Bebekler hayata gözlerini açtıkları andan itibaren onlar için yepyeni ve oldukça uzun bir serüven başlamış olur. Hem ebeveynler hem de bebekler için oldukça meşakkatli ve sabır isteyen bu süreçte ihtiyaç duyulan önemli malzemeler vardır. Bebeklerin günlük yaşamlarını çok daha konforlu kılabilmek adına üretimi gerçekleştirilmiş olan çok sayıda seçenek grubu bulunur. Bebekler söz konusu olduğu zaman akla ilk gelen ürünlerden biri, bebek bezleridir. Çocukların, yeni doğdukları andan itibaren kullanmaya başladıkları bebek bezleri sayesinde günlük ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde giderebilmeleri mümkündür. Bebeklerin hassas cildine uygun standartlarda üretilmiş olan bebek bezleri, yenilikçi ve modern teknolojilerden yararlanarak en ideal seçenekleri sunmaya gayret eder. 1961 yılında Amerika’da kurulmuş olan ve kısa süre içerisinde dünyanın her yerinde en çok tercih edilen bebek bezleri ile öne çıkan Prima, birçok farklı alana hizmet etmesi ile dikkat çeker. Yeni doğan süreci başta olmak üzere ilerleyen dönemlerde de ebeveynlerin en büyük yardımcılarından bir tanesi olan Prima bebek bezleri, kendi içlerinde numara olarak sınıflandırılır. Yenidoğandan başlayarak 6 numaraya kadar çıkan seçenekleri bünyesinde barındıran marka, bebeklerin cilt yapısına uygun hassas yapıda bezler hazırlar. Prima, zengin ürün yelpazesi ile de dikkatleri üzerine çeker. Yenidoğan sürecinden hemen sonra geçebileceğiniz özelliklerde üretilmiş Prima bebek bezi 2 numara, genellikle 1-3 ay aralığındaki bebeklerin kullanımına uygun boyutlara sahiptir. 2-5 kilogram aralığındaki bebeklere özel olarak gerçekleştirilen Prima 2 numaralı bezler, kaliteli iç ve dış yapısıyla da güvenli kullanım imkanı oluşturur. Son derece hassas yapıda üretimi gerçekleştirilen ürünler sayesinde bebekleriniz gün boyu kendini rahat ve ferah hisseder.

Islaklık Göstergeli Prima 2 Bebek Bezi

Bebek bakım ürünü denildiği zaman ilk akla gelen alternetiflerden bir tanesi, bebek bezleri olur. Hijyen ürünleri içerisinde üretimi gerçekleştirilen bebek bezleri, bakım alışkanlıkları arasında en çok ihtiyaç duyulan ürünler olarak ön plana çıkar. Çocukların doğdukları andan itibaren kullanıma başlanılan bebek bezleri, günde en az 5-6 adet aralığında tüketilir. Gelişen teknolojilerin de etkileri ile birlikte kullan-at malzemeler olarak ön plana çıkmayı başaran bebek bezleri, gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz en önemli ürünlerdir. Yeni doğan süreci başta olmak üzere bebeklerinizin gelişimi ile birlikte değişen numaralarda ihtiyaç duyacağınız bebek bezlerini, Prima markasının koleksiyonları arasından tedarik edebilmek de mümkün olur. Bebeğin doğumundan kısa süre sonra geçiş yapabileceğiniz 2 numara bebek bezi, 3-5 kg aralığında kullanımına uygundur. Bebeklerinizin hassas cildine uygun olarak üretimi gerçekleştirilen Prima 2 no bebek bezi, çocuğunuzun altının gün boyu kuru kalmasına imkan tanır. Haftalık paketler başta olmak üzere aylık seçeneklerle de tedarik edebileceğiniz Prima 2 bebek bezi seçenekleri arasından bebeğinizin tuvalet yapma sıklığına uygun olarak tercih yapabilirsiniz. Premium Care, Aktif Bebek, Harmonie, Günlük Rahatlık seçenekleri ile yerini alan markanın ürünleri arasından özel seçim yapabilirsiniz. Genellikle 1-3 ay aralığında bebeklerinizin kullanımına uygun boyutlara sahip olan ürünler ile güvenli kullanım elde edebilirsiniz. Islaklık göstergeli hassas yapıda üretimi gerçekleştirilen ürünler ile bebeklerinizin altı her daim kuru kalabilir.

