Sleepy Bebek Bezi

Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren bakılması gereken ve ailelerin hayatını değiştiren fertlerdendir. Bu nedenle ebeveynler bebeklerinin sağlığına dikkat etmektedir. Bebeklerin yedikleri mamaların, giysilerinin ve kullanacakları bezlerin iyi olması gerekmektedir. Bebekler doğdukları anla birlikte hassas bir şekilde bakılmalıdır. Sleepy markası da bebeklerin sağlığı için gerekli ürünleri sunmaktadır. Sleepy bebek bezi konusunda en önde gelen markalardan bir tanesidir. Markanın bezlerinde bebeklerin ihtiyaç duyduğu her şey düşünülmüştür. İlk aylardan itibaren bebeğinizin sağlığı için hijyeni ve sağlığı önde tutan Sleepy bezleri tercih edebilirsiniz. Marka bebek bezlerini üretirken yüksek teknolojiden faydalanmaktadır. Ayrıca bezlerin üretim malzemesinde sağlığa zararlı herhangi bir ürün bulunmamaktadır. Sleepy yeni doğan bebek bezi modellerini ilk aylardan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanacağınız ürünler bebeklerinizin rahatını hiçbir şekilde bozmamaktadır. Tam aksine bebeğinizin doğal halinde rahat bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Sağladığı avantajlar sayesinde markanın ürünleri ailelerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır. Bebeklerin ciltleri oldukça hassastır. Bu nedenle ilk doğumdan itibaren doğru bezlerin kullanılması gerekir.

Marka bebek bezlerini bedenlere göre ayırmıştır. Bu bedenler yaş durumuna göre belirlenmektedir. Bebeğiniz kaç aylıksa buna uygun Sleepy bebek bezi numaraları arasından birini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Markanın ürünlerinde sıvı miktarının ne kadar olduğunu öğrenebileceksiniz. Bu sayede herhangi bir tahriş oluşmadan bebeğiniz sağlıklı bir şekilde büyüyebilir. Sleepy bebek bezi ürünlerinde pek çok model ve numara sunmaktadır. Ürün çeşitliliği fazla olduğu için fiyatlarda da farklılıklar olmaktadır. Sleepy bebek bezi fiyatları ürünün numara ve özelliklerine göre değişmektedir. Bez modelleri arasından bebeğinizin yaşına göre uygun olanı alabilirsiniz. Sleepy bebeğinize bakarken en önemli yardımcılarınızdan bir tanesi olacak. Bebeğinizi rahat bir şekilde ve sağlığına herhangi bir zarar gelmeden büyütebileceksiniz. Bebeğinizin rahat olması sizin de huzurlu olmanızı sağlayacak.

Sleepy Bebek Bezi Türleri

Sleepy ebeveynlerin ihtiyaçları doğrultusunda bebekler için en iyi bezleri sunmaktadır. Bebeklerin hassas ciltleri için dikkat edilmesi gereken bütün hususlara uygun şekilde üretim yapan marka, aileleri fazlasıyla memnun etmektedir. Bezler bebeklerin yaşlarına göre sınıflandırılmıştır. Bebeğiniz hangi yaştaysa buna göre bir Sleepy bez seçmelisiniz. Aksi halde büyük ya da küçük beden bezler bebeğinizi tahriş edebilir ve cildine zarar gelmesine neden olabilir. Ayrıca bez seçiminde bebeklerin ağırlıkları da dikkate alınmaktadır. Marka bu bakımdan bütün bebekler için uygun olan bir beze sahiptir. Sleepy 0 numara bebek bezi sınıfında olan modeller henüz dünyaya gelmiş bebekler için kullanılır. Bunun yanı sıra bu bedendeki ürünler 2 ile 5 kg arasındaki bebekler için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni doğan bir bebeğe rahatsızlık vermemesi için kenar lastikleri ve ebat bu bezlerde bulunmaktadır. Bezlerin bedenleri çeşitlilik göstermektedir. Sleepy 1 numara bebek bezi yeni doğan ve ağırlığı 5 kilograma kadar çıkabilen çocuklar için kullanılmaktadır. Bezlerde sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal materyal bulunmamaktadır. Her kilograma göre uygun bezi Sleepy markasının geniş ürün yelpazesi arasından bulabilirsiniz.

