Sleepy, bebeklerin gün boyu rahat etmesi için özel olarak bebek bezleri tasarlar. Sleepy 3 numara bebek bezi, içerdiği organik maddeleri ve bebeklerin hassas cildini koruyucu özellikleri sayesinde ebeveynlerin beğenisini toplar. Tatillerde ve seyahatlerinizde bebek bezi alacak yer bulamayabilirsiniz. Böyle durumlarda, bebeğinizin ihtiyacı doğrultusunda yanınızda bebek bezi bulundurmanız oldukça önemlidir. Üretiminde kullanılan doğal maddeler sayesinde 12-15 saate kadar kuruluk sağlayan bezler sayesinde yolculuklarınızda bebeğinizi rahat ettirebilirsiniz. Saf su kullanılarak dokunan dış yüzeyi sayesinde, eşsiz bir yumuşaklık hissi sağlayarak bebeğinizin vücuduna zarar vermez ve kızarıklıkları önler. Sahip olduğu ıslaklık göstergesi sayesinde bezin doluluk oranını bebeğinizin altını açmadan anlamanızı sağlar ve boşa bez kullanımını engeller. Ultra ince yapısı, bebeğinizin gün boyu rahat hissetmesini ve özgürce hareket etmesini sağlar. Alkol, paraben, naylon ve klor gibi maddeler içermeyen iç yüzeyi sayesinde hassas yapıya sahip bebekler için de kullanım avantajı sağlar. Seyahatlerinizde ve bebek bezi alamayacak olduğunuz durumlarda, bebeğinizin günlük bez ihtiyacına göre özel olarak tasarlanan paketler size yardımcı olarak her yerde bebeğinizi rahat hissettirmenizi sağlar. Sleepy 3 numara bebek bezi 68 adet, yüksek bez adeti sayesinde böyle durumlarda size yardımcı olur. Haftalık kullanımlar için uygun olan Sleepy 3 numara bebek bezi 34’lü ile bebeğinizin hassas cildini koruyabilir ve tahriş olmasını engelleyerek gün boyu rahat hareket edebilmesini sağlayabilirsiniz. Sleepy 3 bebek bezi fiyatları, kullanılan madde, içerdiği organik ürünler ve bez adeti gibi birçok unsur doğrultusunda değişkenlik gösterebilir. Bütçenize uygun seçimler yapabilmek için sıralama özelliğini kullanabilir ve size en uygun olan bebek bezini tercih edebilirsiniz.

Bebeğinizin Rahat Hissetmesini Sağlayan Bebek Bezi

Bebeklerin gün boyu rahat hissetmesi için bebek bezi seçimi oldukça önemlidir. Bebekler için özel olarak tasarlanan Sleepy 3 NO bebek bezi, içerdiği birçok avantajlı özellik sayesinde ebeveynlerin dikkatini çeker. Organik pamuk ve doğal bambu lifleri kullanılarak üretilen yapısı sayesinde yumuşak bir doku sağlayan bezler aynı zamanda doğal maddelerin sağladığı avantajla yüksek emicilik özelliğine sahiptir. Bu sayede, tek bez ile 15 saate kadar kuruluk sağlayabilir ve bebeğinizin hareketlerinde özgür olmasını sağlar. Günlük ihtiyacınız olan bez adetine yönelik uygun seçimler yapabilmeniz için 30, 56, 150, 224 ve 272 adet bebek bezi içeren ürünleri inceleyebilirsiniz. Sleepy bebek bezi 3 numara 30’lu, bebeğinizin bez ihtiyacını karşılamakta size yardımcı olabilir. Hafif ve kompakt tasarımı sayesinde rahatlıkla taşıyabilir ve dilediğiniz her yere götürerek bebeğinizin bezini her an değiştirebilirsiniz. Bantlı bez ve cırtlı bez gibi her ihtiyaç durumuna göre özel olarak tasarlanan modelleri inceleyebilir ve bebeğinize uygun tercihler yapabilirsiniz. Aynı zamanda Sleepy ıslak mendiller ile de bebeğinizin hijyenine katkıda bulunabilirsiniz. Tercih edeceğiniz bebek bezine dair daha detaylı bir bilgi sahibi olmak için, satın alacağınız ürünü daha önceden kullanmış olan kişilerin görüşlerini alabilir ve değerlendirmelerinden faydalanabilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi 3 Numara Kullananlar

Sleepy 3 beden bebek bezi hakkındaki soru işaretlerinizi giderebilmek adına, daha önceden ürünü satın almış olan gerçek kullanıcıların yaptıkları yorumları değerlendirebilir ve bu yorumlardan fikir sahibi olabilirsiniz. Emme kapasitesi, ferahlatıcı etkisi, ince tasarımı ve türü gibi birçok bez özelliğine dair daha detaylı bir bilgi sahibi olmak için tercih edeceğiniz ürünün yorumlarını incelemek sizin için faydalı olabilir. Sleepy bebek bezi 3 numara kullananlar, bebeğinizin kilo ve boyuna göre en uygun tercihler yapmanızda size yararlı bilgiler sunabilir. Fotoğraflı değerlendirmeler kısmını inceleyerek, beğendiğiniz bebek bezinin gerçek duruşu ve rahatlığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bebeklerin günlük bezinin değiştirilme ihtiyacı değişkenlik gösterebilir. Birbirinden farklı bez adetine sahip ürünleri inceleyerek, bebeğiniz için en uygun modelleri bulabilirsiniz. Yolculuklarda, tatillerde ya da gideceğiniz yerlerde bebek bezi alacak yer bulamamanız gibi durumlar için Sleepy 3 numara bebek bezi 272 adet size yardımcı olabilir. Tercih edeceğiniz ürünün kullanıcı değerlendirmeleri sayesinde, ürünün artılarını ve eksilerini diğer kullanıcıların yaptıkları değerlendirmeler ile detaylı bir şekilde öğrenebilir ve durumunuza göre değerlendirme yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünü satın almadan önce incelemiş olduğunuz tüm yorumlar ve soru cevaplar daha doğru bir karar almanızı sağlayabilir. Bu sayede gönül rahatlığı ile ürünü tercih edebilir ve bebeğinizin sağlığını koruyarak gün boyu rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Sleepy 3 Numara Bebek Bezi Fiyatları