Prima 2 Bebek Bezi Özellikleri

Hijyen ürünleri, bebeklerin yaşam standartları içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olan Prima'nın ürettiği bezler, yapı açısından bebeğinizin kilosuna, yaşına ve cinsiyetine uygun olarak tercih edilebilir. Bezin emiş gücü ve hava alma özelliğine göre 2 numara bebek bezleri, markaya ait ürünler arasından özel tercih yapabilmenizi sağlar. Doğdukları andan itibaren hayata entegre olmaya çalışan bebekleriniz için tercih edeceğiniz bezlerin önemi büyük olur. Yetişkinlere oranla oldukça hassas bağışıklık sistemi ve cilt özelliklerine sahip olan bebekler için tasarlanan bezler, hassas bir üretim süreciyle hazırlanır. Cildin tahriş ve pişik olmasını engelleyecek yapıda üretimi gerçekleştirilen ürünler arasından özel tercih yapabilmeniz de mümkün olur. Özellikleri bakımından incelemeye alındığında markaya ait ürünler üstün kalite standardı sunar. Bebeğinizin her daim altının kuru kalmasının yanı sıra rahat hareket edebilmelerine de imkan tanırken cildin nefes alabilmesine olanak sağlar. Farklı farklı adet sayısıyla paketlenen ürünler arasından sık kullanıma uygun sayıya sahip Prima bebek bezi 2 numara 72'li ürünler seçilebilir. Sık sık değiştirmeniz gereken bebek bezini satın alırken ürünlerin uygun sayılarda olabilmesi de dikkat edilmesi gereken detayların başında gelir. Kullanım ihtiyacına bağlı olarak tercih edebileceğiniz ürün grupları arasından istediğiniz içeriğe sahip paketlerden faydalanabilirsiniz. Bütçe dostu oranlar sunan Prima 2 numara bebek bezi fiyatları da ürünü avantajlı hale getiren detaylar arasındadır.

Prima 2 Bebek Bezi Fiyatları

Neredeyse 60 yılı aşkın süredir alanında başarılı bir şekilde hizmet veren Prima markası, bebeklerinizin her daim rahat edebilmesine imkan tanıyacak özel içerikli bebek bezi ve ıslak mendil gibi ürünler tasarlar. Her bebek sahibi ebeveynin rahatlıkla tedarik edebileceği çeşitlere sahip olan bebek bezleri arasından özel tercihlerde bulunabilmek mümkündür. Bebeklerinizin yaşı, cinsiyeti ve ağırlıklarına göre üretim gerçekleştiren marka, 2 numara bebek bezinde de çeşitli özellikler barındırır. Farklı içeriklerle tedarik edebileceğiniz ürünler, paketleme açısından incelendiğinde çeşitli adet sayılarına sahip olabilir. Paketlerde adet sayısı arttıkça fiyat olarak da yükseliş gözlemlenebilir. Haftalık ya da aylık olarak tedarik edebileceğiniz ürünler arasından bütçeniz doğrultusunda özel tercihlerde bulunabilirsiniz. Ekonomik kullanım sağlamak amacıyla kaliteli ürünlere sahip olan markanın, çoklu paket seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Aylık paketler daha yüksek fiyatlı gibi görünse de uzun süreli kullanım hesaplandığında son derece ekonomik değerlere sahiptir. Değişken fiyat aralıklarına sahip olan ürünlerde Prima bebek bezi 2 numara en ucuz alternatifleri de kolaylıkla bulunur. Her daim kullanıcının bütçesini düşünerek fiyat belirleyen Prima, kalitesiyle de bebeğiniz için doğru seçim olabilir. İri doğan bebekler başta olmak üzere 1-3 ay aralığında kullanıma uygun bebek bezi Prima 2 numara seçenekleri ebeveynlere güven verir. Prima bebek bezi 2 numara satın alarak avantaj elde edebilirsiniz. İster haftalık isterseniz de aylık kullanım paketlerinden yararlanabilir; bebeğinizin gün içinde rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Hepsiburada üzerinden Prima 2 numara bebek bezi en ucuz seçeneklerine kolayca ulaşabilmeniz mümkün olur.

Prima 2 Bebek Bezi Aylık Paketler Avantajlı mıdır?

Ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmak adına özenle hazırlanan Prima 2 bebek bezlerinin aylık paketleri son derece avantajlıdır. Bebeğinizin büyüme evrelerini göz önünde bulundurarak aylık paketlerden faydalanmak, ekonomik açıdan da kullanıcıyı rahatlatır. Belirli bir dönem aralığında kullanım sağlayabileceğiniz özellikte üretimi sağlanan bezlerden tercih ederek avantajlı şekilde kullanabilirsiniz.

Prima 2 Bebek Bezi Hangi Özelliklere Göre Tercih Edilir?

Bebek bezi tercih ederken bebeğinizin cilt yapısını göz önünde bulundurmanız gerekir. Aynı zamanda bebeğinizin kilogram aralıkları da baz almanız gereken en önemli noktalardandır. Bebeğinizin anatomik yapısına uygun bezleri markanın koleksiyonları arasında bulabilirsiniz.

Prima 2 Bebek Bezi Emiş Gücü Nasıldır?

Yeni nesil teknolojilerle üretimi gerçekleştirilmiş olan markaya ait bezler, son derece yüksek emiş gücüne sahiptir. Bebeğiniz ihtiyacını giderdiği andan itibaren emiş sağlayan özel bezler, aynı zamanda ıslaklık göstergesi sunması sayesinde de bebeğinizin cildinin her daim kuru kalmasına imkan tanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

2 Beden Bebek Bezleri

370 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 370 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/60001048