sırasında annelerin en çok merak ettiği konular arasında kuruluk süresi gelir. Bebeklerinin ciltlerinin tahriş olmasını istemeyen anneler bu konuda son derece titiz davranır. Bez ile ilk defa tanışacak olan anneler için içerikler hakkında yapılan yorumlar bilgilendirici olur. Hem konforlu hem de ekonomik çözümleri olan marka, kullanıcı memnuniyeti ile de pazardaki payını günden güne arttırır. Farklı gelişim sürecine uygun ürün grupları ile annelerin yardımcısı olan marka, cildin ıslak kalmasını önleyen dokuya sahiptir. Anneler ve anne adayları bebekleri için yapacakları alışverişlerde Sleepy yenidoğan bez tavsiyelerini dikkate alarak seçim yapar. Ürünü satın alarak memnun kalan annelerin yaptığı yorumlar, yeni kullanıcıların bez seçimlerinde etkili olur. Yorum ve tavsiyeleri inceleyerek bebeğinize hangi özellikte bez alacağınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Olumlu geri dönüşler ebeveynlerin fikirlerinin netleşmesine katkı sağlar. Gece ve gündüz alt değişimlerinde güvenerek kullanacağınız tüm bez çeşitlerini Hepsiburada üzerinden inceleyerek bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Her bebeğin cildini özenle koruyan marka, tüm ürünlerinde doğal ve organik malzemeleri tercih eder. 

Sleepy Yenidoğan Bez Fiyatları 

Bebek bezi üretimi konusunda uzman olan marka, sağlıklı ve doğal ürünleri ile de beklentileri karşılamayı başarır. Bebeklerin narin cildine uyumlu ürün grupları ile onların gelişimlerini destekleyen Sleepy, antialerjik yapısı ile pişik ve tahrişlerin de önüne geçer. Uzun süre ıslak kalma sonucunda oluşan kızarıklıklar, hassas ciltlerin dokusunun zarar görmesine sebep olur. Bu süreçte hem kalitesi hem de güvenilirliği ile tercihlerde öncelikli olan Sleepy yenidoğan bez fiyatları, paketteki bez adedine göre değişir. Paket içerisinde yer alan bez sayısına göre fiyatlarda yükselme görülür. Bebeklerin huzurlu olması için geliştirilen bezler, uzun süre dayanan yapısı ile de bütçelere uygundur. Kalite ve sağlığın öncelikli olduğu bezler, bebek ve annenin konforuna yönelik olarak üretilir. Her paket en hijyenik koşullarda üretim aşamalarından geçerek kullanıcıya ulaşır. Bebeğinizin kilosuna göre seçtiğiniz Sleepy yenidoğan bez fiyatı, kalitesi genelinde değerlendirilir.

Tamamen organik malzemelerin kullanıldığı bezler, bambunun su emici özelliğini barındırır. Annelerin bir numaralı yardımcısı olan marka, bezlerinde kaliteli ve temiz içerikler kullanır. Geniş ürün gamı ile bebeğinizin tüm gelişim evrelerine eşlik eden marka, ekonomik paketleri sayesinde bütçenize de destek olur. Herkesin ihtiyaçlarını gözeterek üretim gerçekleştiren Sleepy, geniş fiyat aralığı ile de farklı bütçelerin ihtiyaçlarına uyarlanır. Hepsiburada ile belli dönemlerde yapılan kampanya ve indirim avantajlarını takip ederek, bebeğinize uygun olan yenidoğan ürünlerine en ideal fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Markanın kaliteli bebek bezleri, bebeklerin sağlığını olduğu kadar ailelerin bütçesini de düşünür. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

1 Beden Bebek Bezleri

78 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Adet
Toplam 24 / 78 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/sleepy/60001048