Sleepy 3 numara bebek bezi fiyatları, bez kullanımında kullanılan organik maddeler, bez adet sayısı ve hipoalerjenik özelliğe sahip olması gibi birçok unsur açısından belirlenerek farklılık gösterir. Bebeğinizin gün boyu rahat hissetmesi ve özgürce hareket etmesi için bez bedeni seçimi oldukça önemlidir. Genellikle 4-9 kilogram arası kullanıma uygun olan Sleepy 3 bebek bezi, bebeğinizin sağlığını koruyucu özelliklere sahiptir. Emiciliği kuvvetlendiren doğal lifler ve bambu lifleri sayesinde tek bez ile 15 saate kadar kuruluk sağlar. Sleepy bebek bakım ve temizlik ürünleri ile bebeklerin temizlik ihtiyacı kolay ve hızlı bir şekilde yapılır. Cırt cırt yüzeylerde kullanılan organik pamuk, bebeğinizin hassas cildine nazik davranarak kuruluğu arttırır. Bebeklerin bağışıklıkları her durumdan kolaylıkla etkilenebilir ve bu yüzden bebeğinizin vücudunda kızarıklıklar meydana gelebilir. Hipoalerjenik özelliğe sahip bebek bezleri, içeriğinde SLS, SLES ve lateks gibi maddeler içermeyerek hassas bebek ciltleri için özel olarak tasarlanır ve bebeğinizin vücudundaki oluşabilecek kızarıklık ve tahrişleri engelleyebilir. Birbirinden farklı kiloda kullanım sağlayan geniş ürün yelpazesi sayesinde, her bütçeye ve kullanım amacına uygun bebek bezi bulmak mümkündür. Sleepy 3 numara cırtlı bebek bezi, içerdiği doğal pamuk sayesinde yumuşaklık sağlayarak bebeğinizi rahatsız etmez ve hassas cildini korur. İnce yapısı sayesinde hava alabilir özelliğe sahiptir ve bu sayede konforlu bir kullanım avantajı sağlar. Fiyat aralığı özelliğini kullanarak bütçenize uygun aramalar yapabilir ve size en uygun bebek bezini inceleyerek satın alabilirsiniz. Ayrıca, indirimli ürünler özelliğini kullanarak tercih etmek istediğiniz bebek bezine fiyat avantajlarından faydalanarak sahip olabilir ve uzun süre boyunca pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Sleepy bebek bezi 3 numara en ucuz fiyat avantajlarından faydalanarak hızlı ve güvenli bir şekilde Hepsiburada üzerinden tercih etmek istediğiniz ürünü satın alabilir ve bebeğinizin gün boyu konforlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Bezi 3 Numara Yeni Doğan Bebekler İçin Uygun mudur?

Bez bedenleri, bebeklerin ağırlıklarına ve anotomilerine göre değişkenlik gösterebilir. Bebeğiniz için yeni doğan bebekler için özel olarak tasarlanan bezleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca, ürünü tercih etmiş olan kullanıcıların yaptıkları yorumları inceleyerek size en uygun bez bedenini bulabilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi 3 Numara Hangi Kilolar İçin Kullanılabilir?

3 numara bebek bezi, genellikle 4-9 kilogram arası kullanımlar için uygundur. Ayrıca, bebeğinizin yapısı doğrultusunda tercih edeceğiniz bez bedeni değişebilir. Tercih etmek istediğiniz ürünün sayfasını inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi 3 Numara Kaç Saate Kadar Kuruluk Sağlar?

Bezlerde kullanılan emici ve kuruluk sağlayan lifler kuruluğu arttırır. Bu sayede, 12-15 saate kadar bebek beziniz kuru kalarak bebeğinize rahatsızlık vermez.

Sleepy Bebek Bezi 3 Numara Avantajları Nelerdir?

Bebeğinizin rahat ve konforlu hissetmesini sağlayan ince ve hava geçirgenliğine sahiptir. Kullanılan lifler sayesinde 12-15 saate kadar kuruluk sağlar. Ayrıca, paraben, losyon ve BPA gibi maddeler içermeyerek hipoalerjenik özelliğe sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sleepy 3 Bebek Bezi Fiyatları

109 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Sleepy
Prima
Molfix
Baby Turco
Goon
Kanz
Evy Baby
Canbebe
Pure Baby
Paddlers
Goo.N
Bebem Natural
Elbebek Elite
Jenny & Willy
Önlem
Bebedos
Bumble
Vip Baby
Confy
Giggles
5
4
1
6
3
2
7
0
4+
5+
4 Beden (7 - 14 kg)
5 Beden (11 - 18 kg)
Kuponlu Ürünler
0 - 3 kg
3 - 6 kg
4 - 9 kg
5 - 10 kg
4 - 10 Kg
1,5 - 2,5 kg
11 - 16 kg
6 - 10 kg
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Türü
Toplam 36 / 109 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?