1950 yılında çengelli iğne ile tutturulan bebek bezlerinden, bel bandına sahip bezlerin üretimine geçerek bebekler ve anneler için daha güvenli bir deneyim sağlayan Prima, talepleri göz önüne alarak yıldan yıla, emekleyen bebeklere özel, ekstra emici gündüz bezi, yenilenmiş yenidoğan bezi, pamuklu Prima ve prematüre bebek bezi seçeneklerini markası bünyesinde geliştirir.

İlk kez jel içeren ince bezi, elastik bacak kısımlarını, yeniden yapıştırılabilir bel bantlarını ve koruyucu losyon içeren bezleri ürün gamına ekleyen marka, bugün bebek bezinin yanında bebeklerin sağlığı düşünülerek, araştırma için kaynak ayırarak geliştirdiği ıslak mendil seçenekleriyle de annelerin en büyük yardımcısı, bebek cildinin koruyucusu olur.

Sürdürülebilir ve Yararlı Islak Mendiller

Aktif bir hayata sahip anneler için evde kullanılan alt değiştirme yöntemleri hijyen ve taşıma anlamında zorluklara neden olabilmektedir. Prima Islak Mendiller çantada rahatça taşınabilmesiyle çağımızın hızla akan temposu içerisinde annelere zamandan tasarruf ettirirken, bebek cildi için özel olarak üretilen teknolojisi sayesinde rahatlık hissi sağlar. 

Yapılan araştırmalar sonucunda ürünün atık işlemi, kullanıcı deneyimleri ve çevreye etkileri göz önüne alındığında, Prima Islak Mendillerin, annelerin kullandığı diğer ıslak bez yöntemleriyle doğada aynı çözünürlüğe sahip olduğu ve hatta çevresel geri dönüşüm söz konusu olduğunda pamuktan daha zararsız olduğu kanıtlanır.

Su Bazlı Losyon ile Hassas Temizlik

Bebek alt temizliğinde cilde yapışan katı kirleri özel losyonu sayesinde tahriş etmeden çözen ve ciltteki ıslaklıkları hızla emen yapısı ile Prima mendiller bebek cilt dokusuna uygun şekilde tasarlanmıştır. Dokuma kullanılmadan üretilen yumuşak bez karışımı ve su bazlı losyonu sayesinde bir yenidoğanın cilt yumuşaklığına sahip olan ürünler, bebeğinizin ağız temizliğinden, el temizliğine kadar çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Bebek cildi hassastır ve PH dengesi farklıdır. Gazlı bez, pamuk veya normal bezlerin su ile kullanımı yapısındaki dokudan dolayı bebeğinizin cildinin tahriş olmasına neden olur. Prima mendiller bebek cildinin PH dengesine göre ve dokuma kullanılmadan üretildiği için bebeğinizin cildinde kızarıklığa yol açmaz.

Bebek Bezi İsiliği Korkunuz Olmasın

Bebek bezi isiliği, ıslaklığa sürekli maruz kalan ve daha fazla kıvrımlara sahip olan popo bölgesinin doğru temizlenmemesinden kaynaklı bir problemdir. Bebeğinizin doğru zamanlamalarla altının değiştirilmesi, doktor gözetiminde uygun kremlerin sürülmesi ve alt değişimi sırasında narin cilt yapısı için Prima Hassas Ciltler için tasarlanmış mendillerin kullanımıyla bebek bezi isiliğinin önüne geçebilirsiniz. Katı ve sıvı kirlerin temizliğinin yanı sıra suyla çözülmesi mümkün olmayan yağ bazlı kremlerin de rahatça bebeğinizin cildinden temizlenmesini sağlar.

Hassas Ciltler ve Temiz-Ferah Ürün Opsiyonları

Hassas Ciltler ve Temiz-Ferah olmak üzere iki farklı ürün seçeneğine sahip olan Prima mendiller kimyasal içermez. Bebek cildi ince yapısı nedeniyle geçirgen bir yapıya sahiptir ve bu anlamda tehlikelere açıktır. Prima ürünleri parfüm ve alkol kullanmadığı özel formüllü mendilleri ile bebeğinizin cildini zararlı kimyasallara karşı korur. Dermatolojik olarak test edilen ürünler bebek sağlığı düşünülerek formülize edilmiştir. Hassas Ciltler İçin tasarlanan mendilleri prematüre bebekler dahil güvenle kullanabilir, bebeğinizin cildindeki özeni ve yumuşaklığı hissedebilirsiniz. Temiz ve Ferah Mendil seçeneği sahip olduğu ferahlatıcı koku ve yumuşak dokusu ile bebeğinizin gündelik hayatında vazgeçilmez haline gelir.

Çantanızda taşımaya müsait boyutu ve kapaklı tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayan mendiller, ıslaklığını hiç kaybetmeden her zaman elinizin altında olur. PH dengesi göz önüne alınarak tasarlanan, pişik ve tahriş oluşumunun önüne geçen iki farklı seçenekteki Prima Islak Mendillerden bebeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabilir, yumuşak, kimyasallardan arınmış ve hassas temizliği keşfedebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Prima Islak Mendil Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 54 ürün
DSACategoryId/2147483639/80383015/301159/301175/prima