Sleepy 2 numara bebek bezi modelleri 3 ile 6 kg ağırlığında olan çocuklar için kullanılmaktadır. Bu ürünler de diğer modellerdeki gibi sağlığa zararlı herhangi bir bileşen içermemektedir. Markanın üretmiş olduğu bezler en iyi konforu bebeklere sunmaktadır. Bu ürünler ile bebeğinizin hiçbir rahatsızlık hissetmeden idrarını yapabilir. Marka standart bez modellerinin yanında giyilebilir ürünleri de çocuklar için üretmektedir. Sleepy külot bezler de bebeklerinin bedenlerine ve yaşlarına göre sınıflandırılmıştır. Bebeğiniz için uygun olan külot bezi Sleepy’den bulabilirsiniz. Sleepy külot bebek bezi 5 numarayı satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin yan kısmı rahatsızlık vermemesi adına esnek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca rahat bir şekilde giyilebilen bezlerin bantları kolay kullanıma uygundur. Külot formundaki bezi kullandıktan sonra rahat bir şekilde çıkarabilir ve kapama bandını kullanarak açılmayacak şekilde atabilirsiniz. Sleepy bebek bezleri organik ürünler ile birlikte üretilmektedir. Doğal ürünler bebeğinizin cildine zarar gelmemesi için çok önemlidir. İç kısımda yer alan pamuk lifleri kuruluk sağlar ve temizliğe katkı sağlar. Pamuklar sıvıyı anında çeker ve bebeğinizin rahatsız olmasını önler. Markanın bu ürünleri çocukların doğal hareketlerini hiçbir şekilde engellememektedir. Bebeğiniz Sleepy beziyle gün içerisinde rahat bir şekilde koşabilecek ve eğlenebilecek. Bebeğinizin konfor alanı genişleyecek ve sizin de bebeğinizi rahat bir şekilde büyütmeniz sağlanacak.

Bebeğinizin İhtiyaçları Sleepy Bebek Bezinde

Aileler bebeklerinin ihtiyacına uygun bebek bezlerini kullanmaktadır. Bezler tuvalet ihtiyacını öğrenene kadar ebeveynlerin en büyük yardımcısı olmaktadır. Bu bezlerin kullanımı oldukça yaygındır. Her bebek için üretilen bezler arasından yaş ve ağırlığa göre doğru ürünü bulmak mümkündür. Bezlerin bu kadar ilgi görmesindeki neden bebeklerin doğdukları andan itibaren bazı ihtiyaçlarını karşılayamıyor olmalarıdır. Bezler bebekler belli bir yaşa gelene kadar devam etmektedir. Sleepy de çocukların ihtiyacına yönelik bezler sunmaktadır. Bu markanın ürünleri çocuğunuzu büyütürken gereken bütün özelliklere sahiptir. En önemli özelliği sağlıktır. Sleepy 3 numara bebek bezi ile ağırlık ve yaşa göre seçim yapabilirsiniz. 3 numara bezler 5 ile 10 kg arasındaki bebeklerin kullanımı için uygundur. Bezler bebeği rahatsız etmeyecek özelliklere sahiptir. Bebeklerin doğdukları andan itibaren ihtiyacı olan konulardan bir tanesi cilt sağlıklarıdır. Sleepy markasının ürünleri bebeğinizin cildine zarar vermez. Pamuk lifleri ile üretilen bezler konfor ve hareket özgürlüğü sağlamaktadır.

