Her evin neşesi olan bebeklerin sağlıklı gelişimi ebeveynlerin en çok düşündüğü konuların başında gelir. Bebeklerinin oldukça hassas olan bedenleri için her şeyin en sağlıklısını ve en kalitelisini dileyen anne ve babalar kullandıkları bebek bezlerinin de öyle olmasını isterler. Öyle ki bebekleri daha dünyaya gelmeden en iyi bebek bezinin hangisi olduğunu araştırmaya başlarlar ve bebek bezi satın alırlar. Bebekler için seçilecek her üründe olduğu gibi bebek bezi seçiminde de bazı önemli kriterler bulunur. Boy ve kiloya uygun seçim yapmak bu kriterlerin başında gelir. Bebeğin kaç aylık olduğu göz ardı edilerek yapılacak boy ve kiloya uygun bebek bezi seçimi oldukça önem arz eder. Bebeğin bedenine uygun olmayan bebek bezleri bebeği rahatsız eder ve istenilen koruyuculuğu sağlayamaz. Alanında uzman ve deneyimli kadrolarla çalışan Prima, bebekler için uygun ağırlık aralıklarına göre numaralandırılmış ürünler sunar. Gittikçe hareketlenen 15 kg ve üstü ağırlıktaki bebekler için güvenle kullanabileceğiniz Prima 7 no bebek bezi ile bebeğinizin bedenine uygun bir seçim yapmış olursunuz. 15 kg ve üstü bebekler genellikle yürüme çağında olan bebekler olduğundan tuvalet eğitimine yardımcı olabilecek külot bez ya da gece boyunca onu kuru tutmaya yardımcı olacak uygun bezi arıyor olabilirsiniz. Doğru beden seçiminin ardından bantlı bez ve giyip çıkarma pratikliği sağlayan külot bezleri seçeneklerinden sadece birini veya dönüşümlü kullanım için her ikisini birden seçebilirsiniz.

Huzurlu ve Mutlu Bebekler için Prima 7 Beden Bebek Bezi

Bebeklerin sağlıklı ve mutlu büyümesi için uykularını iyi almaları, gün içinde hareket ederken ve oyun oynarken kendilerini rahat hissetmeleri gerekir. Prima XXL beden bebek bezi olarak da adlandırılan Prima 7 beden bebek bezini tercih ederek bebeğinizin her zaman rahat ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz. Prima 7 bebek bezi 15 kg+ bedendeki bebeğinize uygun olmasının yanı sıra bebek bezlerinde olması gereken birçok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri şöyle sıralamak mümkündür:

  • Bir bebek bezinde aranan en önemli özelliklerin başında kuruluk sayılabilir. Prima 7 beden bebek bezi yüksek emicilik performansına sahip mikro emici tanecikler sayesinde sıvıyı hapseden yapısıyla bezin uzun süre kuru kalmasını mümkün kılar.
  • Bebek bezlerinde aranan bir diğer özellik ise bezin hava almasıdır. Prima bebek bezi 7 numara yapısındaki hava kanalları ile bezin içinde havanın serbestçe dolaşmasını ve böylece gün boyunca bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlar.
  • Yumuşak doku özelliği Prima 7 no bebek bezinin sahip olduğu özelliklerin arasında yer alır. Bebeklerin cildi oldukça hassas ve tahrişe meyilli olduğu için sert dokusu olan bebek bezleri bebeğiniz için olumsuz sonuçlar doğurabilir.
  • Bir diğer önemli özellik olan sızdırmazlık, uzun süreli kullanım için oldukça önem arz eder. Esnek ve kaliteli yan bantlar sızdırma önleyici bariyer özelliği ile bezin sabit kalmasını ve sıvının dışarı sızmasına karşı ek koruma sunar.
  • Prima bebek bezi 7’nin sahip olduğu esnek yan bantlar bebeğinizin bacak bölgesinin hareketlerini kısıtlamayacak bir yapıya sahip olduğu için bebeğinizin oyun oynarken rahat hissetmesini sağlar.

Bebek bezi sıvı ile dolması sonucu ağırlaşır ve bebeği oldukça rahatsız eder. Bu sebeple Prima 7 no bebek bezi sağlamlık ve kaliteden ödün vermeden oldukça ince malzemelerden üretilir.