Sleepy 4 numara bebek bezi modelleri 9 ile 16 kilogram ağırlığa sahip çocuklar için kullanılır. Markanın bezleri kıyafetlerle uyumludur. Bebeğinize giydireceğiniz kıyafetlerde bezleriniz engel olmaz. Konforlu yapı bütün gün giyimde bile rahatsızlık vermez. Ayrıca bezlerde parfüm gibi zarar verebilecek kimyasallara da yer verilmemiştir. Parfüm yerine saf su özelliği bezlerde bulunmaktadır. Saf su özelliği bebeğiniz idrarını yapmış olsa bile koku oluşmasının önüne geçer. Bu özellik bezlerde doğal ve hoş bir koku oluşmasını sağlamıştır. Sleepy 5 numara bebek bezi modelleri oldukça emici bir yapıya sahiptir. Çok fazla hareket eden çocukları olan ailelerin en büyük sorunu bezlerin emici olmamasıdır. Sleepy 5 numara bezlerin emici kısmında bulunan doğal bambu özleri çok fazla hareket eden çocukların dahi idrarının kolay bir şekilde emilmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede sızma, koku ve tahriş gibi olumsuz durumların önüne geçilmiştir. Sleepy bebek bezi kullananlar ihtiyaçlarının karşılanması nedeniyle üründen fazlasıyla memnun kalmaktadır. Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm özellik ve kolaylıklar Sleepy bebek bezi modellerinde bulunmaktadır. Sleepy ebeveynlerin bebeklerinin tuvalet eğitimi kazanana kadar ki bütün sorunlarını çözmüştür. İhtiyaçlara en iyi şekilde cevap veren Sleepy marka ürünler aileleri fazlasıyla memnun etmektedir. Sleepy modelleriyle sizin ve bebeğinizin ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır.      

Sleepy Bebek Bezi Özellikleri

Bebek gelişimi için öncü markalardan olan Sleepy bezlerinde isteklere yanıt verebilecek bütün özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Her ihtiyaca cevap verebilmek için ve bebeğinizin rahatı için özelliklerine göre farklı modeller sunulmaktadır. Markanın en önemli özelliği ilk doğan çocuklara yönelik hususlardır. Yeni doğan tüm çocukların ağırlıkları aynı olmamaktadır. Bundan dolayı Sleepy farklı büyüklükte bezler üretmektedir. Ayrıca bebekler büyüdükçe de kullanmaları gereken bez bedenleri de büyümektedir. Sleepy bu bakımdan bütün bebek yaş gruplarına özel olarak bezler üretmektedir. Bebeğiniz Sleepy 6 numara bebek bezi için gereken ağırlığa sahipse bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bezlerdeki ara numaralar en fazla tercih edilen modellerdir. Bu durum ebeveynlerin en uygun beze ulaşabilmesini kolay bir hale getirmiştir. Markanın bezleri giyilme ve çıkarılma bakımından en iyi özellikleri barındırmaktadır. Bezlerin yan tarafında bulunan cırt cırtlar kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Bu cırt cırtlar sıkı bir şekilde bağlanır herhangi bir aksilikle karşılaşmazsınız. Ayrıca yapıştırma bandı da bezi kullandıktan sonra çok önemlidir. Sleepy bezlerdeki kapanma bantları sağlam bir şekilde yapışır ve tekrar açılma gibi durumların yaşanmasını engeller.

Sleepy 7 numara bebek bezi büyük ve daha ağır bedenlerdekiler için uygundur. Bebeğinizin bedenine göre 7 numara modellerinden seçim yapabilirsiniz. Marka yandan açılan modellerin yanı sıra külot özelliklerindeki bezleri de kullanıma sunmuştur. Külot bezler özellikle sıcak havalarda kıyafetlerin altına rahat bir şekilde giyilebilmektedir. Sleepy külot bebek bezi 6 numara modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı alabilirsiniz. Kullandığınız külot bez sıcak havalarda ve dışarda bebeğinizin altına rahatlıkla giyebileceği bir üründür. Külot bezler de yine diğer ürünler gibi en iyi şekilde emme ve koku yapmama özelliklerine sahiptir. Bu ürünler kolay bir şekilde giyilip çıkarılabilmektedir. Marka ürünlerini paket olarak satmaktadır. Paketlerin içerisindeki ürün sayısı ise değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan 40, 60, 80, 100 ve daha fazla ürün içeren paketler bulunmaktadır. Paketler ile uzun süre bez aramazsınız ve ihtiyaç anınızda kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sleepy 60’lı bebek bezi iç kısmında ürünler düzenli bir şekilde dizilmiştir. İç kısımdaki düzen sayesinde bezi kolay bir şekilde çıkarabileceksiniz. Ayrıca iç kısma bebeğinizin altını değiştirirken kullanabileceğiniz ıslak mendil de yerleştirilmektedir. Bu sayede uzun süreli kullanım yapabilirsiniz. Bezlerin emme bölümünde pamuk lifleri yer almaktadır. Bu lifler idrarı tam anlamıyla emer ve tahriş gibi rahatsızlıkların yaşanmasına engeller. Yumuşaklık da sağlayan lifler hijyene de katkıda bulunmaktadır.    

Sleepy Bez Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğiniz için bez seçmeden önce bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. En uygun ürünü ararken pek çok ebeveyn kafa karışıklığı yaşamaktadır. Bez seçiminde öncelikle çocukların sağlıkları önde tutulmalıdır. Sleepy marka ürünlerde sağlığa zararlı hiçbir kimyasal malzeme bulunmamaktadır. Bebeklerin ciltleri normal bireylere göre oldukça hassastır. Bu nedenle bez seçerken cilde zarar verebilecek herhangi bir malzemenin bulunmamasına dikkat etmelisiniz. Sleepy ürünlerde yer alan pamuk lifleri ve saf su bebeğinizin cildine zarar vermez. Bez kullanırken bebeğinizin cildinin hava alması da çok önemlidir. Sleepy’de bulunan pamuk lifleri hava alma özelliği sayesinde cildin tahriş, pişik gibi sorunlara yakalanmasını önlemektedir. Sleepy bu açıdan önemli olan tüm noktalara cevap verebilecek ürünler sunmaktadır. Bez seçiminde sağlık kadar doğru bedene göre ürün seçmekte çok önemlidir. Doğru bedende ürün seçimi cilt ve rahatsızlık gibi sorunların yaşanmamasını sağlar. Sleepy prematüre bebek bezi modelleri arasından bedene uygun olanı seçebilirsiniz. Bezlerin bebeğinizin bedenine tam anlamda oturması gerekir. Herhangi bir boşluk veya sıkışmanın yaşanmaması sağlık açısından çok önemlidir. Ürün seçerken bebeğinizin yaşı ve ağırlığı neyse ona göre karar vermelisiniz. Sleepy 2 beden bebek bezi 3 ile 6 kg ağırlığa sahip çocuklar için kullanılmalıdır.

Ürünlerin paketlerinde hangi bedende olduğu ve ağırlık skalası belirtilmektedir. Yaşa göre de ürün bulmak mümkündür. Yaş kategorisi yine paketlerde gösterilmektedir. Bebeğinizin ilk dünyaya geldiği aylarda büyük paketleri tercih edebilirsiniz. Bu bakımdan Sleepy 80’li bebek bezi işinizi görecektir. 80 adet bezin bulunduğu bu paketi uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca daha fazla adet bulunan Sleepy marka paketler de bulunmaktadır. İhtiyaç durumunuza göre büyük paketli ürünler alabilirsiniz. Bebeğinizin bez veya külotunu çıkarırken temizliğe dikkat etmelisiniz. Temizlik sırasında Sleepy paketlerinden çıkan ıslak mendili kullanabilirsiniz. Sleepy paketlerdeki bütün ürünler temizdir ve bebeğinizin hijyeni için kullanılabilir. Bunların yanında modeller arasından da doğru seçim yapmanız gerekir. Markanın yandan açılabilen ve külot şeklinde modelleri bulunmaktadır. Çocuğunuz yaşı büyükse ve çok fazla hareket ediyorsa külot formundaki ürünlerden bir tanesini alabilirsiniz. Çocuğunuz çok fazla hareket etmiyor ve yaşı küçükse yandan açılan cırt cırtlı modelleri satın alabilirsiniz. Her iki ürün de bebeğinizin rahatını ve konforunu bozmaz. Sleepy’nin bebekler için sunduğu modelleri öne çıkaran en önemli özellik hareket özgürlüğü sağlamasıdır. Sleepy ile bebeğiniz özgür ve rahat bir şekilde hareket edebilecek.      