Tasarım Detayları İle Dikkat Çeken Prima 7 No Bebek Bezi

Tasarım bir üründen beklenen işlevi gerçekleştirmesi için sahip olması istenen özelliklere karar verdikten sonra nasıl inşa edileceğine dair yapılan planlama sürecine denir. Kaliteli ürünlerin başarısı tasarımdaki detaylara dayanır. Bir bebek bezinin de sahip olması gereken özellikleri nasıl sağlayacağına dair bir tasarım süreci bulunur. Prima 7 no bebek bezi, bezin hangi malzemeler ile üretileceğinden dış görünüşünün nasıl olacağına kadar her yönüyle detaylı bir şekilde tasarlanır. Bebeğinizin sağlıklı ve huzurlu olmasına odaklanarak tasarlanan bezlerin üretimi tamamen hijyenik ortamlarda oldukça titiz yürütülen üretim prosesleri ile tamamlanır. Tasarım ve üretimin her aşamasına alanında uzman bilim insanları eşlik eder. Prima 7 beden bebek bezi titiz bir seçime tabi tutulan, bebeğinizle birlikte hareket eden yumuşak, esnek, hijyenik ve hava alan malzemelerden üretilir. Kullanılan malzemelerin güvenilirliğini doğrulamak için alanında uzman bilim insanlarıyla işbirliği içinde çalışılır. Üretilen her bir bez, üretim süreci boyunca gelişmiş teknolojilerle sürekli takip edilir ve iki binden fazla kontrolden geçer. Uzun süre kuru kalması için Prima 7 no bebek bezi katmanlı yapıda tasarlanır. Bu yapı sıvının bebeğin cildinden uzağa doğru aktarılmasını sağlayarak bebeğin cildinin kuru kalmasını sağlar. Sıvı önce bebeğin cildine temas eden bezin yumuşak losyonlu en iç tabakasından sıvıyı uzaklaştırmakla görevli kumaş benzeri polyester fiberlerden yapılmış emici tabakadan geçer. Emici merkezde kullanılan süper emici jel sıvının yakalanıp bebeğin cildinden uzaklaştırılmasında önemli bir rol oynar. Sıvıyı hapsederek bebeğin cildini kuru tutmaya ve ıslaklığın bezin dışına ulaşmasını engellemeye yardımcı olur. Prima 7 beden bebek bezinde beze kumaş benzeri bir görünüm kazandırmak için kullanılacak boyalar yerine alerji yapmayan pigmentler kullanılması tasarımdaki bir başka detay olarak karşımıza çıkar. Ayrıca bebek gibi kokan bir bebek bezi için her biri bebeğinizin cildine zarar vermemesi için dikkatle değerlendirilen çok düşük miktarda esanslar kullanılır. Prima, kalitesini daha ileri seviyelere taşımak amacıyla kullanıcıların geri dönüşleri üzerinde titizlikle durur ve tasarım ve üretim sürecinde aldığı geri dönüşlere göre gerekli iyileştirmeleri yapar.

Prima 7 Bebek Bezi Satışı ve Fiyatları

Doğru beden ve istediği özelliklere sahip Prima 7 bebek bezi satın almak isteyebilirsiniz. Ebeveynler Prima 7 bebek bezi fiyatları hakkında araştırma yapmaya başlarlar. Fiyatlar paket içinde yer alan bez adedine göre değişir. İçinde 14 adet, 19 adet, 23 adet, 34 adet gibi değişen miktarlarda bez içeren küçük paketlerin yanı sıra 288 adet, 312 adet gibi miktarlar içeren dev paket seçenekleri de bulunur. Bazı küçük paketler setler halinde satışa sunulur. Prima bebek bezi 7 numara en ucuz fiyat seçeneklerine ulaşmak kampanya ve indirimleri de takip edebilirsiniz. Bebeğinizin huzur ve konforu için oldukça kaliteli, kullanışlı ve rahat olan Prima 7 numara bebek bezi en ucuz fiyata Hepsiburada’da yer alır. Dilerseniz yanınızda her zaman bulunması gereken bebek temizlik bakım ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Prima 7 Bebek Bezinde Kullanılan Emici Jeller Güvenli mi? Prima tarafından üretilen tüm bebek bakım ürünlerinin yapımında sağlığa dost malzemeler kullanılır. Prima ürünlerinde bir kişinin temas edebileceği her türlü durumda 400'ü aşkın tüketici güvenlik testinde kanıtlanmış jeller tercih edilir. Bunlar güvenlidir ve cilde değse dahi ıslak mendil ile veya temiz bir bezle silinebilir. Prima 7 Bebek Bezindeki Renkli Desenler Bebekler için Uygun mu?

Prima 7 beden bebek bezlerinin en dış tabakasında bulunan eğlenceli çizimler suda çözülmez ve böylece cilde nüfuz etmezler. Cilt için tamamen güvenli alerjik olmayan pigmentlerden yapılır.

Prima 7 Bebek Bezinde Kullanılan Esans Pişiğe Neden Olur mu?

Üreticileri tarafından kapsamlı testlere tabi tutulan ve ardından Prima’nın bağımsız testlerinden geçen parfümler alerjiye neden olmaz, cildi tahriş etmez ve pişiğe yol açmaz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

7 Bebek Bezi Fiyatları

206 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Sleepy
Molfix
Prima
Baby Turco
Canbebe
Kanz
Bumble
Goo.N
Goon
Predo Baby
Önlem
Baby Me
Babylino
Bt
Jender
Minies
Predo
5
1
4
6
3
2
7
4+
4 Beden (7 - 14 kg)
5 Beden (11 - 18 kg)
0: 0 - 3 kg Yenidoğan / 50'li
0
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
0 - 3 kg
4 - 9 kg
7 - 14 kg
15+ kg
20 - 30 kg
17+ kg
18 - 30 kg
13+ kg
13 - 27 kg
16+ kg
18+ kg
19+ kg
12 - 17 kg
12 - 25 kg
7 - 11 kg
7 - 12 kg
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Türü
Toplam 38 / 206 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?