Sleepy Bebek Bezleri ile Gelen Avantajlar

Sleepy bebek bezleri ailelerin hayatını fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Bebek bezleri artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Çok fazla kullanılan bezler için Sleepy markası pek çok avantaj sağlamaktadır. Sleepy bez konusunda en fazla ilgi gören markalardan bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Bunun nedeni ürünlerin avantajları ile hayatı kolaylaştıran özelliklerin gelmesidir. Sleepy bebek gelişimini daha kolay bir hale getirmektedir. Sleepy sayesinde aileler endişelenmeden bebeklerini yetiştirebilmektedir. Sleepy bu ürünler kapsamında pek çok model ve özellikleri sunmaktadır. Bundan dolayı bez fiyatları farklılık göstermektedir. Sleepy yenidoğan bebek bezi fiyatı ile diğer modellerin fiyatları farklı olmaktadır. Fiyatlar küçükten büyüğe doğru gitmektedir. Bedenler büyüdükçe fiyatlar da artmaktadır. Hangi model olursa olsun Sleepy’nin avantajları devam etmektedir. Sleepy bez seçiminizden önce daha önce markadan ürün almış kişilerin yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bunun için Sleepy bebek bezi yorumları bölümüne bakabilirsiniz. Daha önce Sleepy kullanan kişiler ürünlerden memnun kaldıklarını dile getirmektedir. Marka müşteri memnuniyeti konusunda önemli adımlar atmaktadır. Yeni özellikler eklenen bezlerle birlikte müşteri memnuniyeti en iyi seviyeye getirilmiştir.

Sleepy ürünleri bebeğinizin ve sizin hayatınızı fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Bebeğinizin tuvalet eğitimini alana kadar Sleepy ürünlerini güvenli ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünlerdeki bir diğer avantaj ise paketlere ayrılmasıdır. Her model için ayı paketlemeler yapılmaktadır ve bu paketlerdeki adet sayısı belirlenmektedir. Adet sayıları fazla olan paketler daha uzun süreli kullanıma yardımcı olmaktadır. Ayrıca paketlerin içerisine bebeğinizin altını değiştirirken kullanabileceğiniz diğer ürünler de yerleştirilmektedir. Islak mendil Sleepy paketlerine koyulmaktadır. Islak mendili bebeğinizin altını değiştirirken kullanabilirsiniz. Paketin içerisindeki her üründe sağlığa zarar verebilecek malzeme bulunmamaktadır. Sleepy bebek bezi modellerinde çok fazla ürün bulunmaktadır. Bu sayede her bebeğe uygun bez bulmak mümkün hale gelmiştir. Numaralar kategori haline getirilen bedenler, bebeklerin ağırlıklarına göredir. Her ağırlığa göre Sleepy marka ürün bulmak mümkündür. Geniş ürün yelpazesi Sleepy’nin en fazla beğenilen özelliklerinden bir tanesidir. Sleepy ihtiyaca göre en iyi bezi bulmanıza yardımcı olmaktadır. Markanın sağladığı avantajlardan bir tanesi de satışlar sırasındadır. Ürünlerin satışında bazı kampanya ve indirimler yapılmaktadır. Sleepy bebek bezi kampanya bilgilerini öğrenerek en uygun alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca kampanyalarda bezin yanında bazı ürünler de bedava veya kampanyalı olarak verilmektedir. Sleepy bebeğinizi büyütürken yanınızda bulunan en önemli yardımcılarınızdan biri olacak. Sleepy bebek bezi fiyatları, özellikleri ve modelleri hakkında bilgi almak için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.     

Sleepy Bebek Bezi Emiş Gücü Nasıldır?

Bebeğinizin gün boyu rahat etmesi için özel olarak tasarlanan bu ürünler sıvıyı anında emebilen birer yapıya sahiptir. Rahatsızlık yaratmamak adına bu ürünler, son derece hızlı çalışmaktadır. 

Sleepy Bebek Bezi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sleepy bebek bezi kullanırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta bebeğinizin ölçüsüne ve yaşına uygun modelleri tercih etmek olacaktır. Bu noktadan sonra kullanım alanı ve saati açısından da seçim yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

1132 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Alt Açma Seti
Alt Açma Seti
Islak Temizleme Mendili
Islak Temizleme Mendili
Bebek Temizlik ve Bakım
Bebek Temizlik ve Bakım
Mayo Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 1132 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/sleepy